בניין ודיור

מדריכי שיפוץ ומעבר  //  מאחורי הקירות: מה עומד מאחורי החברה שהצליחה להביא את הגבס לישראל?

מאחורי הקירות: מה עומד מאחורי החברה שהצליחה להביא את הגבס לישראל?

כשמדובר בחברה שהצליחה להחדיר לשוק הישראלי את תודעת הגבס ויתרונותיו, היינו חייבים לדעת מה עומד מאחורי סיפור ההצלחה. ישבנו לשיחה עם חברת אורבונד וקיבלנו את כל התשובות

מאת: צילום:


כשמדובר בחברה המובילה בשוק הישראלי בתום הגבס ומוצריו, היינו חייבים לדעת מה עומד מאחורי המותג שהצליח להחדיר לעולם הבנייה הישראלי את החומר שכולם חששו ממנו? ומאיפה בעצם הכל התחיל? ישבנו לשיחה עם אתי מרקוביץ' עשני, מנהלת שיווק ומכירות מוצרי גמר בחברת אורבונד, וקיבלנו את כל התשובות.

 

מתי הוקמה חברת אורבונד ומה היה המניע להקמתה?

"מפעל אורבונד הוקם בישראל בשנת 1993 על ידי טד אריסון במטרה לייצר תעשיית גבס בישראל ולהביא את טכנולוגית לוחות הגבס לשוק הבנייה בישראל. בשנת 1998 נרכשה אורבונד על ידי קבוצת KNAUF  הגרמנית, ממובילי ענף הגבס בעולם. לקבוצה כ-220 מפעלים הפרוסים בלמעלה מ- 50 מדינות בחמש יבשות. החברה עברה שדרוג טכנולוגי ממובילת הגבס בעולם, ומאז נהנית אורבונד מתמיכתה המקצועית של KNAUF".

 

 

במה התבלטו מוצרי החברה בתחילת דרכה?

"מוצרי אורבונד בתחילת דרכה ועד היום מבוססים על לוחות גבס, ובהמשך על מגוון מוצרים על בסיס גבס. זהו יתרונה היחסי של אורבונד בארץ ושל קבוצת האם KNAUF בכל העולם. לגבס כחומר בניה יתרונות עצומים. הוא ניתן למיחזור ב-100%  וניתן להגיע איתו לרמת גימור מושלמת, ערכי בידוד תרמי ואקוסטי גבוהים ביותר".

 

 

באילו דרכים חברת אורבונד הצליחה לגבור על החשש של הלקוח הישראלי מפני קירות גבס?

"השאיפה של אורבונד לקדם ולשפר את תחום הבניה בישראל גרמה לה ללמד את שוק הבניה ואת הלקוחות על היתרונות הגלומים בבנייה באמצעות לוחות גבס. שיפור טכנולוגיות בניה ויצירת מערכות שלמות ולא רק מוצרים – בזה כוחה של אורבונד . מבחן התוצאה הוא ההכרה האמיתית ביתרונות הבניה בגבס ומוצריו. השוק בישראל דורש בניה איכותית לאורך זמן ובעלת רמת גימור גבוה. חברת אורבונד יכולה להציע לשוק את טכנולוגית הבניה הזאת.  כיום, אין בית בישראל שלא נעשה בו שימוש בגבס בצורה כזו או אחרת".

 

"הרבה לקוחות חוששים מהשימוש בלוחות גבס או בטכנולגויות בניה לא קונבנציונאליות. חידושים הם תמיד קשים להחדרה לשוק, במיוחד אם הם משנים צורת חשיבה, אך זהו האתגר שלנו כחברה שמובילה את ענף הגבס בישראל. כיום חברת אורבונד יכולה להראות מאות פרויקטים בהם נעשה שימוש במוצרי אורבונד והם ההוכחה כי שוק הבניה בישראל חייב לצעוד קדימה מההיבט הטכנולגי ולהתחדש במוצרים אשר יתנו תוצאות טובות יותר. רמת הגימור של הבניה עולה רמה ותהיה בסטנדרט גבוה יותר, גמישות המבנים תאפשר שינויים עתידיים וריבוי שימושים –  כל אלה חברת אורבוד יכולה לספק ללקוחותיה".

 

 

האם יש לחברת אורבונד תכניות פיתוח שיפתיעו את הקהל הישראלי בחידושים שהוא עדיין לא מכיר?

חברת אורבונד , כחלק מקונצרן KNAUF העולמי, נהנית מחדשנות אינסופית, הודות למחלקת מחקר ופיתוח של הקבוצה. הדרישות מגיעות הן מהשטח והן מהלקוחות עצמם. חברת אורבונד לעולם לא מפסיקה לחדש ולהוציא מוצרים חדשים אל שוק הבניה מידי שנה. המגמה העיקרית היא ליצור מערכות שלמות הנותנות פתרון מלא. המוצר יהיה חלק ממערכת שלימה ולא מוצר יחיד.

 

מה מסתתר מאחורי הפילוסופיה הייצרנית והשיווקית  של חברת אורבונד?

אורבונד מציעה לענף הבנייה קשת רחבה ועשירה של מוצרים, חלקם מייצור מקומי וחלקם מיוצרים על ידי חברת KNAUF. 

בין מוצריה – לוחות גבס ופתרונות לקירות; לוחות ואריחים אקוסטיים ומעוצבים לתקרות; לוחות על בסיס צמנט לקירות חוץ; מוצרי גמר על בסיס אבקות גבס; פרופילי עיצוב מגבס לנישות, מדפים ועוד; מערכות בידוד תרמי; מערכות לבידוד אקוסטי לקירות ולתקרות; מערכות איטום לחדרים רטובים; מערכות בידוד מאש; מתקנים לתליית עומסים כבדים על קירות גבס; פתחי שירות; מיכון, אביזרים וכלי עבודה.

 

אורבונד פועלת על פי אמות מידה של מקצועיות בלתי מתפשרת ועומדת בכל התקינה הישראלית והאירופאית. 

 

צוות האדריכלים והמהנדסים של אורבונד עומד לרשות לקוחות החברה ושמח להעניק תמיכה, ליווי מקצועי וייעוץ בנושאי יישום מוצרי החברה ובנושאי עיצוב.

 

אורבונד מהווה מותג בישראל, בזכות מוניטין רב שנים המתבסס על אמינות, מקצועיות ושירות אישי ללקוח – אלו הם ערכי החברה.

 

 

 

אורבונד: למידע נוסף לחצו כאן>>

עוד בנושא

מדריכי שיפוץ ומעבר

בלי לעשות חור בארנק: שדרוג בית בתקציב סביר


הדרך לעצב מחדש את הבית מבלי לחרוג בהוצאות היא לשלב בין שיטת "עשה זאת בעצמך" לבין העסקת אנשי מקצוע. רוצים לדעת איך מתחילים? הנה המדריך המלא

מדריכי שיפוץ ומעבר

שינוי לטובה: כל השלבים בדרך לשיפוץ הדירה


מתכננים שיפוץ גדול? אספנו עבורכם את רשימת השלבים שבדרך, כדי להבטיח תהליך חלק וקל

מדריכי שיפוץ ומעבר

יש הפתעות: לפני שתתכננו קודם תמדדו


כל בנייה או שיפוץ חייבים להתחיל במדידה. חברת Xprojects Arc&Design, מציעה שירותי מדידה לאדריכלים, מעצבים, קבלנים ויזמים שונים. צוות החברה יגיע לשטח ויבצע עבורכם את המדידה ברמה הגבוהה ביותר של דיוק ומקצועיות.

מדריכי שיפוץ ומעבר

שקט תעשייתי: חברת מגנית מעניקה הגנה ללא פשרות בעת הבנייה


תקופת שיפוץ ובניית בית, מלאה בחששות וסיכונים שחלק כלשהוא יפגע בשוגג. חברת מגנית, בעלת ותק וניסיון רב, מובילה ומתמחה במתן פתרונות להגנה על מוצרי הגמר בעת הבנייה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *