פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

בלי כרטיס מועדון: קפיצה לסופר מרקט הכי יוקרתי בעולם

תושבי פריז מתגאים בהרבה פיסות תרבות אבל אותנו מושך במיוחד דווקא הסופרמרקט שלא נוכל להרשות לעצמנו לקנות בו יותר מפריט אחד. וגם זה בחודש טוב. בואו לסיור

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

24/02/2014
צילום: La Grande Epicerie

מי שמכיר את פריז האקלקטית יודע שאין מקום נכון יותר לקנות בו פריטים יוקרתיים מאשר מתחם הכלבו Le Bon Marché ובמיוחד לאחר שלאחרונה הושק כאן מחדש הסופר מרקט המרשים במיוחד La Grande Epicerie. כאן לא תמצאו כרטיסי מועדון ולא סיילים או מבצעים חמים וגם לא ייצא לכם לשמוע קריאות רמקול שמזרזות את אחראי המשמרת לקופה הראשית וזהו ללא ספק המתחם שאסור, אבל ממש אסור לכם לפספס בקפיצה הבאה לעיר האורות. 

 

לאחר 18 חודשים של בנייה נפתחה החנות החדשה ורודפי התענוגות הצרפתיים שועטים אל מה שהולך ומסתמן כמקום המעוצב ביותר לעשות בו קניות במדינת הכוכב. כך למעשה לקחו כאן המתכננים, ממשרד Interstore Design, את הרעיון של סופרמרקט והעלו אותו לדרגה הגבוהה ביותר האפשרית עם מחשבה על כל פינה ופינה ועל חווית לקוח חסרת פשרות. על פני 3,200 מ"ר משתרעים למעלה מ- 30 אלף מוצרי גורמה שמיובאים לכאן במיוחד מרחבי העולם במספר מחלקות שונות. 
 
 
 
סיבוב במחלקת הבשרים ייקח אתכם אל עמדות עבודה עגולות לכל קצב וקצב ומעליהן תאורת ספוט מיוחדת, קפיצה משם אל מחלקת הדגים ופירות הים משלבת גם פסיפס איכותי ויוקרתי במיוחד לצד המוצרים וכך ממשיכה גם החוויה ב"כיכר התה" הגדולה ובמחלקת הפירות והירקות בה ניצבת משאית רנו ישנה שמשלבת מצוין בין המוצרים  ולבסוף גם במרתף היין המיוחד שמציג תוצרת של היקבים המובחרים ביותר בצרפת ובעולם כולו ואפילו כספת בקבוקים מיוחדת עם היצע לצרכנים האנינים עוד יותר. 
 
המחשבה על יוקרה נמצאת כאן בכל פינה, ללא תאורה מקושקשת, ללא מסרים גרפיים מיותרים וללא אקסטרה צבע. האם בארץ הקונספט היה מצליח? בלי עגלת סופר ובלי עלון מבצעים ובהשקעה של מיליוני דולרים? קשה להאמין. ועדיין, לפעמים נחמד גם רק לפנטז. 
 
 
 

(צילום: DR)
 

(צילום: DR)
 

(צילום: DR)
 
 

(צילום: DR)
 

(צילום: DR)
 

(צילום: Virgile Guinard)
 

(צילום: Virgile Guinard)
 

(צילום: DR)
 

(צילום: DR)
 
 

הנה עוד עסקים שירון טל אוהב במיוחד:

חזיון תעתועים: הפיצרייה שלא תצא לכם מהראש

עצירת חובה לכל חובב אדריכלות

חנות בגדים או האנגר תעשייתי? שניהם יחד


  • 1.
    קניות בשוק
    אני | (03/05/2014)    
    בכל זאת בלי אם עם כסף... אעדיף לערוך קניות בשוק, הכי כיף !