פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

פתרון מושלם: כשהטכנולוגיה משתלבת עם המטבח המעוצב

היום ניתן לראות בכל בית מטבח מעוצב. אך מה הופך את המטבח לחוויה ולמקום מרכזי בו נרצה לבלות ולארח בבית?

מאת: תוכן שיווקי

22/08/2018
צילום באדיבות: חברת סימנס
חלפו השנים בהן המטבח היה פשוט, בסיסי, ומנותק משאר חלקי הבית.
כיום יש אין ספור סוגי מטבחים, עיצובים, מוצרים ואקססוריז. כל אחד יכול למצוא את מה שהוא אוהב ולהגשים את חלומו במטבח.
אך אין ספק כי הבשורה האמיתית מגיעה משילוב טכנולוגיה חדשנית.
לא משנה איזה סגנון או עיצוב נבחר למטבח, שילובם של המוצרים האינטגרליים במטבח ישדרגו את מראהו ובעיקר, יקלו על השימוש בו.
טכנולוגיה חדשנית, קו גימור נקי ומעוצב, נוחות ופרקטיות שמקלה על אורח החיים – הם היתרונות בכל מטבח אינטגרלי. 
  
מהו המטבח האינטגרלי?
מוצרי החשמל במטבח הכרחיים לשגרת חיינו. יחד עם זאת, הם גם תופסים מקום רב, יוצרים עומס ויזואלי ולעיתים אף מצמצמים את השטח הפנוי לעבודה. המטבח האינטגרלי נותן מענה מושלם לבעיות הללו. מוצרי החשמל השונים משולבים לתוך הארונות, כך נוצר מטבח עם מראה אסתטי, אחיד ונקי המאפשר מקום פנוי לעבודה נוחה ומהנה יותר בעת האפייה והבישול
 
  
מוצרים אינטגרליים במטבח
הדגש על עיצוב המטבח בעשורים האחרונים, הביא לכך שיותר מטבחים עוברים לעיצוב אינטגרלי. מכשירי החשמל האינטגרליים אשר נטמעים ברצף החזיתות ותורמים למראה אחיד במטבח הפכו להיות הפתרון המושלם למטבח ההרמוני שעליו חלמתם.
בין המוצרים האינטגרליים הקיימים כיום תמצאו: מדיחים, מקררים, מיקרוגלים, תנורים ואפילו מכונות קפה.
כל אחד מהמוצרים יכול להיות מוטמע במטבח בשני אופנים:
חצי אינטגרלי – כאשר מוצרי החשמל מונחים על הרצפה, בקו רציף עם שאר ארונות המטבח, ומראה המוצר יהיה אחיד וזהה לארונות המטבח אך פאנל השליטה של המוצר יהיה חשוף וגלוי לעין.
 
אינטגרלי מלא – כאשר מוצרי החשמל מוטמעים בתוך ארונות המטבח לחלוטין. הדבר מספק הסתרה מלאה ומראה הרמוני, מושלם ואחיד במטבח. 
 
 
  
המדיח האינטגרלי
אם ניקח לדוגמא את השינוי שחל בתחום המדיחים, נוכל להבחין בקלות כי אין כמעט בית בישראל שאין בו מדיח. הנוחות והקלות, יחד עם החיסכון המשמעותי במים, חשמל ובזמן תרמו כמובן להפיכתו למוצר חובה בכל מטבח מודרני.
יחד עם התפתחות היחס לעיצוב המטבח, אין ספק כי הבחירה הנכונה היום לכל מטבח הוא מדיח הכלים האינטגרלי, אשר משתלב בתוך ארונות המטבח בצורה הרמונית. שילוב מדיח כלים אינטגרלי במטבח, יעניק יתרון ויזואלי מראה קו נקי, מרווח ואסתטי תוך הקפדה על שימוש בחומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת.
  
מדיחי הכלים האינטגרליים של סימנס
 
כשמדברים על מדיחי כלים אינטגרליים עם טכנולוגיה מתקדמת – מדברים על מדיחי הכלים של סימנס, המשתלבים בצורה אופטימלית בכל מטבח, מתמזגים באופן הרמוני ובעיקר ידועים בטכנולוגיות ובפונקציות החדשניות. הטכנולוגיה של סימנס מספקת יעילות ונוחות למשתמש ומציגות תוצאות ניקוי מיטביות, תוך שמירה על הכלים העדינים ביותר.
 
מעבר לעיצוב ההרמוני, במדיחי הכלים של סימנס תוכלו למצוא מגוון טכנולוגיות חדשניות שיהפכו את השימוש במדיח לנוח וקל במיוחד:
 
varioSpeed Plus-
לאחר שבחרתם את תכנית ההדחה הרצויה*, תוכלו בלחיצה לקצר את זמן ההדחה עד פי 3, תוך שמירה על תוצאות ניקוי וייבוש הכלים. קיצור הזמן משתקף באופן מיידי בתצוגת הזמן שנותר. כך תוכלו תמיד להינות מכלים בוהקים גם בזמן הקצר ביותר.
* לא כולל קדם שטיפה ותכניות הדחה מהירות מראש (למשל תכנית של 29 דקות בלבד).
 

 timeLight-

המטבחים האינטגרליים מציבים אתגר ובעזרת פתרון טכנולוגי ניתן היום לראות את פעילות המדיח גם כאשר הוא פועל ופנל ההפעלה נסתר מאחורי ארונות המטבח. סימנס מציגה מדיח כלים עם טכנולוגיית timeLight המקרין גרפיקה חדה וברורה על כל סוגי הרצפות. בטכנולוגיית timeLight החדשנית תוכלו לראות על רצפת המטבח את הזמן הנותר בדקות לסיום ההדחה, את סטטוס התכנית ואפילו הודעות שגיאה. שום דבר לא יתפספס ותהיו מעודכנים בכל עת, ללא צורך לפתוח את דלת המדיח.

 
Zeolith® - 
הודות לטכנולוגיית הייבוש Zeolith®‎ הייחודית, הכלים מיובשים במהירות וביעילות. זיאוליט הוא מינרל טבעי הנמצא בתא מיוחד בתחתית המדיח ונפתח בסיום ההדחה. הזאוליט סופג את הלחות שנשארת בדרך כלל על הכלים והופך אותה לאנרגיית חום. כשהחום נפלט, הוא מייבש את הכלים - כולל כלי הפלסטיק - במהירות ותוך חיסכון בצריכת החשמל.