פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

מסכים בשמי מנהטן: החלום הישראלי כובש את ניו יורק

בלב העיר ניו יורק ולראשונה בהיסטוריה, מיצג ייחודי הציג לעיני העולם כולו את חלומה של ישראל שהפך למציאות

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

06/11/2018
צילומים בחסות אי.וי.אס

 על גבי המסכים הוקרן סיפורה של מדינת ישראל: מהכרזת המדינה ועד לחידושים טכנולוגיים

 

 לראשונה בהיסטוריה, בלב התפוח הגדול, העיר ניו יורק, ולעיני העולם כולו, הוקרן מיצג ייחודי בהפקת חברת AVS . החברה הצליחה לייצר בכישוריה הטכנולוגיים והיצירתיים חוויית מולטימדיה עוצמתית ומרגשת שטרם נראתה כמותה.

  

גם הזמרת הישראלית המצליחה שירי מימון לקחה חלק בחגיגה


אלפי אנשים הצטופפו בכיכר הטיימס סקוור, המקום המתויר בעולם, ולקחו חלק בחגיגה שטרם נראתה קודם לכן, אשר מציגה את סיפורה של מדינת ישראל, מחלום למציאות. הקהל הרב, אשר כלל בתוכו את תושבי העיר לצד ישראלים ותיירים מכל העולם, צפה בהשתאות כיצד הפרסומות על פני מסכי הענק מוחלפות בחגיגת מולטימדיה אשר הציגה אבני דרך חשובות ב-70 שנותיה של המדינה הקטנה שעשתה היסטוריה, החל מנופי ישראל והכרזת המדינה המרגשת, ועד מורשת וחדשנות, חידושים טכנולוגיים, וכמובן, יחסי הידידות החמים בין ישראל לארה"ב.

 

 

חוויית מולטימדיה עוצמתית ומרגשת שטרם נראתה כמותה 

 

אלפי המשתתפים במקום לקחו חלק במסיבת רחוב ישראלית תוססת 


אלפי המשתתפים במקום שרו ורקדו לצלילי הופעתה של שירי מימון ולקחו חלק במסיבת רחוב ישראלית תוססת. האירוע, אשר אורגן על ידי משרד התרבות והקונסוליה הכללית של ישראל בניו יורק, הגיע גם למיליוני צופים דרך הרשתות החברתיות. למיצג ולהפקה אחראית חברת AVS שהציגה בכישוריה הטכנולוגים והקריאטיביים, חווית מולטימדיה שהציגה לעולם את פניה היפות של ישראל.

  

 

 

 יום חג לישראלים וליהודים ברחבי העולם כולו

  

תוך התמודדות טכנולוגית עם מורכבות התפעול, הסנכרון וההקרנה על מספר רב של מסכי ענק בו זמנית, הצליחה AVS לאפשר לנוכחים במקום ולמיליוני צופים בעולם, ליהנות מחוויה עוצמתית ומרגשת. בערב בלתי נשכח כיכר הטיימס סקוור נצבעה בצבעי כחול לבן ובשלל גווניה של ישראל. 

 אלפי אנשים הצטופפו לצפות בלב כיכר הטיימס סקוור 


 

 www.avscreative.com