פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

מוסיפה את הטאץ': הכירו את חברת הברזים האיטלקית CEA

כשמדובר בעיצוב המטבח וחדר האמבטיה, הברזים כבר מזמן נחשבים לפריט עיצובי ואיכותי בזכות עצמם, כשהם נבחרים בקפידה ומעניקים את הטאץ' הסופי בחלל. עם זאת, חברת הברזים האיטלקית CEA מצליחה לחדש ולהביא קול מרתק וחדשני לעולם האמבטיה. נעים להכיר

30/03/2016
תוכן שיווקי | צילום: יח"צ

קצב השינויים הטכנולוגיים והפיתוחים הרבים בתחום החומר, מובילים את תחום ייצור הברזים העולמי לשיאים חדשים. בין אם מדובר בעיצובים מודרניים או קלאסיים, החל מהארט נובו ועד עכשווי, כולם מנסים להטמיע את הברזים כפריט מעוצב ואיכותי, המעניק את הטאצ' הסופי. רשת MODY מייבאת לישראל את חברת הברזים האיטלקית המתקדמת בעולם CEA, אשר הוגדרה כקול המרתק ביותר כיום בסצנת העיצוב הבינלאומי המודרני. 

 

קולקציית ZIQQ של המותג האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

חברת הברזים CEA החלה את פעילותה בשנת 1984. אחרי שביססה את מעמדה בחזית הטכנולוגיה וצברה ידע מעמיק לצד מוניטין מוכח, הובילה החברה בשנת 2007 מהלך נוסף, ובזכות דיאלוג פורה עם מעצבים ואדריכלים, החלה להשקיע גם בעיצוב, בחדשנות וביצירת חוויות אמתיות בתחום תרבות השימוש בברזים. המוטיב הבסיסי בתכנון הברז החדש היה להעניק לו מעבר לעיצוב עילי, גם פרשנות מחודשת, תשוקה, ידע וחזון. כל זאת תוך שמירה על ערכי קיימות והקפדה על מוצרים חסכוניים המווסתים את קצב זרימת המים. 

 

גימורים מיוחדים של המותג  האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

הברזים של חברת CEA עשויים מנירוסטה 316 ALS ו/או מפלדת אל-חלד טהורה, אשר אינה עוברת טיפול כימי או ציפויי לכה מגוונים. הברזים נושאים תו עמידות והיגיינה גבוהים כמו גם התנגדות למלח, מים, גופרית או נזקי סביבה חיצונית. יתרונות החומר מבטיחים גימורים מלוטשים, אופטימיזציה של מים וצריכת חשמל, חיי נצח, התקנה מהירה ותחזוקה מינימאלית של הברזים, וזאת מבלי לוותר על היותם ירוקים וניתנים למחזור.  

 

קברניטי CEA מעידים כי בייצור הברז מעורבים, למעט מחקר ופיתוח, גם הנדסה מכנית וחדשנות טכנולוגית, חדשנות בחומר ואסתטיקה עיצובית. ואם לא די בכך, הרי ש-CEA מפתחת עיצובים כך שיתאימו לאדריכלות המודרנית החדשה, ומאידך ישמרו ערכים של קיימות ודאגה לאיכות הסביבה.

 

קולקציית UP&DOWN של המותג האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

גימורים מיוחדים של המותג  האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

כיום, בזכות מחקר ופיתוח, וותק של למעלה מ-30 שנים, מציעה CEA מבחר ייחודי של פתרונות תכנון בהתאמה אישית, המשלבים ידע טכני וגמישות רעיונית רחבה לדרישות אדריכליות. 

 

לאחרונה  השיקה CEA ברזים מברונזה, נחושת, פליז וחידוש של "היהלום השחור" - חומר ייחודי המבוסס על גרפיט ואבקת יהלומים. הגוונים החמים והגימורים החדשים מדגישים את האיכויות הטבעיות של החומר. בגימור סאטן, משי מאט או מלוטש, הברזים החדשים של  CEA הם הרבה יותר ממובילי מים. 

 

גימורים מיוחדים של המותג  האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

קולקציית MILO360  של המותג האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

מגוון CEA כולל ברזים לחדר הרחצה, ברזי מטבח ואף ברזים למקלחות חיצוניות, כשמעל כולם מתנוססת הסיסמא של צריכת מים נמוכה, ביצועים גבוהים וגמישות בהתקנה וביישום. לא בכדי הפכה החברה האיטלקית תוך 31 שנים לאחת מהמובילות את העיצוב המודרני. 

 

מהעיצובים הבולטים : GASTONE


ברז נירוסטה במראה סאטן ובגימור מלוטש. עיצוב בקווים נקיים אך שאינם חפים מתחכום. הקולקצייה כוללת מגוון ידיות קרמיקה בצבעוניות עשירה. מלבד חדשנות בחומר הברזים מציעים חסכון אנרגטי במים בזכות הגבלת קצב הזרימה. 

 

קולקציית GASTONE של המותג האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

קולקציית INNOVO של המותג האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

קולקציית CIRCLE של המותג האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

קולקציית BAR של המותג האיטלקי CEA, בלעדית ב-MODY

 

להשיג ברשת MODY