כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריכי ריצוף וחיפוי  //  חקוק באבן: מנהלי חברת פארק האבן בראיון בלעדי

חקוק באבן: מנהלי חברת פארק האבן בראיון בלעדי

ישראל בר ואייל שליבובסקי, מגדולי המומחים בתחום מוצרי האבן הטבעית ומנהלי חברת פארק האבן, מנדבים מניסיונם העשיר

מאת: תוכן שיווקי צילום:


מתי הוקמה חברת פארק האבן ומה מייחד אותה?

"חברת פארק האבן הוקמה על ידינו, ישראל בר ואייל שליבובסקי, בשנת 1995. שנינו מומחים בתחום מוצרי האבן הטבעית. במשך שנות קיומה של החברה ניהלנו ויישמנו מאות פרויקטים ייחודים ומורכבים, הן בארץ והן בארצות שונות בעולם. אנחנו פועלים בסטנדרט בלתי מתפשר, עם חומרי גלם באיכות גבוהה ומבוקרת. הלקוחות שלנו, פרטיים ואדריכלים, זוכים לליווי אישי ומדוקדק לכל אורך הפרויקט, וליחס הכולל גם ייעוץ מקצועי ומציאת פתרונות יצירתיים לכל משאלה או בקשה".

מה הערך המוסף שפארק האבן מביאה לשוק הישראלי?

" את כל העבודות שלנו אנו מעבדים בעצמנו מאבנים טבעיות מקומיות ומיובאות, במראה יוצא דופן שלא נראה בשום מקום אחר. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרי אבן טבעית ייחודיים ויפהפיים, באיכות עבודה וברמות גימור ועיבוד גבוהים ביותר. האבנים של פארק האבן מותאמות לחיפוי פנים וחוץ, ובכך אנחנו מספקים אפשרויות ריצוף גם לפנים הבית וגם לגינה. יש לנו סוגי עיבוד וליטוש שונים ליצירת מראה מרהיב ומיוחד, אנחנו יוצרים פסיפסים אומנותיים ועיצובים מקוריים, ובכל בסטנדרטים המאפיינים את אמני האבן של העולם העתיק".

 


מהו החזון של פארק האבן, וכיצד הוא מיושם?

"את החזון שלנו אנו מממשים מהיום שהקמנו את החברה. אנחנו מאמינים שמקצועיות היא לא רק מומחיות בתחום, אלא גם תודעת שירות גבוהה. ולא זאת בלבד, אנחנו תמיד מוכנים ומסוגלים למצוא פתרונות יצירתיים במטרה לענות על כל צרכי הלקוח. אין זה משנה כמה מורכב או מסובך יהיה הפרויקט, בפארק האבן העבודה תבוצע עם חומרי הגלם הטובים ביותר ובאיכות ביצוע מושלמת מה חדש בפרק האבן? לאור הביקוש הרב התרחבנו ופתחנו מחלקה חדשה, בניהולו של יואב סלע המתמחה בניהול לקוחות אדריכליים, המעניקה שירות ייחודי עם ייעוץ מקצועי וליווי צמוד לכל אורך הפרויקט".

לאתר של פארק האבן >>
ליצירת קשר: 054-7888028 / 072-3939972

 
 


עוד בנושא

מדריכי ריצוף וחיפוי

חקוקה באבן: חברת פרביטל מובילה בתחום האבן


מחפשים משטחים למטבח? רוצים להחליף את הריצוף ולשפץ את המדרגות? או שאולי אתם מעוניינים בכיור ואמבטיה חדשים? כך או כך, המקום שאליו אתם רוצים להגיע הוא פרביטל

מדריכי ריצוף וחיפוי

פשוט לעצב: לשפץ את הבית ולהישאר בחיים


רבים מאיתנו משתוקקים לערוך שינוי בעיצוב הבית, אך נרתעים מהקושי. על מנת להקל על תהליך השיפוץ, חברת "נגב" משיקה בימים אלה חבילה ייחודית המשלבת ייעוץ אישי עם מעצב פנים וחבילת מוצרים יוקרתיים מהמותגים המובילים באירופה במחירים אטרקטיבים ונוחים.

מדריכי ריצוף וחיפוי

הריצוף שגנב את ההצגה: חמש דרכים להפוך את הרצפה לדבר הכי מעניין בבית


אנחנו נוטים להאמין שהרצפה צריכה להיות ניטרלית, ולדרוש כמה שפחות תשומת לב – אבל לפעמים קצת העזה יכולה להעניק רצפה מיוחדת שתעצים את כל מראה הבית

מדריכי ריצוף וחיפוי

חקוק באבן: מנהלי חברת פארק האבן בראיון בלעדי


ישראל בר ואייל שליבובסקי, מגדולי המומחים בתחום מוצרי האבן הטבעית ומנהלי חברת פארק האבן, מנדבים מניסיונם העשיר

תגובות

כתיבת תגובה