פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

באור נכון: מותג התאורה SORAA הגיע לארץ!

זה לא מספיק פשוט להתקין תאורה, צריך וחשוב לדעת לבחור את התאורה הנכונה. מותג התאורה האמריקאי SORAA הגיע לארץ. כעת ניתן לבחור את התאורה הנכונה בצורה הטובה והמתאימה ביותר לכל מקום ומטרה.

מאת: תוכן שיווקי

29/10/2018
צילום באדיבות: חברת SORAA

 

עיצוב תאורה ובחירת תאורה נכונה, הינם חלק משמעותי ובלתי נפרד בעיצוב הבית. עיצוב תאורה נכון מתחיל עוד בתכנון הבית ומסתיים עם ייעוץ והכוונה נכונה לבחירת תאורה איכותית, אשר תשרת באופן מקסימלי את דיירי הבית.

מותג התאורה האמריקאי, SORAA, הגיע לארץ. המותג מציע איכות תאורה יוצאת דופן ומעניק מענה ואיכות שלא נראתה לפניו!
 
הלדים של SORAA בריאים יותר
 
חברת SORAA נוסדה על-ידי צוות מדענים בעלי תשוקה לעולם ההנדסה. הם קראו תיגר על החשיבה הקונבנציונאלית ופיתחו תאורת לד ייחודית בטכנולוגיית GAN ON GAN™ בעלת מבנה קריסטלי מושלם. 

נורת הלד היא נורה מוגבלת מאוד מיסודה. כל נורות הלד, מבוססות על אור כחול ונקראות נורות שני פוספורים. חוץ מהאור הכחול שעליו הן מבוססות יש להן פוספור ירוק ופוספור אדום. בעזרתם הן אמורות לייצר את כל צבעי הקשת דבר שאינו אפשרי מבחינה פיזיקאלית.
הנורה של SORAA מבוססת על אור סגול ונקראת נורת שלושה פוספורים. חוץ מהאור הסגול עליו היא מבוססת יש לה פוספור ירוק, אדום וכחול. בעזרת שלושת הפוספורים היא מסוגלת לייצר את כל צבעי הקשת בצורה מאוד מדויקת. טווח הראיה שלנו נע בין אורכי גל של 400 ננומטר ל- 700 ננומטר. נורות SORAA הן נורות הלד היחידות בעולם שמייצרות ספקטרום מלא ושלם של אור בין 400-700 ננומטר. מאחר ונורת SORAA מבוססת על אור סגול שהוא בעל אורך גל קצר מאוד בין 400-430 ננומטר, הן נורות הלד היחידות שמסוגלות לייצר אור לבן אמיתי וטהור. בכל נורות הלד ה- RW=0, אינן מייצרות אור לבן כלל. בנורה של SORAA ה- RW=100, דהיינו הן מייצרות אור לבן בצורה מושלמת!
  
פרופסור שוג'י נקמורה, ממייסדי SORAA, קיבל פרס נובל לפיזיקה בשנת 2014 על המצאת תאורת הלד.
נקמורה פיתח בשנת 2006, יחד עם עמיתיו המדענים את הדור הבא בתאורת הלד (שבא לענות על כל הבעיות שהיו בדור הראשון). הטכנולוגיה שפותחה: GAN ON GAN™, היא דבר אשר נחשב לפריצת דרך משמעותית בתחום. ביודעו כי פריצת דרך זו תהווה את הדור הבא של נורות ה-LED הקים את מותג העילית SORAA – החברה הראשונה והיחידה בעולם המציעה תאורת לד בעלת ספקטרום מלא, המתעלה על איכות וביצועי נורת ההלוגן.
 
 
הלדים של SORAA כוללים פילטרים לשינוי אלומת האור וגוון האור 
 
הלדים של SORAA מאירים את יצירות האומנות בכל צבעי הספקטרום
 
אחת הבעיות המרכזיות בתאורת הלד, היא שמאז המהפכה בתחום הלדים, זנחו את עניין איכות האור לטובת הפונקציונאליות של הלד. מרבית הגופים הקיימים כיום הם לד עם איכות אור נמוכה. אשר מבוססת על האור הכחול.
SORAA הינה תאורת הלד היחידה בעולם שאינה מבוססת על אור כחול אלא על אור סגול, מייצרת לדים יעילים ומקפידה על איכות ומרכיבי תאורה איכותיים טובים ונכונים לכל צורך ומקום. 
 
לחברת SORAA לקוחות פרטים רבים וחברות גדולות ומוכרות. רשתות בישראל המוארות ע"י SORAA: מסעדת קיוטו, מסעדת שילה, מוזיאון ארץ ישראל, מוזיאון חיפה, רולקס רעננה ועוד.
 
הלדים של SORAA בחנויות אופנה מדגישות את הצבע האמיתי של הבגדים, הכי קרוב לאור השמש הטבעי 
 
 
עם תאורת הלד של SORAA, המנות המוגשות יופיעו בצבעם המקורי, הכי דומה לאור השמש הטבעי.
 
 
 
 אם גם אתם רוצים להתחיל להנות מאיכות ללא פשרות של חברת SORAA   - כנסו לאתר