כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מדריך דלתות  //  הכי יוניק

הכי יוניק

סדרת דלתות הפנים יוניק של "פנדור" מצטיינת בעמידות שהיא פרי פיתוח חדשני, בהתאמה לכל סוגי העיצוב, ולא פחות חשוב מיתרונות ירוקים

מאת: שחר בן פורת צילום:


בדרך כלל קשה למצוא חידושים בכל מה שקשור לדלתות פנים. רובן עשויות עץ, פרקטיות, ועם שינויים מינימליים בעיצוב.
 
אם אתם מחפשים חידוש אמיתי בתחום זה, סדרת הדלתות יוניק של חברת פנדור הישראלית תספק לכם מענה שלם. מה החידוש? החומר ממנו עשויה הדלת, שרק מעט ממנו הוא עץ. כך הופכות הדלתות בסדרה זו לעמידות בפני מים, מזיקים ופגעים מכניים, כמו גם לבעלות אקוסטיקה משופרת.

עם השקה הסדרה, מציעה פנדור פתרון לשתי בעיות הקשורות לדלתות העץ. הבעיה הראשונה טמונה בכך שדלתות עץ אינם עמידות בפני מים, כך ששטיפת הרצפות עשויה לפגוע בדלת. התקן הישראלי לדלתות הפנים מעץ עומד כיום על 24 שעות חשיפה למים בלבד, בעוד שהדלתות של פנדור מאופיינות בעמידות לפגעי מים של למעלה מ-10,000 שעות. בנוסף, כל דלת נמכרת עם 5 שנות אחריות שתקפה גם למשקופים.

הבעיה השניה שפותרות דלתות אלה היא היתרון הירוק שיש לדלתות אלה. השימוש העצום בעצים לטובת ייצור דלתות. העובדה כי בדלתות מסדרת יוניק יש מעט מאוד עץ מצמצמת את השימוש במשאב טבעי חשוב זה ועוזרת לשמור על הסביבה.

בכל הקשור לעיצוב, הדלתות מסדרת יוניק מגיעות בכל מגוון העיצובים של פנדור. עם זאת, העובדה כי היא עשויה מחומר מיוחד מאפשר לעצב את הדלת בעיצוב צר ודק, דבר שלא ניתן לעשותו בדלתות העץ הסטנדרטיות.

במשך שלוש שנים פיתחה פנדור את הדלתות החדשניות והייחודיות האלה, כפי שניתן לצפות מחברה שמאז קמה בשנת 1989, אחראית על המהפך שעברו דלתות הפנים בישראל, והפכה אותן ממוצר פונקציונאלי למוצר דקורטיבי.

חברת פנדור היא כיום יצרנית הדלתות הגדולה בישראל, ולמטרת הייצור של סדרת יוניק, השקיעה עשרות מיליוני שקלים בהקמת שני מפעלים חדשים בקריית גת ובכפר רופין, בנוסף למפעלה בראשון לציון. ציוד חדשני שהותקן בכל מפעלי החברה מאפשר לה לייצר למעלה ממיליון דלתות בשנה כמעט ללא התערבות יד אדם.

דלתות הפנים מסדרת יוניק זכו במקום הראשון בתחרות "התאמה, חדשנות ועיצוב" של איגוד תעשיות הריהוט בישראל על חדשנות, פיתוח טכנולוגי, שימוש בחומרים חדשים, התאמה לתרבות ולאופי הישראלי ועל הפרקטיות והפונקציונליות של המוצר. התחרות התקיימה בתערוכת הרהיטים 2010.

דלת מסדרת יוניק נמכרת במחירים דומים למחירי דלתות העץ הקיימות כיום, בטווח מחירים של בין 1,400 ל3,500 ש"ח, בהתאם לדגם. את הדלת החדשה ניתן להזמין במרכז ההזמנות, בטלפון: 03-9555000.

עוד בנושא

מדריך דלתות

הופכת רעש גדול לקטן: דלתות חמדיה הן הפתרון לבית שקט


החיים הקדחתניים בישראל גורמים לאנשים רבים להימשך לרעיון של בית שקט ונינוח. מעבר להיותן יפות ומעוצבות, דלתות הפנים של חמדיה גם מבודדות רעשים במגוון רמות של בידוד אקוסטי.

מדריך דלתות

מי הזיז את הדלת שלי? דלתות ההזזה השקטות של חמדיה


דלתות הזזה הן פתרון מצוין לחללים קטנים וצפופים, אבל רבים מאתנו חוששים שהדלת לא תאטום רעשים או תיפגע בעיצוב הבית. עם הפתרונות החדשים והמשוכללים של דלתות חמדיה, כבר אין ממה לחשוש

מדריך דלתות

מודרנית, כפרית או יפנית? כך תבחרו דלת בסגנון שמתאים לכם ביותר


כפי שקיימים סגנונות עיצוב רבים, כך גם יש מגוון רחב של דלתות. אם אתם ניצבים בפני רכישה של דלת, הנה כמה טיפים ששווה לקרוא

מדריך דלתות

בטוחות בעצמן: הדלתות של רשפים מובילות בתחום הבטיחות


אנחנו משקיעים כל כך הרבה בעיצוב הבית ובבחירה של כל פרט וחפץ שאנחנו מכניסים לתוכו – אז למה שלא נשקיע בגורם שמבטיח לשמור לנו על כל זה? דלת הכניסה מוכרחה להיות איכותית ובטוחה, כדי לספק לנו את רמת ההגנה לה אנחנו מצפים בבית

תגובות

כתיבת תגובה