פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

הכול זה מלמטה: פתרונות חדשניים לחיפוי רצפה

הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת רצפה הם התאמתה לסוג השימוש, המראה, האיכות ועמידות החומר. רצפת הטראצו-אפוקסי מבית המותג מגנלי של חברת גלובל היא בעלת רמת גימור גבוהה מאוד עם מראה מרשים ויוקרתי

מאת: תוכן שיווקי

10/05/2017
בשקט בשקט, בשנים האחרונות מוביל המותג מגנלי מבית גלובל את שוק פתרונות חיפויי הרצפה הייחודים: ממרכזים מסחריים, שטחים ציבוריים, משרדים ואולמות תצוגה וכלה במפעלים וחניונים. מגנלי מספקת ומתקינה פתרונות דקורטיביים כגון: רצפות פולימריות (אפוקסי, פוליאוריטן, MMA וכו'), פרקטיים, Stone Carpet, שטיחים, רצפות גומי, PVC,  בטון דקורטיבי, והטרנד החם היום רצפות הטראצו אפוקסי. האיכות, רמת הגימור הגבוהה, האווירה האקסקלוסיבית– כל אלו הופכים את רצפת הטראצו-אפוקסי בימינו לאחת ממערכות חיפויי הרצפה היוקרתיות ביותר שקיימות בשוק. בנוסף, רצפות טראצו- אפוקסי ידועות בעמידותן הגבוהה ובחוזקן הרב. הן נשמרות באיכותן הטובה למשך שנים רבות , ניתנות לחידוש ואינן מתפרקות ונשברות כפי שעלול לקרות עם חיפויים אחרים.
 
אמנון סרוסי, מנכ"ל מגנלי, מספר על שלושה פרויקטים מרהיבים וחדשניים בהם נבחרה מגנלי לספק ולהתקין ריצוף טראצו-אפוקסי מיוחד במינו.
 
 
גינדי TLV  fashion mall -  רצפת הטראצו אפוקסי הגדולה בישראל 

"מדובר על אחד הפרויקטים הגדולים והמרשמים ביותר שהוקמו בישראל בשנים האחרונות." מספר אמנון. "העיצוב תוכנן על ידי משרד האדריכלים הגדול יסקי מור סיוון כלל בתוכו 4 גוונים שונים של טראצו המשתלבים בגלים זה בזה מופרדים בפסי אלומיניום דקים לאורך כל נתיב ההליכה. בנתיב הושתלו בצורה מדוייקת שלוש רצועות עשויות פליז המעוגנות לרצפת הטראצו המהווה חלק ממנה ובסופת מדיליון פליז ענק, דבר המדמה תכשיט תליון גדול " לדברי אמנון. פסי הפליז החתוכים במכונות עיבוד ממוחשבות הותקנו באורדינטות מדויקות לאורך כל היקף המעברים עד שנפגשים יחד אל מדליון פליז מלוטש וענק במרכז הקניון. ביצוע הרצפה בכללותה ארך למעלה משנה וחצי וכלל עובדים מקצועיים ישראליים שעבדו בשיתוף פעולה עם מומחים מחו"ל, תוך שימוש בחומרים מהאיכות הגבוהה ביותר מתוצרת FLOWCRETE.  התוצאה - הינה רצפת הטראצו אפוקסי הגדולה בישראל ואחת מהמרשימות שבוצעו בעולם.
 
 
 נתיבי הליכה מרשימים בפרויקט גינדי
 
 סופת מדיליון פליז ענק, המדמה תכשיט תליון גדול 
 
 
 
רצפה מהסרטים – גלים של צבע בבית הקולנוע

רצפת טראצו אפוקסי איכותית הותקנה גם במתחם החדש והמתקדם של גלובוס מקס רחובות. האדריכל והמעצב גדי שמיר ביקש ליצור רצפה בעלת מספר גוונים חזקים המשתלבים כגלים אחד בשני. לא בכדי בחר האדריכל פתרון עיצובי שכזה המאפשר שימוש בגוונים ייחודיים, מדויקים וחזקים. עיצוב של גלים עם חיבורים ללא פוגות או תפרים, הרצפה בעלת עמידות גבוהה לתנועת קהל גדולה, קלה לתחזוקה ומרשימה בעיצובה.  
 
רצפה בעלת מספר גוונים בגלובוס מקס רחובות. צילום: סאלי פטל
 
צילום: סאלי פטל 
 
כחול זה השחור החדש – קניון איילון 

פרויקט נוסף ומיוחד, בו לקחה מגנלי חלק הוא בביצוע הרצפה בקניון איילון אשר עוצבה ע"י גבי בועז- האדריכל הראשי של קבוצת עזריאלי, בצורה ייחודית ומרהיבה בזכות ארבעה גווני כחול נעימים. התקנת הרצפה בוצעה בפרק זמן קצר במיוחד על ידי הצוותים המיומנים של מגנלי, תוך שמירה על רמת דיוק גבוהה וביצוע אסתטי. רצפת הטראצו שהתקבלה מדהימה ביופייה ועמידה לעשרות שנים. לא ניתן שלא להתפעל לנוכח העיצוב המקורי, משחקי הגוונים הייחודים ורמת הדיוק.

 

  
חיפוי כחול מרהיב בקניון איילון 
 
 
כמה מילים לסיכום:

אמנון סרורי מנכ"ל מגנלי מציין, כי בזכות רמת הגימור הגבוהה של מערכות הטראצו וצורת המבנה החלק והאחיד בו היא מותקנת, הטיפול השוטף הוא מינימלי ומזערי לעומת הטיפול בחיפויים אחרים. הרצפה עמידה לחדירת נוזלים ולכלוך, ניתנת לניקוי באופן פשוט וקל ולחידוש עתידי. כך ניתן בקלות לחסוך לאורך זמן בהוצאות כספיות מיותרות ויקרות ולהשיג מראה יוקרתי.