פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

בד בבד: להלביש את הבית בטקסטיל

אל תמעיטו בערכו של הטקסטיל בעיצוב החלל. וילונות, כריות, טפטים וריפודים יעניקו לבית את הנגיעה החמימה והאישית, שלה מייחל כל דייר חובב עיצוב וסטייל. בחברת 'עמראני אביב' תוכלו למצוא את כל סוגי הטקסטיל לבית תחת קורת גג אחת

מאת: תוכן שיווקי

20/09/2017
כשמסתיים תכנון הבית ועיצוב הפנים שלו, מתחילה ההלבשה. הלבשת בית מעניקה את המראה הסופי, מוסיפה נשמה, אופי וחיים לחללי הבית, כך שיתאימו להעדפותיהם של הדיירים. לפעמים זה הריהוט המיוחד, לפעמים האקססוריז המקוריים אבל תמיד יהיה משקל משמעותי לטקסטיל, המרכך את האווירה, מוסיף לה חמימות ומעשיר אותה בטקסטורות וצבעים.
 
וילונות בחלל הציבורי, עמראני אביב. ריכוך וחמימות
 
חברת עמראני אביב בע"מ עוסקת ביבוא בלעדי של טפטים ובדים מחברות בחו"ל ואף מעצבת ומייצרת וילונות, מוצרי טקסטיל ורהיטים מרופדים. המרפדייה והמתפרה לווילונות שברשותה נותנות מענה למיטב המעצבים ואף ללקוחות בכל תחומי הטקסטיל – החל מריהוט, מיטות, וילונות ושטיחים ועד כריות, אהילים וכיסויי מיטה בהתאם להזמנת הלקוחות. מעבר למבחר גדול ובלעדי, עמראני אביב בע"מ ידועים באיכות הגבוהה של החומרים ובשירות האדיב שהם מספקים.
 
ריפוד צבעוני בחדר המגורים. עמראני אביב 
 
מגוון עשיר של בדים. עמראני אביב
 
אביב עמראני עצמו מגיע מתחום האופנה עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בביצוע עבודות בארץ ובחו"ל, למשל בניו יורק, לונדון, יוון ופריז. אופן עבודתו מתבסס על הגעה אישית לכל לקוח וייעוץ תוך למידת הסגנון, האווירה ורצון הלקוח. כך ניתן להתאים לו את הטוב ביותר, כי בסופו של דבר התוצאה וסביבת המגורים היא שלו ובה הוא חי יום יום.
 
לאחרונה התפתח מאוד נושא חדרי השינה עם מיטות מרופדות על פי הזמנה וכורסאות בבדים התואמים לטפטים. גם בתחום הווילונות חלה התפתחות עם כניסת מערכות חשמל כחלק מבית חכם, אם על ידי הפעלה סולרית של הווילונות ואם באמצעות סוללות נטענות. בנוסף, עמראני מורשה של חברת SOMFY ובעלת ניסיון רב בתחום.
 

הוספת טקסטיל מעשירה את החלל, עמראני אביב
  
אולם התצוגה של עמראני אביב. ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום
 
ייצור עצמי במקביל לייבוא בלעדי מחו"ל מבית עמראני אביב
 
חדר השטיחים באולם התצוגה, עמראני אביב
 
מבט אל הנוף מעבר לווילונות שקופים מבית עמראני אביב
 
מיטה ווילונות בחדר השינה מבית עמראני אביב
 
     
 
 
  
 
גם אתם רוצים לשלב טקסטיל שיוסיף לכם הרבה עניין בבית?  

 המומחים בחברת עמראני אביב ישמחו לתת לכם שירות: 03-5176384, amaviv@bezeqint.net