.
פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
.

טיפים לעיצוב משרד ביתי

יותר ויותר אנשים עובדים היום מהבית וזקוקים לסביבת עבודה נוחה וכזו שגם תשדר את האווירה הנכונה. כך תעשו זאת בעצמכם

28/04/2014
תוכן שיווקי
רבים מאיתנו עובדים מהבית. אך מחקרים מוכיחים כי עבודה מהבית לא תמיד פרודוקטיבית וכדי ליעל את התפוקות של עבודה מהבית חשוב ליצור אווירה נכונה שתעזור לנו להתרכז. ומה לעשות אם אין לנו חדר נפרד שבו אפשר להתעלם מכל הפיתויים שנמצאים בבית? ליצור פינה ברורה ומוגדרת בה האווירה תתמוך בנו ותעזור לנו להתרכז בעבודה. אספנו במיוחד כמה טיפים ליצירת משרד ביתי:
 
1. הגדירו קיר אחד ליד השולחן וצבעו אותו באפקט ובגוון שונה משאר הקירות. אפקט יוטה של טמבור למשל, אותו ניתן להשיג במספר גוונים אפרפרים, משרה רוגע ועוזר לריכוז באמצעות הטקסטורה הטבעית שלו.
 
2. אפשר להגדיר ריבוע מעל השולחן ולצבוע אותו בצבע מגנטי. אחרי צביעה של 3-4 שכבות של הצבע המגנטי צבעו מעליו סופרקריל בגוון של שאר הקירות. כך מתקבל קיר שלא יבלוט בתוך החלל אבל ישמור על התכונות המגנטיות וכל הפתקים ותזכורות שקשורים לעבודה ימצאו את מקומם עליו. עיצוב כזה יוסיף לפינת העבודה אווירה עסקית ומצד שני יעזור בארגון השולחן.
 
3. בחרו גוונים "חיים" לפינת העבודה, גם אם הצבע יבוא לידי ביטוי בפרטים ואביזרים קטנים כמו מסגרות של תעודות, מגירות או כלים לכלי כתיבה: גוונים כתומים, כחולים או ירוקים עמוקים ימקדו את תשומת הלב שלכם ויעזרו להתרכז. לעומת זאת, סקאלת הצבעים אחידה ובהירה מעייפת את העיניים ואת הראש. את רוב האביזרים אפשר לצבוע לבד בפוליאור על בסיס מים בכל גווני המניפה.
 
לסיכום, משרד ביתי יכול להיות מעוצב גם אם כל מה שיש בו זה רק קיר אחד, שולחן וכיסא. חשוב להפריד את המשרד, אפילו רק ויזואלית, משאר החלל כדי להגביר את היעילות בשעות העבודה ולהקטין את העייפות.
 

 
.