פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

טבעי ותעשייתי יחדיו

אבני מחצב טבעי וכדים מרהיבים בססגוניותם, מהווים היצע חדש מבית "דקו-כד", לשילוב בגינות ולעיצוב במבני מגורים ועסקים.

07/06/2010

חברת "קו-כד" בה חברו יחדיו, ניסיון עשיר של 20 שנה בעיצוב גנים ופיתוח סביבתי עם ראייה עיצובית וקו חדשני, הרחיבה את היצע המוצרים לשילוב בעיצוב גינות ומבנים. את קו העיצוב הטבעי בגינות, גדרות, מדרכים ואלמנטים דוממים בגן משלימות בצורה הרמונית אבני TUFO, אבני כורכר ממחצב טבעי המיובאות על ידי חברת "דקו-כד" מאיטליה. אבן הכורכר הטבעית משתלבת במראה הטבעי של הצמחייה ואדמת הגן. לחות הנספגת באבן, יוצרת אפקט של גווני אדמה משתנים, והרטיבות תצמיח על גבייה גידולי טחב, המוסיפים לגיוון, לייחודיות ולמראה הטבעי של האבן המשביח עם הזמן.

קו חדשני וססגוני, מספקת חברת "דקו-כד" באמצעות כדים צבעוניים, עשויים פוליפרופולן - חומר פלסטי איכותי, שאינו משנה צבעו וצורתו גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים - קור, לחות או קרינת שמש חזקה

אבני ה- TUFO שמקורן במחצבים במרכז איטליה, מגיעות בגווני אדמה הנוטים לצהוב, אדום או שחור. האבנים מסופקות כבלוקים לבנייה, בגדלים ובעובי שונה בהתאם לשימושים המיועדים להן, ביניהן: דגמים המתאימים לבנייה וחיפוי קירות, אחרים לגדרות, שבילים ואבני שפה, ספסלים, עמודים ומדרגות. בהיות ה-TUFO אבן רכה, היא נוחה לסיתות ופיסול, וניתן ליצור בה מגוון צורות בקווים ישרים או מעוגלים. הרכב האבן, המכילה סיבים ורכיבים וולקניים קשיחים, מקנים לה יציבות וחוזק והופכים אותה מתאימה ביותר לבנייה אנכית, ולמשטחים המיועדים למדרך כבד בבנייה אופקית.

קו חדשני וססגוני, מספקת חברת "דקו-כד" באמצעות כדים צבעוניים, עשויים פוליפרופולן - חומר פלסטי איכותי, שאינו משנה צבעו וצורתו גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים - קור, לחות או קרינת שמש חזקה. הכדים מיוצרים על ידי חברת Lechuze, חברת בת של החברה הגרמנית Playmobil המיוצגת בארץ על ידי "דקו-כד". הכדים בשלל צבעים מרהיב: אדום, לבן, פחם, אספרסו, שחור, כסף ועוד, ובמגוון דגמים.

הכדים בעיצוב מודרני, קו נקי, צבעוניות מרעננת ואיכות ללא פשרות, מותאמים במיוחד לשתילת צמחיית גן וצמחי בית

דגם Cubico, כד טרפז המעוצב באלגנטיות ועדינות מעוגלת מציינת את פינותיו, מגיע בחמישה גדלים, דגם זה רשום כפטנט על ידי חברת Lechuze.

דגם Clasico, כד עגול בדוגמא קלאסית, המופיע בשישה גדלים.

דגם Quadro, כד מרובע בעל פינות מעוגלות, בארבע גדלים.

דגם Cararo, דגם מלבני בצורת אדנית גבוהה.

הכדים בעיצוב מודרני, קו נקי, צבעוניות מרעננת ואיכות ללא פשרות, מותאמים במיוחד לשתילת צמחיית גן וצמחי בית. מבנה הכדים, ערכת שתילה נשלפת ומערכת השקיה תת- קרקעית מספקות לכל סוגי הצמחייה תנאי גידול אופטימאליים. תדירות ההשקיה מווסתת על ידי מדיד המים, ומאפשרת טיפול קל ונוח בצמחים.

חלון פיפרנו ודורון יפה, מייסדי חברת "דקו-כד" מביאים אלינו מאירופה מוצרים משלימים לעיצוב הגן והבית, המתאימים לטעמו וצרכיו של כל לקוח.

 דורון 052-4601091
 חלון 054-5202093