כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריכי שיפוץ ומעבר  //  הולכים קדימה: המוצרים שמובילים את עולם הבנייה

הולכים קדימה: המוצרים שמובילים את עולם הבנייה

אורבונד, החברה שלא מפסיקה להתקדם ולהוביל את שוק הבנייה לעבר העתיד, מסכמת את 2015 ומספרת על המוצרים שעשו לה את השנה מתקדמת במיוחד

מאת: צילום:


2015 היתה שנה פוריה במגוון תחומים עבור חברת אורבונד, שממשיכה בהובלת השוק לעבר בניה מתקדמת.

מערכת AQUAPANEL של אורבונד מבית KNAUF  משלבת באופן ייחודי יתרונות של עלות ,קיימות וביצועים, בהם לא ניתן להתחרות באמצעות בנייה קונבנציונאלית. כל מרכיבי המערכת מתוכננים לקבלת התאמה מלאה ביניהם ומיוצרים בהתאם לסטנדרטים גבוהים ביותר תחת בקרת איכות קפדנית.  

 

מערכת AQUAPANEL כוללת לוחות ייחודיים על בסיס צמנט, אביזרים לגימור חיצוני, פרופילים, חומרי בידוד, לוחות גבס אורבונד, חומרי חיבור ואופציות לגימור פנים וחוץ. המערכת מתאימה לבניית בתים, לתוספות קומות או לחדרים רטובים בעלי לחות גבוה. משקל מקסימלי לחתך הקיר הוא עד 75 ק״ג/מ״ר. שיטת בנייה זו אינה חדשה בעולם וגם לא בישראל – מאות מבנים ובתים פרטיים ברחבי ישראל מצאו ובחרו במערכת AQUAPANEL כשיטה הנכונה והמתקדמת ביותר לבנייה.

 

 

 

 

 

אורבונד, מביאת הבשורה בתחום התקרות בישראל, השיקה השנה מגוון פתרונות ייחודים ואקוסטיים לתקרות ולקירות. כמה מהמוצרים החדשים היו:

 

אריחי UNITY


דוגמת חירור ה- UNITY  חירור רציף באריחי גבס פריקים. דוגמת החירור יוצרת משטח תקרה עקבי אחד. משטח שקובע סטנדרט חדש הן בעיצוב והן בפונקציונאליות.

משפחת הUNITY כוללת שני עיצובים: 3 UNITY, וUNITY 8 | 15 | 20. כל סוג חירור זמין עבור מגוון רחב של מוצרים, עיצובי קצה שונים, ביטויים, יישום ופונקציונאליות.

 

VISONA


פתרון גמיש לתקרת אריחי גבס אקוסטיים פריקה. אפשרות התאמה של מיקום אריחי התקרה כמו גם גופי התאורה. אריחי גבס במידות 40X120 ס"מ, התקנה על גבי קונסטרוקציית  T ללא צורך בפרופיל משני. יוצר מראה חד כיווני השובר את מבנה משטח הרשת הדו כיווני. גישה קלה למתקינים ולמשתמשים.

 

קיט ADIT    


פתרון נוסף המבקש לשמור על מראה התקרה הקיימת, תוך התאמה אקוסטית יעילה הוא אלמנט הADIT. 

התקנה מהירה וקלה של אלמנט הADIT  הניתן ליישום ללא הפרעה בפעילות הקיימת בחלל. ניקוי ותחזוקה קלים הודות לשכבת הציפוי של הלוח.

מענה אקוסטי מושלם: מותאם במיוחד למסעדות, בתי קפה וחללי התקהלות בהם יש צורך במענה אקוסטי נוסף לשטח התקרה הקיימת. הקיט מכיל את כל האביזרים הנדרשים בכדי להתקינו על הקיר.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

כניסה והובלת שוק הבידוד בישראל 


הבידוד המינראלי של חברת אורבונד המיוצר בטכנולוגיית ה ECOSE הוא הבידוד היחידי הטבעי לחלוטין, הוא מגיע בצבעו המקורי של חומר הגלם – צבע אדמה, הוא אינו מגרד, נעים ורך למגע, בעל זיכרון מכני (החומר חוזר לצורתו המקורית), נטול ריח לחלוטין, קל ונוח לטיפול וחיתוך, בעל ערכי בידוד תרמי ואקוסטי גבוהים במיוחד ובנוסף מוצר בר קיימא ידידותי לסביבה. כל חומרי הבידוד המינראלים עוברים בדיקות של מכון התקנים. 

 

החומר משווק בגלילים, לוחות, בכל סוגי העוביים והצפיפויות , כל סוגי החיפויים – גיזה שחורה, גיזה לבנה, אלומניום משוריין ועוד.

שילובם של חומרי בידוד אלה במערכות לבידוד המבנה הוא הכרחי. ישנם מערכות כגון מערכת חיפוי בלוחות אקווה הפאנל או מערכת מרמוריט של חברת אורבונד שניתן לשלב בהן את הצמר המינראלי ולהגיע לבידוד מושלם של המבנה.

 

 
 
 

עוד בנושא

מדריכי שיפוץ ומעבר

שיפוצים פלוס - האתר שמשפץ את תחום השיפוצים בישראל


מתכננים לשפץ את הבית? בואו לגלות את האתר שיעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע המתאימים לכם ביותר

מדריכי שיפוץ ומעבר

המובילים בישראל מסדרים לכם טיפים למעבר דירה שיחסכו לכם כסף


איך אפשר לחסוך כסף במעבר דירה? קבלו טיפים שמגיעים ישירות מהמומחים הגדולים בתחום - המובלים

מדריכי שיפוץ ומעבר

איך תכנון שיפוץ עוזר לכם לחסוך כסף?


חושבים לשפץ את הבית או הדירה? כך תוכלו לתכן את השיפוץ באופן שיאפשר לכם לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים

מדריכי שיפוץ ומעבר

גם המשכנתא זקוקה לביטוח?


הבנקים אליהם אתם חייבים תשלומי משכנתא חודשיים, לוקחים סיכון בעצם ההלוואה. אם מסיבה כלשהי לא תוכלו לעמוד בהחזר התשלומים, או שהדירה עצמה תיפגע, הבנק למעשה ייאבד סכום כסף עצום. מסיבה זו, הבנקים נוטים לחייב את האנשים להם הם מעניקים משכנתא לקחת ביטוח משכנתא מחברות הביטוח. מאמר זה יסקור את משמעותו של ביטוח משכנתא ואת מרכיביו

תגובות

כתיבת תגובה