פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

איזהו החכם: הכירו את המטבח המתקדם מבית אביבי

חברת אביבי מטבחים מביאה אלינו את בשורת המטבחים החכמים, ושמה סוף לבעיות האחסון והבלגן במרחב הבישול

מאת: תוכן שיווקי

16/05/2019

מטבח חכם מבית אביבי מטבחים

 

במשך עשרות שנים לא נרשמה התקדמות טכנולוגית מהותית בתפעול מערכות ומכשירי חשמל ביתיים, אך בשנים האחרונות חלה התפתחות מהירה בנושא הבית החכם. התפתחות התקשורת הסלולרית, העלייה במודעות לחשיבות השמירה על הסביבה והרצון של כולנו לפשט את חיי היומיום– דחפו כולם לכיוון של פיתוחים חדשים. 

 
עם בוא האביבי

חברת אביבי, מהמובילות בתחום תכנון ועיצובה בארץ, הבינה את חשיבות נושא הבית החכם ובהתאם אליו הגתה את רעיון ה- Smart Kitchen. מדובר בקולקציה של מטבחים חכמים ופונקציונליים, המשפרת לבלי היכר את חוויות היומיום במטבח. במטבחים החכמים מוטמעת המערכת Kisense - מערכת אינטראקטיבית ראשונה מסוגה בעולם. המערכת מופעלת באמצעות מסך מגע שמהווה חלק אינטגרלי ממשטח העבודה וכמעט ולא נראה לעין. מערכת זו גם אטומה לנוזלים, עמידה במים ובעלת זכוכית מחוסמת. 
 
חיי היומיום הולכים להשתפר
 
מסך הפעלה מובנה ושאר פונקציות
 
מפנים מקום

בבסיסה של הקולקציה מספר עקרונות – חיסכון, דינמיות, חדשנות, עיצוב נקי והתאמה. החיסכון והדינמיות מדברים על ניצול חכם של שטחי אחסון ועל דרכים להגדלת שטחי העבודה והאכילה. מבחינת החדשנות, נעשה שימוש בחומרים מתקדמים ובמוצרים מתוחכמים. העיצוב הנקי נועד להסתיר את כלי המטבח ומוצרי החשמל, והמטרה של ההתאמה היא לאפשר מטבח בגדלים שונים. 
 
שומרים על עיצוב נקי ומודרני
 
 
מגירת צוקל - לניצול מירבי של שטח האחסון
 
גם יפה וגם אופה

ואכן, קולקציית המטבחים תוכננה כך שתנצל בצורה חכמה את שטח החלל הנתון, ותספק מגוון של פתרונות עבודה ואחסון. בין היתר היא מאובזרת באלמנטים נשלפים המגדילים את אזור העבודה והאכילה, וכן במגירות צוקל המצויה בתחתית ארונות המטבח ומוסיפה עוד שטח אחסון. לצד הפרקטיקה לא שוכחים באביבי לטפל גם בסגנון. "הקו העיצובי שלנו משלב בין הטרנדים האחרונים והעכשוויים ביותר בעולם העיצוב לבין פרקטיות, נוחות ויעילות", מסבירים בחברה. "המפגש בין דרישות שונות לבין רעיונות יצירתיים, מאפשר לנו לעצב ביחד עם הלקוחות חוויה חדשנית המותאמת בדיוק לאופי המטבח שלהם".
 
פרקטיות לצד מראה עכשווי
 
מינימום בלגן, מקסימום שטח אחסון