כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריכי עיצוב פנים  //  סדר סדר תרדוף: טיפים לבית מאורגן

סדר סדר תרדוף: טיפים לבית מאורגן

תחילת שנת הלימודים על הסף, וזה בדיוק הזמן לפתוח את הארונות, לשלוף את המגרות ולהתחיל לדלל, לקפל ולתלות. טיפים שיעשו לכם סדר בחיים

מאת: לימור קלר צילום:


עיצוב: דורית ויינברן. צילום: עוזי פורת

 

 

בימים אלה מסתיימת עוד שנה, כשנגמרים ימי החופש הגדול ומתחילים לארגן את התיקים לשנת הלימודים הקרובה. משחררים ספרים, ממחזרים מחברות, מנערים את החולצות והמכנסיים בארונות ומקבלים חשק להמשיך לשאר המדפים. חלום הבית המסודר יכול להתחיל עכשיו בעזרת טיפים פשוטים ומופלאים.

 

 

עוד פתרונות אחסון מעוצבים:

אחסון אחד יצירתי וגדול פותר את הכול

אחסון בחדר הילדים

5 פתרונות אחסון לאמבטיה המבולגנת שלכם

 

 

נצלו מקומות חבויים


יש מקומות כאלה, כמו רווחים מאחורי הדלת, הרווח שבין המקרר לארון או לקיר, מקום פנוי מעל הדלת – שמחכים בשקט שתשימו אליהם לב ותנצלו אותם לתליית מדפים, מתלים וכל אביזר אחסון שיסייע בשימור סדר בלי להיתקע מול העיניים. אפשרות נוספת היא לנצל את הרווחים האלה בצורה מעוצבת, ואז להפוך אותם לפוקל פוינט מושלם.

 

פוקל פוינט. עיצוב: מיכל סגל. צילום: ריקי זהבי

 

או במטבח. עיצוב: אורית כוכבי. צילום: שי אפשטיין 

 

 

השתמשו בקופסאות


שימוש בקופסאות אחסון עוזר לאחסן ניירת, מסתיר בלגן ושומר על סדר. אם נלך שלב אחד קדימה, גם את הקופסאות ואת כל מה שסביבן ניתן להסתיר בעזרת וילון, שבמקרה הזה שודרג בפס תחרה. 

 

עיצוב: יערה ציקורל. צילום: שירן כרמל

 

 

עברו לארונות פתוחים


בתוך הארונות הבלגן יכול לחגוג באין מפריע. לכל היותר לוקחים מה שצריך, וסוגרים מיד את הדלת כדי לא לראות. לעומת זאת, בארונות שבהם הדלתות עשויות זכוכית או כשהמדפים פתוחים ורואים את כל התכולה, אי אפשר להשאיר ברדק. וכאן טמון הסוד: סטיילינג מוקפד.

 

עיצוב: הילה כץ אבידן. צילום: בועז לביא ויונתן בלום

 

כשזה חשוף, זה חייב להיות מסודר. צילום: Yasmine Boheas on Unsplash

 

 

הכנסתם? תוציאו משהו אחר


אם היינו מוציאים מהבית שקיות באותה כמות שאנחנו מכניסים מדי יום, היה נשמר איזון כלשהו. המצב האמיתי הוא שאנחנו מכניסים ומכניסים ושוכחים להוציא. בכל פעם שקונים נעליים או בגדים חדשים וצריך לפנות להם מקום, כדאי להוציא מהארון משהו מהישנים. כך גם כשמוסיפים חפץ או רהיט לסלון ומארגנים מחדש. עדיף להיפטר מחפץ אחר רהיט שסיימו את תפקידם. 

 

עיצוב וצילום: רינת שוורץ

 

 

צמצמו את מספר מגירות האחסון 


נשמע מופרך, אבל זה לא. המתמטיקה פשוטה: כשיש עוד חדר, יהיו עוד שולחנות ומיטות. כשיש עוד מחסן, יהיו עוד ארגזים, אופניים ומדפים, וכשיש מגירות – יהיו עוד פיצ'פקעס וניירת. לכן עדיף להיפרד מדברים לא הכרחיים, ולצמצם את מספר המגירות למינימום ההכרחי שיאכלס את כולם, רק פחות.

 

מגירות ייעודיות וגם ניצול מקום לבקבוקי יין מעל המקרר. עיצוב: יסכה סטו-בורשטיין. צילום: עידן גור

 

 

עוד בנושא

מדריכי עיצוב פנים

בראש זקוף: טיפים לעיצוב עם תקרה נמוכה


גם אם אתם נאלצים להתמודד עם עיצוב תקרה נמוכה, אין צורך להתהלך בראש שפוף. תאורה עליונה, רהיטים נמוכים ומשחקים של צבע ועין יעניקו את אשליית הגובה הנכונה

מדריכי עיצוב פנים

מגורים פלוס: טרנד המגורים המשותפים שכובש את העולם


המהפכה הגדולה בתחום המגורים המשותפים כבר מעבר לפינה. מהפכה זו טומנת בחובה אתגר עיצובי גדול, שכולל עיצוב חללים משותפים. מה זה אומר? ואיפה אנחנו בכל זה? הכל בכתבה שלפניכם.

מדריכי עיצוב פנים

אחסון משנה חיים: פתרונות אחסון לבית מבולגן


הדרך לשמור על בית מסודר לא צריכה לעבור בחיפוש אחר דירה גדולה יותר. בעזרת פתרונות אחסון פשוטים ומשמעת עצמית אפשר לארגן יופי של דירה

מדריכי עיצוב פנים

תנו לנשום בשקט: דרכים עיצוביות לרווח את החלל


הסרה של קירות, בחירה בצבע לבן, איחוד רהיטים או ויתור עליהם כליל יעזרו לרווח את החלל וליצור תחושת מרחב

תגובות

כתיבת תגובה