כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריך דלתות  //  דלת הקסמים

דלת הקסמים

לדלתות של הרמטיקס נעילה אוטומטית, פתיחה קלה, צירים נסתרים ו…היא גם חסינה לפריצה. אין ספק שמדובר בהברקה של השנה

מאת: יואב ג'ינו צילום: יח"צ


מעטים הרגעים בחייו המקצועיים של כתב עיצוב בהם הוא נתקל במוצר חדשני כל כך עד כי נדמה שהוא מגדיר מחדש את התחום אליו הוא משתייך. מקרה כזה הוא המקרה של דלתות הרמטיקס שבהן נתקלתי בשיטוטיי באחת מתערוכות עיצוב הבית. בין הביתנים השונים עמד ביתן החברה עם תצוגת דלתות שכבר ממבט ראשון נראו לי שונות מכל מה שהכרתי בתחום. אחרי התנסות קצרה במוצר הבנתי שבאמת לא מדובר בעוד דלת – מדובר במהפכה. הדלתות שניסיתי היו שונות בכל דבר מהדלתות הקיימות היום בשוק בכל תחום אפשרי – אם בנוחות השימוש, בביטחון ועיצוב.

איך לא חשבו על זה קודם?

אחרי שלושים שנים שבהן לא התרחש כל שינוי בתחום דלתות הפלדה חברת הרמטיקס מפתיעה עם דלת שמצליחה לחדש בלא מעט אספקטים הינה למשל, כמה מהם:

מפתח איזה מפתח? כן נעלתי? לא נעלתי? במקום לנעול את הדלת בכניסה או ביציאה מהבית, מספיקה טריקה אחת קלה והדלת ננעלת אוטומטית לא צריך יותר לחשוש האם נעלתי או לא נעלתי את הדלת. לא פחות מרשימה היא הפתיחה של הדלת מבפנים, סיבוב קל של כפתור מנטרל מיידית את מנגנון הנעילה פותח את הדלת לרווחה – ממש כמו דלת קסמים.

אפשר לנעול ואפשר לנעול הרמטי. בדלת של הרמטיקס שונתה אסטרטגיית הנעילה שהונהגה עד כה ובהתאם לכך שונו כל מנגנוני הנעילה כך שבעת הסגירה מתבצעת נעילה הרמטית של הדלת – אל הקיר נשלחים בריחים בצורת האות T שמסתובבים בתוכו ומתאחדים איתו כמו ליחידה אחת. חידוש נוסף הוא המשקוף שלהם שמבטל כל אפשרות עקירה של הדלת גם בעזרת אמצעי הפריצה המתקדמים ביותר. לא במקרה, הרמטיקס היא הדלת היחידה בשוק שמתהדרת בדירוג ביטחון של ארבעה כוכבים של מכון התקנים.

התאמה מושלמת של הדלת לבית. הדלתות של הרמטיקס מגיעות במגוון מרשים של דגמים שהקו העיצובי שלהם נע בין סגנון היי-טקי קריר וכסוף, דרך סגנון מודרני ומינימליסטי ועד דלתות מצופות עץ טבעי למראה כפרי וחם יותר. צירי הדלת נסתרים למראה יפה יותר וכל דלת מותאמת בדיוק מילימטרי לפתח עליו היא מולבשת בהתאמה מושלמת – בלי ניטים או מברשת מכוערת בתחתית הדלת, ובלי כניסה של אבק ואור שבמקרה של הרמטיקס נחסמים על ידי סף אקטיבי שבשעת הנעילה אוטם את הדלת לחלוטין.

בירור שערכתי גילה כי חברת הרמטיקס הוקמה על ידי אברהם אמגר שנחשב לאורים ולתומים של תחום הדלתות בישראל ובעולם, ואף שימש כיועץ של מכון התקנים לתחום. אמגר, שבעבר פיתח את דלת הפלדה המוכרת לנו, החליט לפתח דלת שתהיה עמידה לכל שיטות הפריצה, נוחה יותר לשימוש ואף אסתטית יותר. עד כדי כך בטוחים בחברה בעמידות של הדלת שלהם לפריצה, שהם מעניקים לכל רוכש אחריות מלאה נגד פריצת הדלת.

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר הרמטיקס

עוד בנושא

מדריך דלתות

הופכת רעש גדול לקטן: דלתות חמדיה הן הפתרון לבית שקט


החיים הקדחתניים בישראל גורמים לאנשים רבים להימשך לרעיון של בית שקט ונינוח. מעבר להיותן יפות ומעוצבות, דלתות הפנים של חמדיה גם מבודדות רעשים במגוון רמות של בידוד אקוסטי.

מדריך דלתות

מי הזיז את הדלת שלי? דלתות ההזזה השקטות של חמדיה


דלתות הזזה הן פתרון מצוין לחללים קטנים וצפופים, אבל רבים מאתנו חוששים שהדלת לא תאטום רעשים או תיפגע בעיצוב הבית. עם הפתרונות החדשים והמשוכללים של דלתות חמדיה, כבר אין ממה לחשוש

מדריך דלתות

מודרנית, כפרית או יפנית? כך תבחרו דלת בסגנון שמתאים לכם ביותר


כפי שקיימים סגנונות עיצוב רבים, כך גם יש מגוון רחב של דלתות. אם אתם ניצבים בפני רכישה של דלת, הנה כמה טיפים ששווה לקרוא

מדריך דלתות

בטוחות בעצמן: הדלתות של רשפים מובילות בתחום הבטיחות


אנחנו משקיעים כל כך הרבה בעיצוב הבית ובבחירה של כל פרט וחפץ שאנחנו מכניסים לתוכו – אז למה שלא נשקיע בגורם שמבטיח לשמור לנו על כל זה? דלת הכניסה מוכרחה להיות איכותית ובטוחה, כדי לספק לנו את רמת ההגנה לה אנחנו מצפים בבית

תגובות

כתיבת תגובה