פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

לצאת מה-Frame: הטלוויזיה שתאצור לכם אוסף אמנות אישי

כשטכנולוגיה פוגשת עיצוב: מצד אחד טלוויזיה חכמה עם רזולוציה 4K מתקדמת וחוויית צפייה מרהיבה, מצד שני מסגרת תמונה מעוצבת המציגה גלריית יצירות אמנות בלחיצת כפתור. Art when it’s off, TV when it’s on‎

מאת: תוכן שיווקי

20/12/2017
צילום: יח"צ

 

 

נוכחותו של מסך הטלוויזיה בבית מחלקת את אופן ההתמודדות העיצובית איתו לשניים: יש מי שמפאר ומשדרג את קיר הטלוויזיה, משקיע בו חומרים מיוחדים וצבעים והופך אותו לנקודת מיקוד בחלל. לעומת זאת, יש מי שמצניע את נוכחותו של המכשיר בתוך ארון, בקיר כהה שמשתלב עם כהות המסך או מציב אותו בכלל בחדר אחר. 

 

אבל יש גם פתרון אחר, שעוד לא חשבו עליו קודם: מסך טלוויזיה שבמצב כבוי הופך לפריט עיצובי ומציג באלגנטיות יצירות אמנות ותצלומים. על החידוש אחראית חברת סמסונג, שחשבה מעבר לקופסה השחורה המסורתית, ונקטה גישה אמנותית לטלוויזיה על ידי השקה של סגנון חיים חדש והעשרה של חוויית הבידור הביתי. זהו מסך טלוויזיה שמציע איכות תמונה 4K, שהופך לאלמנט עיצובי בהתאמה אישית.

ה-Frame נראה כמו תמונה התלויה על הקיר, כאשר "מצב אמנות" פועל. במקום מצב כבוי כמו בטלוויזיה קונבנציונלית, התצוגה הופכת ליצירת אמנות, ומאפשרת למשתמשים לבחור יצירות אמנות דיגיטליות מעוצבות עם יותר מ-100 יצירות אמנות ב-10 קטגוריות שונות לבחירה - כולל נוף, אדריכלות, חיות בר, פעולה, ציור ועוד. טלוויזיית The Frame מגיעה עם אוסף עבודות אמנות מובנות, פרי עבודת אמנים בעלי שם עולמי. המסגרות מתחלפות והצבעים הזמינים הם עץ טבעי, עץ אגוז ולבן - גוונים שיתאימו לכל חלל ובכל סגנון. בנוסף, הטלוויזיה מתממשקת עם אפליקציית Smart View, ומאפשרת להעלות תמונות ישירות מהסמארטפון.

 

 

מעבר לחוויית עיצוב מרהיבה, תושבת קיר ללא מרווח וחחיבור נסתר דואגים לשמור על מראה נקי ומינימליסטי, כשהיא תלויה על הקיר.

 

מביני העניין ישמחו לשמוע שרזולוציית 4K UHD של טלוויזיית The Frame מספקת צלילות עוצרת נשימה. התמונה המתקבלת עשירה במיוחד, ומייצרת חוויית צפייה פנומנלית. 
 

הרוכשים את טלוויזיית The Frame, יוכלו ליהנות מעשרות תמונות זמינות ללא עלות נוספת. כדי ליהנות ממגוון רחב יותר של יצירות אמנות, ניתן לעשות מנוי לחנות הגלריה של סמסונג בעלות של 20 שקלים לחודש או לרכוש באופן חד פעמי יצירת אמנות בעלות של 70 שקלים. 

  

סמסונג אלקטרוניקס בע"מ מעניקה השראה לעולם ומעצבת את העתיד עם טכנולוגיות ורעיונות מהפכניים, מגדירה מחדש את עולמות הטלוויזיות, הסמארטפונים, המכשור הלביש, טאבלטים, מצלמות, מכשירים דיגיטליים, מדפסות, ציוד רפואי, מערכות רשת ומוליכים למחצה. כמו כן, היא מובילה בתחום האינטרנט, בין השאר, באמצעות יוזמות הבריאות הדיגיטלית והבית החכם שלה. סמסונג מעסיקה 319,000 עובדים ב-84 מדינות. 

 

למידע נוסף על חוויית הצפייה החדשה בבית בקרו כאן >>


 

לאתר האינטרנט הרשמי של סמסונג 

לבבלוג הרשמי