כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מדריכי תאורה  //  שימושים מיוחדים בלדים

שימושים מיוחדים בלדים

לדים הם דוגמה מצוינת לדרך בה טכנולוגיות חדשות וחומרים חדשים משפיעים על עולם העיצוב

מאת: צילום:


מהם לדים?

רכיבים אלקטרוניים קטנים המסוגלים להפיק אור תוך צריכת חשמל מועטה לאורך זמן רב.

ההיסטוריה של הלדים

השימוש בלדים בתחום האלקטרוניקה נהוג מזה עשרות שנים. החל מראשית דרכם ניתן היה למצוא אותם כחלק בלתי נפרד מתצוגות החיווי של מכשירי חשמל. הספרות במחשבוני כיס, במעליות ובמכשירי הווידיאו של שנות השמונים היו מורכבות מאוסף של נקודות אדומות, כל אחת מהן הייתה למעשה לד.

שימושים עכשוויים

כיום מעטרים הלדים מכשירי טלפון סלולאריים בשלל אורות צבעוניים ותאורות מסך מרהיבות. עם ההתפתחויות בתחום וכניסתם של לדים חדשים בספקטרום רחב יותר של צבעים ובעצמות המשתוות לאלה של מנורת ליבון, התרחב גם תחום השימוש שלהם. הלדים נדדו ממכשירי האלקטרוניקה לאובייקטים יומיומיים אחרים כמו רהיטים ואפילו בגדים ותכשיטים ומעניקים להם ערך מוסף.
 

עוד בנושא

מדריכי תאורה

טובים השניים: ראיון עם נטע לי וטל נוי זוג בעבודה ובחיים


הם חיים ונושמים עיצוב ואדריכלות, היא על התכנון והעיצוב והוא על ניהול הפרויקט, מתחילים ומסיימים את יומם יחד ומקדמים בלהט פרויקטים ורעיונות גדולים גם בשעות הקטנות של הלילה. קבלו הצצה לחייהם ופועלם של בני הזוג נטע-לי וטל נוי, מאנשי המקצוע העסוקים והמוערכים בסצנה המקומית, שמוכיחים כי אכן טובים השניים.

מדריכי תאורה

דיל תאורה – מאירים את עולמכם בשמחה


בדיל תאורה מאמינים שתאורה טובה מתחילה מהתאמה מושלמת לצרכים. בכל אחד מסניפי הרשת תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות תאורה יחודיים העונים על כל צורך עיצובי או פרקטי. יועצי התאורה המקצוענים של דיל תאורה ישלימו לכם את התמונה ויעזרו לכם להגשים חלום ולהאיר את הבית, העסק או הגינה בתקציב מותאם ונוח.

מדריכי תאורה

האם יש פתרון תאורה לכל חלל?


קל להאיר חדרים סטנדרטיים, אבל מה לגבי חללים פחות שגרתיים? פתרונות התאורה שיפתיעו אתכם

מדריכי תאורה

תלויה או צמודה? המדריך לתכנון תאורת תקרה


אי אפשר לתכנן תאורת תקרה בלי להתלבט בין מנורות תלויות או צמודות. כדי להבין מה עדיף, פנינו למספר מעצבות, ועל הדרך גילינו שיש עוד כמה פתרונות שיכולים להאיר לכם את הבית

תגובות

כתיבת תגובה