כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריכי שיפוץ ומעבר  //  אי של שקט: הפתרון האידאלי להפחתת הרעשים בבית

אי של שקט: הפתרון האידאלי להפחתת הרעשים בבית

טמבור מציגה את הפתרון האופטימלי למטרדי הרעש הסובבים אותנו בבית, ומשיקה את "הלוח הכסוף" – האלטרנטיבה המתקדמת לקירות גבס חזקים המונעים רעשים

מאת: צילום:


בעולם מלא רעשים כמו שלנו, כמעט בלתי אפשרי למצוא אי של שקט, אפילו בבית הפרטי שלנו. כשזה המצב, אנחנו מנסים למצוא פתרון שיהיה גם אפקטיבי בהפחתת הרעשים, גם קל להתקנה וגם בלי להוציא הרבה כסף ולהיכנס לשיפוצים מיותרים. מצאנו עבורכם את הפתרון האידיאלי- "הלוח הכסוף" – פיתוח חדש מבית טמבור של קירות גבס אקוסטיים, חזקים ואיכותיים במיוחד, שיפתרו לכם את בעיית הרעש בכל חלל בו תתקינו אותם.

 

כדי ליצור את הדור הבא של קירות הגבס, טמבור השקיעה משמעותית במחקר ובפיתוח, כך שהתוצאה היא קיר חזק, אטום ומבודד רעשים במיוחד, כשהוא יכול להפחית עד 55 דציבלים מהרעש המועבר מצידו השני של הקיר. ואם זה לא מספיק, הוא מהווה פתרון ירוק וידידותי לסביבה, קל להתקנה ומאפשר חופשיות עיצובית מירבית, ואף ליצירת ריהוט בנוי.

  

 

  

יתרון משמעותי נוסף בפיתוח "הלוח הכסוף" הוא עמדיתו בפני אש, מכות ופגיעות. לא כמו קירות הגבס הנפוצים בשוק, הקיר השקט של טמבור עבה וחזק במיוחד. כך שמעבר לשקט, הוא מקנה לכם גם את הביטחון שלא יינזק או ישבר מכל מכה קטנה ולא יהיה צורך לבצע בו תיקונים לאורך השנים.

 

 

 

 

 

 

 

 

רוצים להתקדם לדור הבא של קירות הגבס? לפרטים נוספים>>

 

עוד בנושא

מדריכי שיפוץ ומעבר

שיפוצים פלוס - האתר שמשפץ את תחום השיפוצים בישראל


מתכננים לשפץ את הבית? בואו לגלות את האתר שיעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע המתאימים לכם ביותר

מדריכי שיפוץ ומעבר

המובילים בישראל מסדרים לכם טיפים למעבר דירה שיחסכו לכם כסף


איך אפשר לחסוך כסף במעבר דירה? קבלו טיפים שמגיעים ישירות מהמומחים הגדולים בתחום - המובלים

מדריכי שיפוץ ומעבר

איך תכנון שיפוץ עוזר לכם לחסוך כסף?


חושבים לשפץ את הבית או הדירה? כך תוכלו לתכן את השיפוץ באופן שיאפשר לכם לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים

מדריכי שיפוץ ומעבר

גם המשכנתא זקוקה לביטוח?


הבנקים אליהם אתם חייבים תשלומי משכנתא חודשיים, לוקחים סיכון בעצם ההלוואה. אם מסיבה כלשהי לא תוכלו לעמוד בהחזר התשלומים, או שהדירה עצמה תיפגע, הבנק למעשה ייאבד סכום כסף עצום. מסיבה זו, הבנקים נוטים לחייב את האנשים להם הם מעניקים משכנתא לקחת ביטוח משכנתא מחברות הביטוח. מאמר זה יסקור את משמעותו של ביטוח משכנתא ואת מרכיביו

תגובות

כתיבת תגובה