פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

פורצת דרך: המגירה שתיהנו לפתוח ולסגור

היא בעלת עיצוב לא מתפשר, טכנולוגיה פורצת דרך, מותאמת לעומסים כבדים ובעלת תנועתיות קלה. קבלו את מגירת הלגראבוקס אשר מובילה את הקידמה בשוק הרהיטים

מאת: תוכן שיווקי

01/02/2018
תמונות: באדיבות בלורן
לכאורה מגירה היא עניין זניח, פתחנו, סגרנו והיא מאחורינו. אבל כולנו שנתקענו עם אחת חורקת או לא נסגרת יודעים טוב מאוד שמגירה טובה זאת אחת שתיתן לכם שקט ונוחות איחסון שלא יסולאו בפז. קבלו את חמשת היתרונות שהופכים את מגירת הלגראבוקס לפורצת דרך ובעלת ביצועים חסרי תקדים.
 
 
  
עיצוב נקי בקווים עדינים 

עיצוב המגירה הינו חשוב שכן היא נמצאת בחזית ומהווה חלק ממראה הרהיט. למגירת הגראבוקוס עיצוב ישר משני צידה (מבפנים ומבחוץ) דפנות דקות במיוחד בעובי- 8.12 מ"מ בלבד המאפשרות תוספת של 15-20% בשטח האחסון של מטבח שלם. המגירה ניתנת להרכבה בכל רהיט בהתאמה מושלמת, ומגיעה ב- 4 גוונים אופנתיים, כולל צבע נירוסטה, אשר מונעים טביעת אצבעות. כמו כן המגירות בעלות חזיתות גבוהות אשר מהוות אלמנט עיצובי שכיח מאוד בתחום הרהיטים.
 
 
 
 
טכנולוגיה פורצת דרך

מגירה היא מוצר חובה ברהיטים השונים שכן היא מקלה עלינו באחסון ובשליפה יעילה של הציוד. מגירת הלגראבוקס מציגה קידמה טכנולוגית ייחודית מבית Blum והיא מובילה ופורצת דרך בשוק הרהיטים העולמי. המסילה החדשנית מציעה נוחות שימוש גבוהה מבחינה תפקודית, יכולת נשיאה ותנועה חלקה ושקטה הודות לסנכרון אופטימלי בין גלגלי השיניים בתוך מנגנון המסילה. 
 
 
 
עמידה מושלמת בעומסים ומשקלים

לא פעם אנו מעמיסים במגירה ציוד רב, אבל האם היא יכולה לעמוד בזה?  למגירת הלגראבוקס  מבנה מסילה חדש - שטוח ורחב יותר, המקנה יציבות מיטבית גם במגירות רחבות וכבדות במיוחד. את המגרות ניתן להתקין קרוב מאוד לרצפת הארון והן בעלות משקל נשיאה של עד 70 ק"ג !
 
 
 
תנועתיות קלה ורציפה 

קלות פתיחת המגירה הוא חשוב מאוד, שכן אנו מרבים לבצע פעולה זאת מספר פעמים ביום. גם אם  מדובר בטכנולוגיה חשמלית או מכאנית, מגירות הלגראבוקס נפתחות, נעות ונסגרות בנגיעה קלה בצורה חלקה ושקטה. מערכת ה'בלומושן' מתאימה את עצמה למשקל המגירה, בין אם היא ריקה או מלאה, מה שמבטיח שהמגירה תמיד תאט ותיסגר בצורה שקטה. יתרון נוסף הוא במערכת ה'טיפ-און בלומושן', מנגנון מכאני אינטגרלי, התומך בפתיחת חזיתות ללא צורך בידיות. 
 
 
 
 
 

מגירת הלגראבוקס פותחה על פי המגמות הטכנולוגיות והעיצוביות המתקדמות ביותר בשוק העולמי
 
 
 
המגירה תמיד מסודרת ומאורגנת 

מגירות רבות נוטות להתבלגן תוך כדי תנועה, אך הודות ל'אמביה ליין'- מערכת חלוקה פנימית של מגירת הלגראבוקס תוכלו לשמור בקלות על חלוקה פנימית מסודרת ומאורגנת. מערכת זאת מעוצבת בקווים מינימליסטים ישרים, אשר תואמת לעיצוב המגירה. כך תוכלו לתכנן ולמקסם את שטחי האחסון ולהבטיח סדר מופתי בכל אחד מאזורי הבית. המערכת מגיעה ב-3 גוונים. 
 
 

 
 
 
 
 
אתם מוזמנים להגיע לששת התצוגות של בלורן הפרוסות ברחבי הארץ ולקבל מידע נוסף מהנציג במקום. 
לפירוט נוסף על המגירה לחצו כאן >>
 
 
 
 
בלורן: ראשל"צ - א.ת. מעוין שורק I בני ברק - דן דיזיין סנטר I חיפה - צ'ק-פוסט I ראש פינה - א.ת. צחר I  ירושלים - א.ת. תלפיות I באר שבע - א.ת. עמק שרה