כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

מדריכי עיצוב פנים  //  עובדים ולומדים מרחוק? דלתות חמדיה יעשו לכם שקט

עובדים ולומדים מרחוק? דלתות חמדיה יעשו לכם שקט

אתם מנסים לעבוד אבל מרעישים לכם? רוצים ללמוד ויש הסחות דעת? מתחשק לכם לשמוע מוזיקה בלי להפריע לאחרים? סדרת הדלתות האקוסטיות של חמדיה תבטיח לכם שקט בבית

מאת: תוכן שיווקי צילום:


רעש בבית משפיע על איכות החיים ועלול לפגוע בהתנהלות היומיומית. מהסיבה הזאת חשוב מאד להתאים את הדלת הנכונה לכל חדר, ולדאוג לרמה טובה של בידוד אקוסטי. בנוסף, יש לדאוג שהדלת הנבחרת תתאים לסגנון העיצוב בבית.
הדלתות האקוסטיות של חמדיה יוצרות הפרדה אמיתית בין פנים החדר למה שמתרחש מחוצה לו, ופותרות אי נוחות רבה. באשר למראה שלהן, הדלתות האקוסטיות נראות כמו דלתות פנים סטנדרטיות, ומשתלבות היטב בסגנון של הבית. כמו כן, ניתן להשיג אותן במגוון חיפויים ובכל הצבעים הקיימים במניפת צבעי טמבור.

תכנון ועיצוב פנים: נועה הראל

דלתות חמדיה חרטה על דגלה את נושא האקוסטיקה, ולכן כל דלתות הפנים של החברה מאופיינות בבידוד אקוסטי משופר מעבר למדדים המקסימליים של המתחרים. סדרת הדלתות האקוסטיות של חמדיה כוללת מספר דגמים, כשכל אחד מהם מאופיין ביתרונות אחרים. כדי לסייע לכם בבחירת הדלת הנכונה, נעשה לכם סדר בין הדגמים השונים:

חמדיה +Aquadoor

סדרת דלתות פנים עם אחריות לנזקי מים. המשקוף של דלתות אלה עשוי מעץ מלא ורב שכבתי, וזאת בשונה ממשקוף הפלסטיק החלול שרואים אצל המתחרים. בנוסף, הפורמייקה כאן עבה יותר ויש שימוש באטם היקפי ייחודי. כל המאפיינים האלה הופכים את הדלתות לא רק לעמידות במים אלא גם למבודדות רעשים. הדלתות האקוסטיות מסדרת +Aquadoor מתאימות לכל חדרי הבית, וגם לחדרים הרטובים.

עיצוב פנים וסטיילינג: אורלי גולדברג, צילום: רונית אפרת

עיצוב פנים וסטיילינג: שמרית אוחיון

חמדיה SILENCE

דלתות אקוסטיות בעלות יתרון כפול – גם עמידות גבוהה מפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי בלתי מתפשר. דלתות אלה הן בעלת בידוד אקוסטי של חמש שכבות הכוללות חומר מבודד רעשים ופורמייקה המיוצרת בטכנולוגיית HPL. מדובר בפורמייקה איכותית ועבה במיוחד, המשאירה את הרטיבות מחוץ לדלת. בנוסף, בתחתית הדלת ישנו סף אקוסטי מתכוונן, המאפשר בידוד רעשים בעוצמה של עד 28 דציבלים. הדלתות האקוסטיות מסדרת SILENCE מומלצות מאד לשימוש בחדרי שינה.

עיצוב פנים: יפעת אברמסון - STUDIO A. צילום: שירן כרמל

תכנון ועיצוב פנים: נועה הראל

חמדיה Acoustic

סדרה זו מבודדת רעשים ברמה גבוהה מאוד – עד 34 דציבלים, ובכך מאפשרת לשמור על רמת ריכוז גבוהה במהלך שעות העבודה. הדלת הינה פרי פיתוח ייחודי של חברת חמדיה והיא פותחה על בסיס טכנולוגיה פורצת דרך להפחתת רעשים. במבט ראשון, הדלת נראית כמו עוד דלת פנים מתוצרת דלתות חמדיה: מעוצבת עד הפרט האחרון ומשדרת יוקרה. אולם, הודות לשבע שכבות החומר שממנה היא מורכבת, אטם גומי כפול וסף אקוסטי שמתכוונן לפי צורך – חמדיה Acoustic מבודדת כל רעש בעוצמה של עד 34 דציבלים. הדלתות האקוסטיות של חמדיה Acoustic מתאימות במיוחד לחדרי חדרי עבודה ולימודים, קליניקות וקליניקות ביתיות, וכן לחדרי מוזיקה.

דלתות חמדיה מציגה את המהפכה השקטה בדלתות פנים ומזמינה אתכם ליהנות משקט ושלווה במחיר שווה לכל נפש.

לאתר החברה >>

עיצוב פנים: יפעת אברמסון - STUDIO A. צילום: שירן כרמל

עוד בנושא

מדריכי עיצוב פנים

5 טעויות נפוצות בעיצוב חלל פתוח בבית – והדרכים להימנע מהן


יותר ויותר אנשים בוחרים לוותר על הקירות ולעצב קומות ואזורים שלמים בבית כחלל פתוח וזורם. אם גם אתם הולכים בכיוון, שימו לב שאתם עושים את זה נכון

מדריכי עיצוב פנים

עובדים ולומדים מרחוק? דלתות חמדיה יעשו לכם שקט


אתם מנסים לעבוד אבל מרעישים לכם? רוצים ללמוד ויש הסחות דעת? מתחשק לכם לשמוע מוזיקה בלי להפריע לאחרים? סדרת הדלתות האקוסטיות של חמדיה תבטיח לכם שקט בבית

מדריכי עיצוב פנים

מהפך בלי מאמץ: טיפים קלים לשדרוג הבית


שדרוג הבית לא חייב להיות כרוך בהוצאות כבדות ובשיטוטים אינסופיים. עם קצת חשיבה יצירתית, אפשר לרענן את סביבת המגורים בקלות ובעלות נמוכה

מדריכי עיצוב פנים

פוג'יטסו - המאסטר של עולם המיזוג


חם לכם? הכירו את מותג היוקרה היפני פוג'יטסו שמוביל בתחום מערכות מיזוג האוויר, ומביא אליכם מזגנים מתקדמים ומעוצבים

תגובות

כתיבת תגובה