פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

יצירת אומנות: פרקטים עץ בעיצובים וגוונים יוצאי דופן

סדרת ה BLACK LABLE היא לא עוד פרקט עץ אלא יצירת אומנות שמיוצרת בשיטה ייחודית עם מרקמים וצבעים מרשימים שקשה להישאר אדישים כלפיהם

מאת: תוכן שיווקי

07/02/2018
תמונות באדיבות דקו פלוס

 פרקט הוא אחד הדרכים הקלות והיפות לחיפוי הרצפה, הטקסטורה והצבעוניות של העץ מוסיפות המון סטייל וחום, והופכות את החדר למעוצב בין רגע. זאת הסיבה שבמרבית הבתים בישראל בוחרים לשלב פרקט בחדרים השונים, ולתת לו מקום של כבוד בעיצוב החלל.

דקופלוס, רשת הפרקטים המובילה בצרפת, משיקה את סדרת ה -Black Label  המרשימה, בעלת תהליך ייצור ייחודי ומוקפד בעבודת יד אשר בסופו מתקבלת רצפת עץ במראה מהפנט.   

 

 

 

 

הייחודיות של סדרת ה- Black Label  נמצאת בידע האומנותי שלה שהינו תולדה של שיטת ייצור ידנית מיוחדת המסתמכת על אש, מים וחומרים כגון אבן או כדורי ברזל,  המבוצעתעל ידי אומנים מסורים, אשר בסופה מתקבלים מרקמים וגוונים מרשימים מאוד של פרקט.

 

דקופלוס חברה לחברת פלור-סנטר, בעלת מפעלים מקצועיים ומתקדמים בהולנד כדי להביא לכם מבחר חדש וייחודי ביותר לרצפה שלכם. הטכנולוגיה והביצועים של המכונות בפלור-סנטר מבטיחות הצלחה גדולה ובמבחר עיצובים בלעדיים שיהפכו כל רצפה לתאווה לעניים.

 
ניסור מבוקר של העץ
 

שיטת ייצור ייחודית ידנית המשלבת שריפת העץ לקבלת תוצאה מרשימה

 

שיטת עבודה ייחודית וקפדנית 

 

 

 

 גם אתם רוצים ריצוף עץ מיוחד ומרשים? לחצו כאן >>

 

 

דקופלוס, עכשיו באולמות תצוגה מרהיבים: תל אביב - אבן גבירול 36 | בני ברק – הלח"י 9 |  ראשון לציון – יוסף לישנסקי 4 |  נתניה – המלאכה 27  |  חדש ירושלים – האומן 28  | טל : 037207130 |  www.decoplus-parquet.co.il