כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

תוכן שיווקי  //  גם בי.מ.ק.א לא מתפשרים

גם בי.מ.ק.א לא מתפשרים

יזמי פרוייקט י.מ.ק.א. היוקרתי בחרו בזלוקס לספק להם את החלונות והדלתות. כי אם אפשר לשלב בין עץ לאלומיניום למה צריך להתפשר?

מאת: לימור טל צילום:


חברת זלוקס נבחרה לספק את החלונות והדלתות בפרויקט י.מ.ק.א היוקרתי. לפי דרישת המתכננים פותחה סידרת חלונות ודלתות חדשה שנבדקה במכון התקנים ועמדה ברמה E בעמידות, בתפעול עומס סטטי, בחדירת אויר ובחדירת מים.
 
זלוקס הינה חברה לייצור דלתות וחלונות המתמחה בשילוב בין אלומיניום ועץ לפי פטנט תרמי בלעדי שמקורו בגרמניה. החלונות והדלתות מיוצרים בארץ על כל מרכיביהם והחברה אחראית גם לפיתוח של מוצרים חדשים כמו חלונות קשת ודלת הרם-הזז למשקלים כבדים. זלוקס הוקמה לפני כ-13 שנה ובמהלך השנים התפתחו החברה כמו גם יכולות הייצור שלה. במסגרת פיתוחה רכשה החברה ציוד לעיבוד פרופילי עץ עם יכולת עיצוב שלהם לפי דרישת הלקוח. החלונות עומדים בתקנים הישראליים.

עוד בנושא

תוכן שיווקי

עיצוב מטבחים: כל מה שחשוב לדעת


המטבחים המודרניים של היום שונים מאלו שהיו להורים שלנו, כיום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מהבית ועיצוב מטבחים נעשה אחד האספקטים החשובים ביותר בבואנו לתכנן בית חדש. במאמר זה אנחנו רוצים להציג בפניכם את כל הדברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים בעיצוב מטבח.

תוכן שיווקי

דיאנה פליישר, מחברת עולמות - בין עיצוב פנים למיתוג


גדרה התחדשה במסעדת המבורגרים לא שגרתית. המעצבת דיאנה פליישר בחרה בקונספט עיצובי של דיינר אורבני, בסגנון אוריאנטלי, צעיר ועדכני. כל מה שנשאר לכם זה להנות מהאוירה החמה והקלילה וכמובן מאוכל טוב

תוכן שיווקי

איך באמצעות חומרים אפשר לגבש סגנון עיצוב? שיחה עם המעצבת דנה ינאי באולם הקונספט של נגב


תוכן שיווקי

אפקט ה-WOW: רהיטי "הום 21" משדרגים את חווית המגורים בדופלקס המרהיב


לופט מדהים במנהטן או דירת דופלקס כאן אצלנו ישראל? מעצב הפנים רועי לוי יצר עבור בני זוג ברי מזל בית בהשראת הלוקיישנים המפנקים ביותר בעולם. בכדי לשדרג את חווית המגורים, ולהעניק לחללים מראה מלא סטייל ושיק, בחר להשתמש בפרטי ריהוט מבית "הום 21" והתוצאה, כפי שמיד תראו, חלומית.

תגובות

כתיבת תגובה

בודק...