כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מדריך דלתות  //  דלת חדשה נפתחת

דלת חדשה נפתחת

הדלתות של Dooral&Deloya פותחות צוהר לעולם של חדשנות עיצובית וטכנולוגית ומאפשרות לבונים ולמתכננים גמישות בבחירת החומרים, הגודל והעיצוב תוך הקפדה מקסימלית על ביטחון

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום: יח"צ


מערכות הכניסה מתוצרת DOORAL& DELOUYA הינם פרי פיתוח טכנולוגי חדשני שהוא מהמתקדמים בארץ ובעולם בייצור מערכות כניסה והן מאפשרות למתכננים ולבונים לעוף הרחק על כנפי הדמיון מבלי להתפשר על איכות הדלת, על עיצובה ולא פחות חשוב על הבטיחות.

בכל גודל שתבחרו: מערכות הכניסה של DOORAL& DELOUYA מעניקות יכולת גמישות במידות של פתחים מיוחדים המאפשרת מידות לא סטנדרטיות עד רוחב כנף של 120 ס"מ וגובה של 500 ס"מ וזאת תוך שמירה על יתרונות ייחודיים של תקני חוזק וביטחון. שילדת המערכת ממתכת אצילה, פרי פיתוח טכנולוגיה מתקדמת.

מגוון חיפויים גדול: מערכות הכניסה של DOORAL& DELOUYA, מיוצרות ממתכת אצילה, קלה לתפעול על אף גודלה. ליבת המערכת ניתנת לחיפוי והחלפה בשלל צבעים וחומרים שונים ועל פי עיצוב וטעם אישי כמו עץ גושני, פורניר, אלומיניום, נירוסטה, זכוכית ומגוון אפשרויות רבות נוספות. כל סוגי החיפוי ניתנים לשינוי והחלפה בכל זמן בצורה קלה ופשוטה.

בלי להתפשר על ביטחון: מערכות הכניסה של DOORAL& DELOUYA הינן בעלות מנגנון נעילה רב בריחי מתוצרת מולטילוק, המקנה ביטחון וחוזק משולב בעיצוב אישי כיד הדמיון.

שירות בכל השלבים: בעולם המהיר שבו אנו חיים השירות היא השיקול המכריע עבור הלקוח בעת הרכישה, לשם כך נערכה החברה במערך שירות ייחודי, התומך בלקוח בשלב התכנון, ההתקנה ועד תום תקופת האחריות.

הפתרון הינו ייחודי לכל צרכי הלקוח ולמפרט טכני המיוחד לו. הטכנולוגיה החדשנית, מגוון העיצובים עוצרי הנשימה, האפשרות להחלפתן ללא החלפת השלדה והעמידה בתקני הייצור המחמירים, הופכים את DOORAL& DELOUYA למובילה בתחומה בעולם

 

עוד בנושא

מדריך דלתות

הופכת רעש גדול לקטן: דלתות חמדיה הן הפתרון לבית שקט


החיים הקדחתניים בישראל גורמים לאנשים רבים להימשך לרעיון של בית שקט ונינוח. מעבר להיותן יפות ומעוצבות, דלתות הפנים של חמדיה גם מבודדות רעשים במגוון רמות של בידוד אקוסטי.

מדריך דלתות

מי הזיז את הדלת שלי? דלתות ההזזה השקטות של חמדיה


דלתות הזזה הן פתרון מצוין לחללים קטנים וצפופים, אבל רבים מאתנו חוששים שהדלת לא תאטום רעשים או תיפגע בעיצוב הבית. עם הפתרונות החדשים והמשוכללים של דלתות חמדיה, כבר אין ממה לחשוש

מדריך דלתות

מודרנית, כפרית או יפנית? כך תבחרו דלת בסגנון שמתאים לכם ביותר


כפי שקיימים סגנונות עיצוב רבים, כך גם יש מגוון רחב של דלתות. אם אתם ניצבים בפני רכישה של דלת, הנה כמה טיפים ששווה לקרוא

מדריך דלתות

בטוחות בעצמן: הדלתות של רשפים מובילות בתחום הבטיחות


אנחנו משקיעים כל כך הרבה בעיצוב הבית ובבחירה של כל פרט וחפץ שאנחנו מכניסים לתוכו – אז למה שלא נשקיע בגורם שמבטיח לשמור לנו על כל זה? דלת הכניסה מוכרחה להיות איכותית ובטוחה, כדי לספק לנו את רמת ההגנה לה אנחנו מצפים בבית

תגובות

כתיבת תגובה