כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריכי שיפוץ ומעבר  //  שקט תעשייתי: חברת מגנית מעניקה הגנה ללא פשרות בעת הבנייה

שקט תעשייתי: חברת מגנית מעניקה הגנה ללא פשרות בעת הבנייה

תקופת שיפוץ ובניית בית, מלאה בחששות וסיכונים שחלק כלשהוא יפגע בשוגג. חברת מגנית, בעלת ותק וניסיון רב, מובילה ומתמחה במתן פתרונות להגנה על מוצרי הגמר בעת הבנייה.

מאת: תוכן שיווקי צילום:


יריעה להגנה על ריצוף אשר מרפדת אותו במרקם ספוגי עדין עם קשיחות בדיוק ברמת הצורך למשטח העבודה, יריעה לא מתקלה, אינה מושפעת ממים, ניתנת לשימוש רב פעמי, יציבה ונראית יפה  

 

לכל מי שעוסק בבניה כזו או אחרת, ידוע  שתהליך הבניה הינו תהליך מורכב, מלא פרטים ואנשים לאורך כל הדרך. כמות הפועלים שעובדים באתר , החומרים  והציוד שמשתמשים בהם וגם אופי העבודות גורמים לכך שעם קצת חוסר תשומת לב, יכול להיגרם נזק רב למוצרי גמר שכבר שמו במבנה. למשל עבודות הריצוף,  לאחר הנחת האריחים, ממשיכים לעבודות בדירה , הטייח משלים את עבודתו ומשלים תיקוני טיח מעל פנלים, איש הגבס מתחיל לעבוד ולהקים קירות ותקרות, החשמלאי, איש המיזוג, הצבעי ועוד, כל אחד מהם יכול לגרום נזק רב לריצוף החדש אשר לא מזמן הניחו אותו. הנזק יכול להיות שבר לאריחים, שריטות  הכתמות בכתמים שלא יורדים, מילוי הפוגות בלכלוך ועוד דברים.  הפתרון לכל הבעיות האלו, הוא הגנה על הריצוף בשיטה שיהיה אפשר גם לעבוד בדירה וגם להגן על הריצוף. הריצוף הוא רק חלק מהבעיה ולא כולה, צריך להגן על המדרגות (שיש או עץ ), הדלתות, המשקופים, שיש המטבח ועוד.

  
מגנית פתרונות הגנה בע"מ, הינה החברה הראשונה מסוגה בארץ ואחת היחידות בעולם אשר מתמחה במתן פתרונות  להגנה על מוצרי גמר בזמן הבניה . מגנית, פיתחה שורה של מוצרים אשר נותנים מענה לכל הבעיות שהזכרנו. כל מוצרי מגנית, הינם מוצרים אשר ניתנים לשימוש רב פעמי , כולם פשוטים ,קלים להרכבה ופירוק , כולם ניתנים לקיפול ואחסנה בשטח קטן . כל מוצרי מגנית הינם פרי פיתוחה ורובם מוגנים בפטנטים הן בארץ והן בעולם. המוצרים של החברה, נותנים מענה ועונים על דרישות התקן להגנה על המוצרים השונים בדיוק רב . ועם כל האמור לעיל המוצרים לא יקרים ומתאימים לכל כיס.
חברת מגנית נותנת פתרונות חכמים!
 
 
 
 
חברת מגנית, הוקמה בשנת 2012 ע"י שני יזמים מנצרת, אשר הגיעו מתחום הבניה ומכירים את בעיית ההגנה בזמן הבניה לעומק. ניזאר פרח, הינו מהנדס אזרחי במקצועו ובבעלותו חברת בניה שהוא מנהל אותה מיום הקמתה.  חוסאם פרח, הינו  כלכלן, בעל מחסן עצים ועוסק בסחר וייבא עצים למיניהן.  
מחלקת הפיתוח של החברה, בעלת צוות מקצועי ועם ניסיון רב, אשר מפתח רעיונות לפיתוח מוצרים כל הזמן. המדיניות של החברה היא, הוצאת מוצר חדש לשוק לפחות פעם בשנה. כך סל המוצרים הייחודי שלה גדל באופן מתמיד. המשותף בין כל מוצרי מגנית, הוא שהם ניתנים לשימוש רב פעמי, דבר אשר יש לו השפעה גדולה על חישובי עלות, תועלת ועוד. השפעה נוספת וחשובה היא הקטנת כמות הפסולת בבניין  וזו התרומה גדולה לאיכות הסביבה. 
המדען הראשי, תמך בחברה לצורך בניית מכונה אוטומטית לייצור היריעות והיום יש לחברה מכונה שהינה בעצם קו ייצור שלם אשר יודעת לקבל את חומרי הגלם וליצר מהם יריעות בזמן מינימלי .  
 
 
יריעות מתקדמות להגנה על הריצוף: יריעות אלה בנויות מהדבקה של שני חומרים, מצע תחתון של יריעת פוליאטילן מוקצף בעובי כ 4 מ"מ המודבקת ללוחות עץ קשיחים בעובי 3 מ"מ . שילוב של שני חומרים אלה נותן מוצר אשר נהנה מהיתרונות של כל מרכיב לחוד וגם יוצר יתרון של מוצר חדש שמיועד להגנה על ריצוף בצורה מושלמת ולפי דרישות התקן הישראלי.
 
מוצר הדגל של חברת מגנית, הינם יריעות להגנה על הריצוף הבנויות משתי שכבות, שכבה תחתונה מפוליאטילן מנופח בעל מרקם ספוגי אשר מרפד את פני הריצוף ושומר עליו, השכבה השניה לוחות עץ דחוס אשר מודבקות לספוג, הן קשיחות ונותנות משטח עבודה נוח. היריעות לא מעבירות מים ונוזלים, הן אטומות לגמרי ועמידות אפילו בפני חומצות. 
 
חברת מגנית, מוכרת את מוצריה ישירות ללקוח הסופי ובכך היא מצליחה לשמור על רמת מחירים נמוכה, השירות של החברה כולל הובלה של היריעות לכל נקודה בארץ ישירות מהמפעל. תמורת תשלום סימלי, צוות מיומן מהמפעל, יבוא, יניח וירכיב את היריעות. השירות של החברה מצוין ואמינות מוצריה גבוהה במיוחד .  כמו כן לחברה יועצים ומהנדסים אשר מוכנים לתת ייעוץ להגנה ללא שום התחייבות מראש.
כיום חברת מגנית, נחשבת למובילה בתחום שלה בשוק הבניה הישראלי. בין לקוחותיה, נמנות חברות בניה מהמובילות במשק כגון: אלקטרה בניה, דניה סיבוס, אשטרום ועוד רבים וטובים, כל אלו כמובן בנוסף למאות לקוחות של קבלנים בינוניים וקטנים וכמובן גם בונים פרטיים.  
לאור ההצלחה בארץ, חברת מגנית פנתה גם לשווקים בעולם, יש לה היום שוק מתפתח ומבטיח  בארה"ב והיא במאמצים מתקדמים לפתוח שווקים באירופה המערבית.  
 
בין 14 ל 19 בינואר 2019, חברת מגנית משתתפת ומציגה את מוצריה בביתן גדול בתערוכת הבניה היוקרתית  BAU 2019 אשר מתקיימת במינכן בגרמניה. 
  
מגן מדרגות PPP- מיועד לכיסוי מלא של כל המדרגה כולל הרום והשלח, מיועד למדרגות עדינות ואיכותיות. הגנה מיוחדת למדרגות הבנוייה מלוח פלסטיק בעובי 2.5 מ"מ מודבק ליריעה פולימרית ספוגית. ניתן לחתוך את המגן לגודל הרצוי של המדרגה כאשר הצד הספוגי נמצא מלמטה ומרפד את המדרגה, הצד הקשיח מפלסטיק פונה למעלה ונותן קשיחות. המגן ניתן לשימוש רב פעמי. 
 
מגן מהפכני לדלתות, היחידי המאפשר סגירת הדלת ונעילתה כשהיא מוגנת. עטיפה מפוליאטילן ספוגי משוריין חזק במיוחד המיוצר ע"פ המידה של כנף הדלת לפי הזמנה, הרכבה פשוטה ללא חיבור והדבקה לדלת, שומר על הדלת מפגיעות, לכלוך וכדומה.
 
אם גם אתם רוצים להנות ולהתרשם ממגוון המוצרים האיכותיים של חברת מגנית- כנסו לאתר 
 
  

 

עוד בנושא

מדריכי שיפוץ ומעבר

החשיבות של איטום כאשר משפצים את הדירה


נושא האיטום הוא לא הדבר הראשון שחושבים עליו כאשר ניגשים לתכנן או לשפץ בית – אך מדובר באחד הדברים החשובים ביותר. הנה מה שאתם צריכים לדעת על איטום גגות

מדריכי שיפוץ ומעבר

למה חשוב להדביר בית חדש לפני הכניסה


נכנסים לבית חדש? בין התכנון לעיצוב, כדאי שתקדישו מחשבה גם להדברה של הבית

מדריכי שיפוץ ומעבר

כך תכינו את הבית למקרה של רעידת אדמה


ישראל ממוקמת על השבר הסורי אפריקאי – אזור המועד לרעידות אדמה. עם זאת, חלק גדול מהמבנים בישראל אינם מסוגלים לעמוד ברעידות אדמה. מאמר זה יפרט על צעדים להכנת ביתכם

מדריכי שיפוץ ומעבר

שיפוצים פלוס - האתר שמשפץ את תחום השיפוצים בישראל


מתכננים לשפץ את הבית? בואו לגלות את האתר שיעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע המתאימים לכם ביותר

תגובות

כתיבת תגובה