כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

תוכן שיווקי  //  האם הבית שלכם בנוי לפי התקן? תבדקו

האם הבית שלכם בנוי לפי התקן? תבדקו

בונים בית בעזרת אדריכל, קבלן ואנשי מקצוע נוספים? אין זה אומר שהבית שלכם בנוי לפי התקן, את זה יש לבדוק בנפרד

מאת: תוכן שיווקי צילום:


הגיע הרגע המיוחל ואתם עומדים להגשים את החלום שהיה פעם רחוק, והנה מסתיים השלב בו האדריכל מפרט לפרטי פרטים את התוכניות, והשלב הבא הוא הגשת הבקשה לוועדה המקומית לתכנון ובנייה לצורך קבלת ההיתר.

 

הבקשה להיתר נעשית על ידי האדריכל שלכם ותכלול בין היתר מידע רב כמו אישורים, חתימות, מדידות, חישובים סטאטיים, אישור פנוי פסולת וכן גם הסכם התקשרות עם מעבדה מוסמכת.

למעשה המעבדה תלווה את שלבי הבנייה ובלי שתאשר תקינות הבדיקות, לא ניתן יהיה לקבל בסוף היתר בניה וטופס אכלוס (טופס 4).
חברת "מעבדות איזוטסט" שנרכשה לאחרונה על ידי משפחת דאי, משמשת כגוף מפקח ומגן על הלקוח בשלבי הבניה השונים, זאת בנוסף לליווי והיחס האישי, שהינו ערך עליון בחברה.

 

 

 

למעשה, זהו הגוף ששומר עליכם ומוודא שביתכם נבנה על פי דרישות התקן וללא קיצורי דרך. החידוש הגדול בתחום הזה, הוא שבירת הראיה המיושנת שהצורך במעבדה זהו רק אמצעי להשגת היתר הבנייה וטופס 4, כי כיום זהו הגוף שמפקח ומגן על הלקוח בשלבי הבנייה השונים. יותר ויותר לקוחות מזמינים בדיקות נוספות מהסל המוצע למרות שאין דרישת חובה מהוועדה, וזאת על מנת לוודא ששלבי הבנייה בוצעו כהלכה, לדוגמא בדיקה סונית לכלונסאות היא לא בדיקת חובה, אבל היא נעשית כדי לבדוק את איכות היציקת הכלונסאות עליו מושתת הבית כולו.

 

 

 

איך זה עובד?

הליך הבקרה של "מעבדות איזוטסט" מאפשר לכם לישון בשקט בידיעה שיסודות ותשתיות הבית המבוקרים בוצעו כראוי ועל פי התקן. בהליך הבנייה, כל ועדה מקומית דורשת בדיקות שונות מתוך הסל המוצע. בדיקת חוזק הבטון הינה בדיקת חובה בכולן, בבדיקות הבטון שנערכות ב"מעבדות איזוטסט" נעשית דגימת בטון באתר הבנייה על ידי עובד מוסמך מטעם המעבדה, לאחר נטילת מדגמי בטון באתר יעברו הדגימות בדיקות חוזק על ידי מכבש ייעודי. התוצאה אמורה לשקף את הבטון שנדגם, את איכותו וחוזקו בהתאם לתקן.

 

בדיקות נוספות שלרוב נדרשות על ידי הוועדות הן אטימות ממ"ד, טיח ממ"ד, אינסטלציה, סניטציה, ביוב חיצוני, גז וסולארי (דוד שמש). הבדיקות הללו שמבוצעות על ידי "מעבדות איזוטסט" מוודאות שבעלי המקצוע ששכרתם ביצעו כשורה את עבודתם, השתמשו בציוד וחומרים תקינים ופעלו על פי תקן. במידה ואחת הבדיקות תיכשל יידרש בעל המקצוע לבצע מחדש את עבודתו ולזמן בודק לאישור, כך שבסופו של הליך הבנייה כל שלב מאושר על ידי "מעבדות איזוטסט" אשר תדאג לאשר לכם שבעלי המקצוע שבונים את ביתכם לא חרגו ולו במעט.

 

הכתבה מאת: עידו פישר, סמנכ"ל שיווק מעבדות איזוטסט

למידע נוסף אתם מוזמנים לבקר באתר מעבדות איזוטסט>>
 

עוד בנושא

תוכן שיווקי

חם בקהילת השיווק: המוצרים הביתיים שהחליפו זהות


להציץ ל"מזרקה" מתוך השירותים, להתחבא מתחת שולחן ענק במטבח ולשבת על ספה בהשראת דאלי. בפעם הראשונה בעולם נחשפים פריטים של אומנים פורצי דרך, שלקחו מוצרים ביתיים וסטנדרטים, והוציאו אותם מהקשרם. בואו לראות

תוכן שיווקי

חם בעיצוב: ב-22 לינואר מתקיים האירוע המסקרן בעולם העיצוב


אירוע ייחודי יתקיים לראשונה במוזאון תל אביב עם האנשים המסקרנים ביותר בסצנת התרבות התל אביבית, כחלק ממהלך עולמי, בו תל אביב נבחרה להיות היעד הראשון לאירוע. אנחנו נהיה שם כדי לספר לכם

תוכן שיווקי

שלא ימרחו אתכם: החברה שתכניס אתכם לבית בזמן ולא דקה אחרי


אמרו לכם שהבית שבניתם יהיה מוכן ב-1 לחודש, אבל ברגע האחרון ספק הבריז, פרויקט נדחה, חומר לא הגיע והכל מתעכב ועולה לכם ים כסף? לא עוד – הכירו את Building Time, החברה שמבטיחה לעמוד בלו"ז שלכם

תוכן שיווקי

פורשים כנף: פתרונות הצללה וקירוי איכותיים


פרגולות חשמליות, סוככים, חניות לרכב, ומפרשי צל יתנו פתרונות מצוינים לקירוי והצללה מפני הגשם והשמש. חברת קשתות המובילה בתחום מציעה מגוון רחב של מוצרים המותאמים לכל עונות השנה

תגובות

כתיבת תגובה