פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

יש לכם שאלה בנושא מיזוג? באנו לעשות לכם סדר

כאשר אנו בוחרים מזגן אנו רוצים לדעת מה מציעים כל חברות המיזוג ואז לבחור את מה שמתאים לנו. הכירו את 'טיראן מערכות מיזוג אוויר' החברה שעובדת מול כל החברות בשוק, מספקת ייעוץ מקצועי, מבצעת את ההתקנה ונותנת מס' שנות אחריות

מאת: תוכן שיווקי

07/11/2017
צילום: באדיבות טיראן מזגנים

בין אם מדובר בחימום או בקירור מזגן היא הבחירה האידיאלית. חברות המיזוג הגדולות מפרסמות את מוצריהן  השונים, אבל איך משווים בינהם באופן מיקצועי? איך יודעים לבחור מה הכי נכון עבורנו ללא הטייה של מותג מסויים? ומי בפועל מבצע את ההתקנה? ניפגשנו עם טיראן סויסה הבעלים של טיראן מערכות מיזוג אוויר, שבא לעשות לנו סדר. 

 

 
 
1.  מה ההבדל בין מערכות מיזוג האוויר השונות כמו האינוורטר או ה- VRF 

האינוורטר זו מערכת העובדת בתפוקות שמשתנות בהתאם לשינויים המתקיימים סביבה. כגון: התאמת התפוקה על פי צרכי ודרישות הצרכן, תנאי מזג אוויר, כמות האנשים הנמצאים בחלל מסוים ועוד. המערכת מתאימה את עצמה למצב נתון. בדרך זו לא יתכן מצב בו יהיה קר או חם מדי. התפוקה המשתנה מהווה חסכון משמעותי בצריכת החשמל, יותר ממערכות מיזוג רגילות העובדות כל הזמן בתפוקה מלאה. מסקנה, גם אם ההשקעה במערכות האינוונטר גבוהה יותר בסופו של דבר החיסכון מצדיק את ההשקעה.  מערכת VRF עובדת בטכנולוגיה זהה לאינוורטר. בנוסף לכך  יש למערכת זו יתרון בולט.  ליחידה חיצונית אחת ניתן לחבר יחידות פנים רבות על פי מספר חדרים ואזורים בבית או בכל חלל אחר. עובדה זו מגבירה את החיסכון בחשמל ומאפשרת התקנת יחידות פנימיות משולבות בעיצוב הפנים של הבית.
 
 
 
 
2. מה היתרון בכך שאתם משווקים מערכות מיזוג אוויר המיוצרות על ידי חברות שונות?

בשל החיבור על כל החברות היצרניות, אנחנו מעודכנים ביותר ומיקומנו נמצא בראש החזית הטכנולוגית. ההיצע הקיים אצלנו מאפשר ללקוחות שלנו לבחור את האופציה הטובה ביותר והכי חשוב המתאימה לו ביותר. אנחנו לא מתפשרים מתרחקים מבינוניות, אנחנו מתעסקים רק עם הטוב והאמין ביותר. 
 
 
יש לכם שאלה בנושא מיזוג הבית? רוצים לקבל ייעוץ בנושא?
אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונציג חברת טיראן מזגנים יחזור אליכם
 
 
 
3.  באיזה בתים או דירות כל אחת מהמערכות האלה מתאימים ביותר?

עם הזמן היתרונות של מערכות האינוונטר וה- VRF הגיעו לקהל גדול והדרישה למערכות האלה גוברת בשוק המזגנים. אך יותר מכולם מתלהבים מיתרונות שתי המערכות האלה הם האדריכלים והמעצבים, וזאת משתי סיבות עיקריות, מעבר לאיכויות הגבוהות של המערכות, הם הבינו שהמערכות האלה אינן תלויות בגודל הפרויקט, הן יכולות להתאים באותה מידה לדירה קטנה, או בית גדול, למסעדה, בית קפה או משרד. מבחינתם, חשוב להם במיוחד היתרון של מימוש הרעיונות היצירתיים שלהם מבלי להתפשר על יחידת מיזוג הפוגמת במראה העיצובי. הם יכולים לבחור ביחידות מוסתרות בתוך ארון, יכולות להגיע בצורת גריל צר או רחב, גלויות במראה תעשייתי או כל רעיון אחר שעלה בדעתו של האדריכל/מעצב.
 
 
 
 
4.  האם חברת טיראן מתמקדת רק במתן יעוץ, תכנון והתאמה לצרכים של הלקוח, או שהשרות ללקוח כולל גם התקנה?

אנחנו בחברה עושים הכל, מיעוץ והתאמת המערכת הנכונה ללקוח ועד התקנה. יתרה מכך אנחנו מעניקים ללקוחותינו שירותי אחזקה שוטפים השומרים על המערכות ותפקודן. להלכה, באופן רשמי אנחנו נותנים ללקוח שלוש שנים אחריות, אך למעשה, מהרגע שאנחנו מתחברים ללקוח, אנחנו תמיד שם עבורו בכל עניין, שאלה או בעיה. הטכנולוגיה והמערכות שלנו מאפשרות לנו לתת 99% פתרונות לשאלות, בעיות ודרישות. 
 
  
 
לפרטים נוספים אודות טיראן מזגים לחצו כאן >>