בניין ודיור

מדריך דלתות  //  מודרנית, כפרית או יפנית? כך תבחרו דלת בסגנון שמתאים לכם ביותר

מודרנית, כפרית או יפנית? כך תבחרו דלת בסגנון שמתאים לכם ביותר

כפי שקיימים סגנונות עיצוב רבים, כך גם יש מגוון רחב של דלתות. אם אתם ניצבים בפני רכישה של דלת, הנה כמה טיפים ששווה לקרוא

מאת: תוכן שיווקי צילום:


קולקציית הדלתות של רשפים מתחדשת כל שנה | אולם התצוגה של החברה

חברת רשפים, מחברות הדלתות הוותיקות והמוכרות בארץ, מציעה מבחר רחב של דלתות. למקסימום התאמה ללקוח, החברה מייצרת כל דלת על פי הזמנה אישית. "קולקציית הדלתות שלנו מתחדשת מדי שנה, בהתאם למגמות העיצוב ולטרנדים בינלאומיים", מרחיבה מיכל נוף, מנהלת השיווק בחברת רשפים. "הדלתות מתוכננות על ידי מעצבים מובילים, ומגיעות בשלל חיפויים וטקסטורות ייחודיות". אז על מה צריך לחשוב כשרוכשים דלת, ואיך בוחרים מתוך כל המגוון הקיים? הטיפים כאן.

אין גבול לסגנונות

עוד בנושא

מדריך דלתות

מודרנית, כפרית או יפנית? כך תבחרו דלת בסגנון שמתאים לכם ביותר


כפי שקיימים סגנונות עיצוב רבים, כך גם יש מגוון רחב של דלתות. אם אתם ניצבים בפני רכישה של דלת, הנה כמה טיפים ששווה לקרוא

מדריך דלתות

בטוחות בעצמן: הדלתות של רשפים מובילות בתחום הבטיחות


אנחנו משקיעים כל כך הרבה בעיצוב הבית ובבחירה של כל פרט וחפץ שאנחנו מכניסים לתוכו – אז למה שלא נשקיע בגורם שמבטיח לשמור לנו על כל זה? דלת הכניסה מוכרחה להיות איכותית ובטוחה, כדי לספק לנו את רמת ההגנה לה אנחנו מצפים בבית

מדריך דלתות

בפתח הטכנולוגיה: הדלתות המתקדמות של רשפים


מעבר לסגנון ולמראה, בייצור דלתות יש לשים דגש על איכות החומרים ועל רמת הטכנולוגיה. בחברת רשפים יודעים להתחשב בכל הגורמים האלה, ולספק דלתות מעוצבות וחדישות

מדריך דלתות

איך בוחרים דלת? המדריך המלא לפניכם


על מה צריך לחשוב כשרוכשים דלתות, ואיך בוחרים בסגנון אחד מתוך כל השפע הקיים? הטיפים לבחירה מוצלחת של דלתות כניסה ופנים, באדיבות חברת רשפים

כל דלת והסגנון שלה

דלתות כניסה במראה יפני
הסגנון היפני מעודן ומינימליסטי, אך נוכח מאוד. במקרים רבים חיפוי הדלת בסגנון זה יזכיר מראה של במבוק או נצרים, וישתלב היטב עם צמחיה ירוקה. ידיות הדלת יהיו דקות יחסית, מאורכות, ללא קישוטיות יתר – אך עדיין עם אמירה.  

הדלת מרמזת על עיצוב הבית

דלתות כניסה במראה ארט דקו
הארט דקו הוא עיצוב על טהרת הקווים הנקיים והצורות הגאומטריות, ואינו כולל דקורציות מתוחכמות או פיתוחים מורכבים. סגנון זה מהווה קלאסיקה על זמנית, ומשדר נימה אלגנטית, מכובדת ומלאת שיק.

דלת דקורטיבית | דגם סהרה

דלתות כניסה במראה אבסטרקטי
הסגנון האבסטרקטי מדגיש צורניות עשירה ולא מוגדרת, היוצרת רושם מרהיב ומסייעת ביצירת משחקי אור וצל. הפיתוחים הטכנולוגיים הקיימים היום מאפשרים ליצור דוגמאות רבות ומגוונות.

בחרו את הדוגמה המתאימה לכם

דלתות כניסה במראה כפרי
המראה הכפרי גס באופן יחסי, חם וביתי מאוד. לרוב הוא יתקבל כתוצאה משילוב של עץ לא מהוקצע וברזל. הגוונים המתאימים יהיו בדרך כלל ממשפחת החום והשמנת.

דלת כפרית בגווני שמנת | דגם ירדן

דלתות כניסה במראה מודרני
הקורטן, הברזל והמראה החלוד מתחברים היטב עם הסגנון המודרני. אם הולכים על הכיוון הזה, כדאי לתת לדלת את עיקר תשומת הלב ולשמור על מבואת כניסה נקייה וחפה מדקורציות.

דלת כניסה במראה מודרני ונקי

דלתות כניסה במידות מיוחדות
דלתות במידות מיוחדות הן רחבות או גבוהות מהמקובל. לעיתים אלה תנאי המקום שמכתיבים את המידות, אך בפעמים אחרות מדובר בטעם אישי. חשוב לדאוג שגודל הדלת הכניסה יתאים לסגנון הבית ולממדיו, כי אחרת עשוי להתקבל אפקט הפוך מהרצוי.

לאתר של חברת רשפים >>

דלת רחבה יכולה לתרום לתחושת מרחב | דגם קדם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *