פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

צועדים עם הזמן: לקנות שטיחים במאה ה-21 בקלות ובהנאה

נגמרו ימי השיטוטים והמעברים בין אין סוף חנויות למציאת שטיח לבית. נגמרו ההימורים, האם מה שבחרתם בחנות יתאים גם כשיגיע לבתיכם..., חברת קרפטיזם צועדת עם הזמן ומאפשרת ללקוחותיה חווית קנייה חדשה ויעילה-השטיח יגיע אליכם הביתה בקלות ובמהירות, להתאמה ולרכישה.

מאת: תוכן שיווקי

09/07/2018
צילום באדיבות: חברת קרפטיזם

 

רכישת שטיח יכולה להיות תהליך ארוך ומתיש: איזה שטיח לבחור מהמגוון הקיים? איזו מידה הכי מתאימה? איך זה ישתלב בבית? ואיך בכלל מרגיש המגע שלו?  בתמונות או בגלריה זה נראה  נפלא, אבל איך זה יראה בבית עם הרהיטים והעיצוב שלנו? אחרי הכול, לא קונים שטיח כל יום…

ועכשיו נוסיף לזה את הזמן, המצרך הכי נדיר והכי יקר שלנו כיום. תהליך בחירתו של שטיח לוקח זמן. זמן הנסיעה, זמן מציאת החניה וזמן השיטוט בין מספר חנויות .זוהי הסיבה לכך שעבור רבים רכישת שטיח נדחית עוד ועוד.
מהיום תם תסכול חיפוש השטיח לביתכם, אפשר גם אחרת. 
 
 
 
חברת קרפטיזם, גיבשה מודל המאפשר רכישה חוויתית, קלה ומהירה מבלי לקום מהכסא בבית.
כל שעליכם לעשות, לבחור 3 דגמים אותם תרצו לראות בביתכם, מהאתר של חברת קרפטיזם (באתר - לכל שטיח יש שם או מס’ דוגמה), להתקשר לקרפטיזם והשליח עם השטיחים בדרכו אליכם. ישנה אפשרות להתנסות מס' ימים ללא עלות וללא התחייבות. בסיום ההתנסות, שליח יגיע שוב לאסוף את השטיחים.
נשמע טוב מדי בשביל להיות אמיתי? התקשרו אל קרפטיזם, תנסו ותהנו.  077-9978355 / 054-6641064
בנוסף קבלו צ'ופר כקוראי בניין ודיור - 15% הנחה למימוש בכל האתר. בעמוד עגלת הקניות יש להזין קוד: bvd15 
 
 
 
ולמי שעדיין לא מכיר את חברת   Carpetism  - השטיחים של חברת קרפטיזם נעשים בעבודת יד מלאה. האומנים שאיתם עובדת חברת קרפטיזם,  יוצרים את הדוגמה אותה עיצבנו ביד בעזרת דוקרן מיוחד, הצמר שהוא צמר אוסטרלי משובח רך ונעים ,נצבע ביד ומיובש בשמש, ונרקם בעזרת וו מיוחד בטכניקה מעגלית מיוחדת הנקראת Chain stitch (תפר שרשרת) המבטיח שטיח עמיד וחזק לאורך שנים. עיצוב השטיחים הייחודי של חברת קרפטיזם מכניסים צבע, שמחה וחיים לבית ומייצרים אפקט של WOW בפני מבקרי הבית.