כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריכי שיפוץ ומעבר  //  מחסן ההפתעות: זה הרגע להכיר את חכמון אהרון-מחסן עצים ועוד…

מחסן ההפתעות: זה הרגע להכיר את חכמון אהרון-מחסן עצים ועוד…

משפצים או בונים? זקוקים לעץ וכל הקשור לכך? אין צורך יותר להתרוצץ בין החנויות השונות. תחת קורת גג אחת ב- חכמון אהרון – מחסן עצים , תוכלו למצוא עצים ועוד מגוון מוצרים איכותיים וכל זאת תמיד עם מקצועיות ושירות אישי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

מאת: תוכן שיווקי צילום:


סביב שיפוץ או בנייה, יהיו לא מעט התרוצצויות וחיפושים סביב מציאת חומרים, ייעוץ ושאר הדברים הנלווים. וכשמדובר בעץ, אשר למרבית האנשים זהו חומר שבו הם לא מבינים, סימן השאלה גדל ודרוש מקום אמין ומקצועי.

מחסן עצים חכמון אהרון – שיווק עץ וחומרי בניין בע"מ, מציע מגוון גדול של סוגי עצים  ובנוסף, חומרי גלם וכלי העבודה פיסיים לבנייה. צוות המקום מעניק  גם את הכלים התיאורטיים ואת הרעיונות והמידע לבנייה מוצלחת יותר, הכל  סביב אחד מהחומרים העמידים והיפים שהטבע מעניק- העץ.
 
 
מחסן העצים
מחסן עצים הוא המקום אליו יש לפנות כאשר צריכים קורות עץ לבניה. במחסן אפשר למצוא את כל סוגי העץ וניתן לחתוך במקום את הקורות בכל גודל. במקום מגוון עצים איכותיים, שכולם עברו תהליך אימפרגנציה לשימור מפני פגיעה ממזיקים ומפני נזקי הטבע השונים. עצים שיחזיקו מעמד ויוכלו לשרת את הקונים נאמנה שנים רבות.  
 
  
דק לגינה
דק לגינה נועד ליפות ולשדרג את הגינה. הדקים מוסיפים לגינה או למרפסת, מימד עיצובי אסתטי ויפה ועלות ההתקנה הוא מינימלי וללא עלויות אחזקה. את סוג העץ שייבחר לדק, יש לבחור על ידי 3 פרמטרים שונים: יעד השימוש, המראה של הדק, תקציב.
ישנם 3 סוגי דקים אשר ניתן למצוא במחסן העצים של חכמון אהרון:
*דק איפאה -איכות גבוהה, ייבוש kd
*דק אורן פיני סוג 5(+שימור ואימפרגנציה)
*דק סינטטי
 
 
  
כלי עבודה ופרזול
במחסן ישנה מחלקה מיוחדת המתמחה בכלי עבודה, כלי עזר ואביזרים הנדרשים לעבודות השונות עם עץ, פרגולות, גדרות, דקים  גגות רעפים ועוד.
 
רעפים
רעפים הם בעצם לוחות המגיעים בצורות שונות בהתאם לסוג הבניה ומשמשים לקירוי גגות, לשמירה עליהם ועל יושבי הבית מפני נזקי מזג האוויר וחדירת פגעים שונים. במקום מבחר רעפים שונים וצוות אשר יוכל להסביר על הסוגים שונים ולעזור בבחירת הרעפים.
 
 
 
  
 
 
 

עוד בנושא

מדריכי שיפוץ ומעבר

שיפוצים פלוס - האתר שמשפץ את תחום השיפוצים בישראל


מתכננים לשפץ את הבית? בואו לגלות את האתר שיעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע המתאימים לכם ביותר

מדריכי שיפוץ ומעבר

המובילים בישראל מסדרים לכם טיפים למעבר דירה שיחסכו לכם כסף


איך אפשר לחסוך כסף במעבר דירה? קבלו טיפים שמגיעים ישירות מהמומחים הגדולים בתחום - המובלים

מדריכי שיפוץ ומעבר

איך תכנון שיפוץ עוזר לכם לחסוך כסף?


חושבים לשפץ את הבית או הדירה? כך תוכלו לתכן את השיפוץ באופן שיאפשר לכם לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים

מדריכי שיפוץ ומעבר

גם המשכנתא זקוקה לביטוח?


הבנקים אליהם אתם חייבים תשלומי משכנתא חודשיים, לוקחים סיכון בעצם ההלוואה. אם מסיבה כלשהי לא תוכלו לעמוד בהחזר התשלומים, או שהדירה עצמה תיפגע, הבנק למעשה ייאבד סכום כסף עצום. מסיבה זו, הבנקים נוטים לחייב את האנשים להם הם מעניקים משכנתא לקחת ביטוח משכנתא מחברות הביטוח. מאמר זה יסקור את משמעותו של ביטוח משכנתא ואת מרכיביו

תגובות

כתיבת תגובה