פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

The best of Israel: חברת נגרות אישית שמלבישה בתים

חברת כץ נגרים הם אב ובת שחיים ונושמים עץ ונגרות. הם מתמחים בנתינת שירות ותמיד עם אוזן קשבת ללקוח. החברה תמיד מתחדשת בעיצובים ובמגמות החדשות בשוק ונותנת שלל פתרונות יצירתיים ומעוצבים לחללים. יצאנו להכיר

מאת: תוכן שיווקי

30/04/2017
על החברה

חברת כץ נגרים קיימת למעלה מ 40 שנה, נועה ואלכס הם אב וביתו שנושמים, מבינים ואוהבים עץ ונגרות. נועה יודעת לקחת את התוכניות האדריכליות ולהתאים את הנגרות הנכונה ביותר לבית. נגרות היא לאו דווקא סגנון כפרי, לכץ נגרים יש את היכולות על ידי נגרות מדויקת ומסוגננת להגיע לכל סוגי העיצוב, מודרני, בוהו שיק ועוד. 
 
  
  
מה הייחוד של החברה שהופך אותה לאחת החברות המצליחות בתחומה?

אנו יודעים להלביש את כל הבית ממטבח דרך חדרי אמבטיה, חדרי ילדים , ארונות קיר והכל מתוכנן ומיוצר תוך הקפדה והתאמה לבית הלקוח.
 
 איך החברה משפיעה על שוק העיצוב הישראלי?

אחד הדברים המהותיים בשוק הישראלי שתמיד מרגישים שחסר- זה השרות – כץ נגרים מתמחים בשרות ובאוזן קשבת לאורך כל התהליך וגם בסיימו. היחס והתנהלות מול הלקוח נעשים ממקום של הבנה והקשבה ונושא השרות חרות על דגל החברה כמוביל דרך.
 
  
אדריכלות: טל פייסט 
 
אדריכלות: טל פייסט 
 
 
 במבט קדימה - מה התכניות לעתיד?

כץ נגרים מחדשת ומתחדשת כל הזמן, בהסתכלות לעתיד נועה ואביה רואים את עצמם במקצוע העתיק והמכובד אך עם הסתכלות עתידית ומודרנית.
 
 עיצוב: יפית רותם
  
איך " The best of Israel "  מייצג את החברה?

 The best of Israel ייצג את החברה בכך שנגרות לא תעלם מהעולם לעולם, אדריכל ומעצב תמיד יצטרכו לתת מענה מתוכן וייחודי לעיצוב שלהם על ידי נגרות, כץ נגרים תמיד תהיה לתת את העבודה הטובה ביותר, החומרים הטובים ביותר והשרות הטוב ביותר – לנו הישראלים.
 
  
 
 
 
 עיצוב: גליה נורמן
 
נגריית כץ נגרים
 
 
   

רח' מודיעין 8, א.ת. סגולה, פתח תקווה.
טל': 03-9342395