פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

DIY: כך תכינו לבד סט מסגרות מעוצבות

יש לכם מסגרות שונות ומיותרות בבית? קחו את כולן ועצבו אותן מחדש, כך שיראו כסט תואם ומקסים. בואו ללמוד כיצד עושים את זה בקלות

24/06/2013
עיצבה, שיפצה וצילמה: לירון ורדי "מיקולה"

בטח יצא לכם לראות סרט אמריקאי אחד או שניים, שבו המצלמה חולפת בתנועה על פני תמונות ממוסגרות של בני משפחה מחויכים, המונחות על מדף מעל האח, או על שידה בסלון. בסרט ההוא, כל תמונה מונחת במסגרת אחרת, בגודל שונה, בטקסטורה שונה ובדוגמה שונה.

 

בטח גם לכם יש מיליון מסגרות כאלה שמפוזרות ברחבי הבית, והיום זה באמת מאוד טרנדי לעשות קיר ענק מלא במסגרות אקראיות. אבל הפעם זה לא מה שנעשה. הפעם, ניקח את כל המסגרות השונות הללו, ונעניק לכולן מאפיינים דומים, על מנת ליצור סדרה בעלת צבעוניות אחידה.

 
החומרים הדרושים:

-          מסגרות בכל מיני צורות, דוגמאות וגדלים

-          ספריי בצבע לבחירתכם

-          דבק פלסטי

-          צבע טוליפ

-          לבבות עץ לעיטור או כל עיטור אחר לבחירתכם

 

 
מה עושים?
 

1. מפרידים את הזכוכית והחלק האחורי מהמסגרת, וצובעים רק את המסגרת עצמה בספריי צבע. רצוי לעשות זאת בחוץ, על עיתון. כדאי גם להניח משהו על קצות העיתון – על מנת שלא יעופו ברוח ויידבקו למסגרת הצבועה.

 

 

2. לאחר שהצבע התייבש, מדביקים למסגרת את הלבבות (או עיטור אחר שבחרתם – זה יכול להיות פונפונים, פייטים, חיות עץ וכולי) בעזרת מעט דבק פלסטי.

 
 

3. מעטרים את המסגרת בצבע טוליפ. אנחנו רצינו שהמסגרות יהיו אך ורק בצבעי צהוב וירוק, ולכן ציירנו עם הטוליפ גם על הנקודות הוורודות שהיו על הלבבות. כמו כן, עיטרנו את הפינה השנייה באיור ביד חופשית. בסוף העיטור, מניחים לייבוש.

 

 

 
4. חוזרים על שלבים 1-3 עם שאר המסגרות, מניחים את התמונות בתוכן, ו-Voila!