כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור
array(6) { [0]=> array(4) { ["text"]=> string(1210) "

דלתות לנדאו היא חברה משפחתית הפועלת מאז 1962, ומייצגת מורשת של נגרות עילית בתחום דלתות הפנים. החברה מתמחה בייצור דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית בכל מידה, דוגמא וגוון. בנוסף, החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות חדשניים בסטנדרט קפדני ובחומרי גלם איכותיים.

לצד הוותק הרב, בדלתות לנדאו מקפידים להתפתח בהתאם לטרנדים המשתנים בעולם העיצוב. כביטוי לצמיחה ולהתחדשות המקצועית של החברה, דלתות לנדאו פתחה אולם תצוגה חדש בהרצליה פיתוח בסטנדרטים  אירופאיים. באולם התצוגה הגדול והמרשים יש היצע רחב ומגוון של דלתות, המשקף את האיכות והטכנולוגיה שמאפיינים את החברה. בין היתר ניתן למצוא שם דלתות משקוף נסתר במישור הקיר, דלתות בקו אפס עם ההלבשה בחזית, ודלתות נגררות בתוך מערכות כיס.

" ["image"]=> string(57) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2020/12/6-10.jpg" ["image_title"]=> string(0) "" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [1]=> array(4) { ["text"]=> string(0) "" ["image"]=> string(57) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2020/12/7-10.jpg" ["image_title"]=> string(0) "" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [2]=> array(4) { ["text"]=> string(1129) "

מה מייחד אתכם משאר העסקים בשוק הדלתות?

את הייחוד בעסק שלנו אפשר למצוא בשני מישורים: איכות חומרי גלם מצד אחד וטיב גימור ההרכבה מצד שני. כשזה נוגע לאיכות החומרים, אין אצלנו פשרות. אנחנו מייצרים את הדלתות בשיטה מקצועית ובחומרי הגלם הטובים ביותר. לדוגמה, המשקוף שלנו עשוי מעץ רב שכבתי מצופה בפורמייקה מלוטשת כבסיס לצבע, עובדה המאפשרת לשמור על יציבות הצירים ויציבות הצבע לטווח הרחוק. כמו כן, המשקוף מוגן מים בחלק התחתון,  והפרזול מאוד איכותי ומתקדם. בנוסף, אנחנו מקפידים גם על ההרכבה. את הדלתות שלנו מרכיבים אנשי מקצוע אשר מקפידים על דיוק וניקיון. בסוף זאת לא חוכמה להוציא את המוצר היפה ביותר אם הוא לא מורכב היטב.

" ["image"]=> string(56) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2020/12/8-9.jpg" ["image_title"]=> string(0) "" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [3]=> array(4) { ["text"]=> string(0) "" ["image"]=> string(56) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2020/12/9-9.jpg" ["image_title"]=> string(0) "" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [4]=> array(4) { ["text"]=> string(1320) "

למה לבחור בלנדאו?

בחלוף השנים צברנו מוניטין לא רק של יצרני דלתות איכותיות אלא גם של נותני שירות אדיבים המעניקים יחס אישי לכל לקוח. מעבר לכך אנחנו לא סתם מוצר מדף, אלא תופרים את הדלת למידותיו ורצונותיו של הלקוח.
הסטנדרט שלנו, בשונה משאר היצרנים, הוא לפי גובה פתח בנייה, כלומר 2.30. בנוסף אנחנו נותנים את כל הפתרונות האפשריים לפתחים בבית: דלתות הזזה על גבי קיר או בתוך מערכות כיס, דלתות במשקוף נסתר עם קו נתק וכן דלתות במישור הקיר.

מה החזון שלכם?

השאיפה שלנו היא להתחדש כל הזמן, להמשיך ולהשקיע בפיתוחים ובחידושים בתחום הדלתות, ובעיקר לשמור על השם הטוב שלנו. אחרי הכול, יש דלתות ויש לנדאו.

לאתר דלתות לנדאו >> 

" ["image"]=> string(57) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2020/12/10-7.jpg" ["image_title"]=> string(0) "" ["show_popup"]=> string(2) "no" } [5]=> array(4) { ["text"]=> string(0) "" ["image"]=> string(57) "https://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2020/12/11-5.jpg" ["image_title"]=> string(0) "" ["show_popup"]=> string(2) "no" } }

תוכן העמוד מוגן בסיסמא, על מנת לצפות בתוכן יש להתחבר למערכת