כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מדריכי צביעת הבית  //  בתים תופסים צבע

בתים תופסים צבע

הרבה צבע וגוון מתוסף לחיצוניות הבתים בישראל בעיר ובכפר. בבסיס הצבעוניות הזו עומד הפיתוח הטכנולוגי בתעשיית הצבעים – "טמבור".

מאת: צילום:


בשנים האחרונות הולכת וגוברת מגמה של צבעוניות רבת גוונים בחיצוניות הבתים בישראל. טיבם המעולה של הצבעים עמיד בתנאי מזג האוויר בארץ, שומר על מראה הבית לאורך זמן ומוסיף יופי לסביבה. שלושה סוגים עיקריים של צבעים מאפשרים התאמה מדויקת לסוג המבנה ולסגנונו האדריכלי. ההבדלים בסוגי הצבע כוללים, בין היתר, אפשרויות שונות של מרקמים ודוגמאות. לכל הצבעים על סוגיהם שם אחד – שליכט.
 

* שליכט אקרילי גמיש – ציפוי דקורטיבי לקירות חוץ ופנים, מותאם במיוחד לתנאי מזג האוויר בארץ, ולקרינת  השמש המכילה קרני VU שגורמות לדהייה ובלאי. השליכט האקרילי, כשמו כן הוא, גמיש. לצבע תכונות הימתחות וגישור על פי סדקים של לפחות 1 מ"מ, הוא מצטיין בהידבקות מינימאלית של לכלוך ואטום למים. זמן העיבוד שלו ממושך, דבר המאפשר יצירת מרקמים ודוגמאות בזמן סביר. מתאים במיוחד לקירות חיצוניים וגם לחידוש מבנים ישנים. אחידות הגוון והמרקם נשמרים לאורך זמן, מוצעים לבחירה 0021 גוונים שונים.
 

*  שליכט מינראלי ACCOR – ציפוי דקורטיבי לקירות פנים וחוץ, מעניק לקירות מראה כפרי אותנטי. השליכט המינראלי  מבוסס על חומרים טבעיים בלבד, חזותו מיוחדת והוא גם ידידותי לסביבה. הוא נראה כאילו היה כאן מאז ומעולם, ועם השנים הוא "מתיישן" בצורה, שמוסיפה לו יופי מיוחד. מתאים למבנים, המיועדים לשימור. הוא מתחבר היטב לתשתית, מאפשר מעבר מים מבפנים החוצה ועל ידי כך נמנעת לחות בתוך הקירות, עובש ופיטריות, עמיד בתנאי מזג אוויר. לבחירה 91 גוונים מרהיבים.
 

* ONAMOR ENITREVART מבית SOKIO שליכט מינראלי נוסף בעל תכונות דומות ל- ACCOR. מרקם החומר הגולמי מאפשר ליצור דוגמאות דקורטיביות, המעניקות לקירות מראה הדור של אבן עתיקה מסוג טרבנטינו )מכך שמו( ציפוי דקורטיבי עם נוכחות בולטת ומיוחדת מתאים לקירות חיצוניים ופנימיים.

בעלי כשרון וידיים טובות, יכולים בקלות לצבוע בעצמם, אבל לאלה שרוצים להגיע לתוצאות ומראה מושלם, מומלץ להיעזר במומחיותם של בעלי מקצוע, שהוכשרו  במיוחד לשימוש בצבעים אלה.

עוד בנושא

מדריכי צביעת הבית

הסוף ללבטים: ככה בוחרים צבעים לבית


בבחירת צבעים לבית צריך לחשוב לא רק על העיצוב אלא גם על האווירה הנדרשת. בטמבור מסבירים איך לעשות את זה נכון וגם מפתיעים עם שירות חדש וייחודי שהולך לפתור לכולנו לא מעט בעיות

מדריכי צביעת הבית

על איזה צבע קמתם היום? השפעת הצבעים על מצב הרוח


אם אתם עוברים דירה או סתם רוצים קצת שינוי, כנראה שהרעיון לצבוע מחדש את הקירות עלה על הפרק. לפני שאתם נאבדים בתוך מניפת הגוונים, חשוב שתדעו שהשפעת הצבעים פועלת לא רק על מראה הבית, אלא גם על התחושה שלכם בו

מדריכי צביעת הבית

החלטתם לצבוע קיר לבד בבית? הנה רשימת קניות חובה בחנות חומרי בניין


החג מתקרב? עברתם לדירה חדשה או שפשוט בא לכם לצבוע את הבית? כתבנו לכם מדריך לצביעת הבית באופן עצמאי

מדריכי צביעת הבית

שנה טובה ומעוצבת: רעיונות לחידוש ועיצוב הבית


רוצים לרענן את מראה הבית בלי הרבה מאמץ? בואו לגלות כמה קל לעשות את זה רק עם כמה שינויים של צבע

תגובות

כתיבת תגובה

בודק...