כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

תוכן שיווקי  //  האם כדאי להתקין מערכת סולארית ביתית?

האם כדאי להתקין מערכת סולארית ביתית?

מזה שנים ארוכות שהאנושות רותמת את הכוח של השמש במטרה לייצר חשמל זול יותר, ובשנים האחרונות ניתן לראות את המגמה הולכת וגוברת - רבים מחליטים לעבור לאנרגיה סולארית ולהיפרד מחשבונות החשמל.

מאת: באדיבות: סולאראדג' צילום: CANCA


מהם היתרונות של התקנת מערכת סולארית ביתית?

ישראל נמצאת בתנופה משמעותית בתחום אנרגיה סולארית לצרכנים. ככל שטכנולוגיית ייצור האנרגיה הסולארית מתקדמת, ניתן לנצל יותר ויותר את כוחה של השמש לצורך אספקת חשמל לבתים פרטיים, לעסקים, לתעשייה ולחקלאות.  המעבר לשימוש בחשמל סולארי מעניק שפע של יתרונות :

ירידה משמעותית בהוצאות צריכת החשמל: מדובר על יתרון משמעותי ביותר עבור צרכנים רבים.

תרומה משמעותית לסביבה: נוסף על כך, מדובר על יתרון משמעותי הכולל הקטנת הזיהום שנוצר על ידי תחנות הכוח המבוססות דלק.

העלאת ערך הנכס: זאת ועוד, ההתקנה מעלה גם את ערך הנכס.

לכן התקנת מערכת סולארית ביתית נחשבת לבחירה הטובה ביותר עבור צרכנים רבים.

אנרגיה ירוקה ונקייה

היום כולם מבינים כי ההתחממות הגלובלית היא עובדה.  מדי שנה הטמפרטורה שעל פני כדור הארץ עולות בצורה עקבית ויש לכך השפעה שלילית על כדור הארץ שתוצאותיה הן תופעות טבע קיצוניות כמו למשל הוריקנים או גלי צונאמי המופיעים לעיתים קרובות יותר.

פשטות התקנה
על מנת להתקין מערכת סולארית בבית צריך לבחור חברה אמינה ומתקין מקצועי שיספקו לכם פיתרון מלא – ממכירה ועד להתקנה ולשירות. הסיוע של המומחים בתחום יהפוך את ההתקנה לפשוטה ביותר, מהירה וחסכונית. הדגש החשוב ביותר בעת בחירת מערכת הינו נושא השירות. מערכת סולארית היא מוצר בעל יכולת להחזיק עד 30 שנה. מערכות מתקדמות ואיכותיות והתקנה נכונה יבטיחו לכם הנאה לאורך זמן מן המערכת.

 

תוך זמן קצר תמצאו את עצמכם נהנים מחשמל נקי ומחשבונות חשמל מינימליים. למעשה, תוך מספר שנים ייתכן שלא תשלמו כלל עבור חשמל, ואולי תוכלו אפילו למכור חלק מהחשמל המיוצר על ידי המערכת שלכם לחברת החשמל.

ירידת מחירים משמעותית

עם התקדמות הטכנולוגיה, עלותן של מערכות סולאריות הולכת ופוחתת. עובדה זו, לצד שיפור יכולת הייצור, הופכים את המערכות הסולאריות לכדאיות יותר ויותר. יש לציין שיש חשיבות לגודל והמיקום של המערכת – ככל שהאזור בעל קרינת שמש גבוה יותר והתנאים אידיאליים עבורה, כך יכולה המערכת הסולארית לייצר יותר אנרגיה. לא סתם יותר ויותר לקוחות מבינים כי ייצור חשמל מאנרגיה סולארית היא אפשרות טובה ביותר בהשוואה לאפשרויות אחרות.

אין תלות במחירי החשמל

אם אתם אוהבים לשלוט במחירי החשמל, הרי התקנת המערכת מיועדת עבורכם. בשנים האחרונות הייתה עלייה משמעותית במחירי החשמל בעקבות עליה במחירי הדלקים ובעלויות ההובלה העולמיות. עם ההתקנה של מערכת סולארית הלקוחות בוחרים לצרוך חשמל ישירות מהמערכת ולהזרים את העודפים למערכת החשמל הכללית, וכך לנטרל את העליות במחירי החשמל.

עוד יתרון משמעותי – באמצעות התקנת מערכת סולארית תהיו מוגנים מפני עליית המדד. גם במצב של היפר אינפלציה תמשיכו לצרוך את החשמל בעלות אפסית. למעשה, אתם אלה המייצרים את החשמל והמחיר ידוע מראש. עוד חשוב להדגיש כי גם בסיום תקופת החוזה עם חברת החשמל המערכת תמשיך לייצר חשמל, מה שיאפשר לכם ליהנות מן המערכת שלכם לאורך תקופה ארוכה.

עצמאות אנרגטית

אם אתם לא אוהבים להיות תלויים באחרים ומעדיפים לייצר את החשמל בכוחות עצמכם, הרי מדובר על פתרון אידאלי עבורכם. ייצור חשמל בעצמכם מאפשר לכם להגיע לעצמאות אנרגטית כמעט מלאה שבה אתם מייצרים את מה שאתם צורכים ולרוב אף יותר מכך. בעתיד יכנסו לשוק במדינת ישראל גם מוצרי אגירה חכמה, ואלה יאפשרו יצירת חשמל במהלך היום ושימוש בחשמל שנאגר במהלך הלילה, ובכך יתאפשר מעבר מלא לחשמל שמיוצר כולו באמצעות המערכת הסולארית שלכם.

עוד בנושא

תוכן שיווקי

גאווה ישראלית: חברת מיניליין מביאה טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב ושליטה מרחוק בתחום מוצרי צריכה ומיזוג


נכון להיום בהיצע מוצרי הצריכה בכלל ובחרת מינליין בפרט בולט אלמנט העיצוב שאינו בא על חשבון איכות המוצר, אופן הפעלתו והתאמתו לסגנון החיים העכשווי שברובו נשלט באמצעות הטלפון הנייד

תוכן שיווקי

אושיית האינסטגרם נשארה לגור אצל ההורים והיא מאושרת עד [עליית] הגג


אלין כהן, רק בת 21 וכבר הגשימה את חלומה לגור בסוויטה מלכותית במראה טוסקני עם נגיעות מודרניות. אושיית האינסטגרם שיפצה את עליית הגג בבית הוריה ושילבה שם ממיטב רהיטי קיבוץ השלושה בגוונים של שחור ולבן על רקע חמים מעץ. יצא מושלם.

תוכן שיווקי

המעצבת שבחרה ברהיטי קיבוץ השלושה כדי להגשים חלום מעוצב ללקוחותיה


בני הזוג משכונת רמות בבאר שבע לא ידעו להגדיר את הסגנון המועדף עליהם, מעצבת הפנים בת אל אוליאל לקחה על עצמה את האתגר ויצרה עבורם בית קלאסי בקו נקי ומודרני.

תוכן שיווקי

איך בניה קלה למגורים משנה את תחום הנדל"ן


בעוד מדד מחירי הדירות צומח ועולה בקצב מסחרר, תחום הבניה הקלה שנכנס לחיינו לפני כמה שנים מאיים לשנות את התמונה הכללית ולאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירה במחיר הגיוני ובטווח זמן של כמה חודשים. בניית בית בתצורה המסורתית היא עניין ששמור ליחידי סגולה אשר יכולים להרשות לעצמם את העלויות הכרוכות ואת הזמן הרב שאורכת הבירוקרטיה של הקמת בית פרטי מאפס, זאת לעומת בניה קלה למגורים שמשנה את הקונספט על פניו ובדיוק על זה אנחנו רוצים להתמקד במאמר זה.

תגובות

כתיבת תגובה