כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

תוכן שיווקי  //  הייטק במטבח

הייטק במטבח

קולט אדים מנגן, תנור שגם מאדה גם צולה, ברז בעיצוב אדריכלי ועוד – הקולקציה החדשה של Teka

מאת: צילום:


נכון, אנחנו חיים בתרבות האינסטנט שבה הכל צריך להיות מהר ועכשיו, גם בכל הקשור להרגלים הקולינאריים ולמטבח עם שפע של מוצרי מזון להכנה קלה ומהירה. יחד עם זאת, שתי מגמות נוספות מאפיינות אותנו, תרבות הבישול והאירוח שהולכת ומתעצמת והחיפוש הבלתי פוסק אחר הדבר הטכנולוגי הבא; מותגים בינלאומיים בתחום מוצרי החשמל למטבח שערים לכך, מתאימים עצמם להישנות שחלה בשנים האחרונות בחלל המטבח, ובמטרה לענות על הצרכים הקולינאריים החדשים, מציגים מדיי שנה שלל חידושים שעיקרם הוא להקל על תהליך הבישול ולהפוך אותו לנעים יותר ובו בזמן לחסוך בזמן שהוא מצרך יקר.

 

"ייעול ופישוט תהליך הבישול, חיסכון בזמן ויצירת חלל מטבח אסתטי, הם אלו שלרוב מנחים את מיטב החברות והמותגים הפועלים בתחום", מסביר אסי ארביב, מבעלי קלינטון סחר יבואנית המותג Teka.

 
לפניכם רק חלק מהחידושים הבולטים במטבח שמציגה חברת Teka בקולקציה החדשה:
 
 
לראשונה אידוי משולב גריל

על מנת לענות על הצרכים והטעמים הקולינאריים המשתנים של כל אחד מבני הבית,  פיתחו אנשי המותג את ה"קומביסטימר", תנור אידוי על כל המשתמע מכך. הוא מצוייד בפונקציית גריל בעוצמה גבוהה במיוחד של 1200 ואט, בזכות פונקציה זו, תהליך הצלייה מהיר ואחיד יותר.

 

לצד השילוב בין אידוי לגריל שהינו חידוש, ניחן התנור במגוון פונקציות טכנולוגיות מתקדמות  ובמאפיינים ייחודים. ביניהם, 5 תוכניות בישול, חיישן המוגיע על מחסור במים, חיישן אדים וטמפרטורה, 3 דרגות  חימום לבישול באידוי (40,80,100 מעלות), תצוגת הפעלה דיגיטאלית במגע טאצ' וטורבו אקטיבי בעוצמת 1600 ואט.

 
הבשלן האוטומטי
 

המוצרים החדשניים ביותר שמציג המותג בתחום הכיריים, ניתן למצוא כיריים אינדוקציה שעל מנת לשפר ולשדרג את תהליך הבישול ותוצאותיו הקולינאריות כאחד, צויידו בפונקציות בלעדיות למותג.

כך למשל, בכדי למנוע מלחמת סירים ולנצל ביעילות מירבית את פני שטח הכיריים לבישול, כוללים הכיריים פונקציה המאפשרת לתפעל בו זמנית בלחיצת כפתור שני אזורי בישול הצמודים זה לזה (בגודל 280X385 מ"מ) שלכל אחד מהם טיימר עצמאי.

 

 

עבור אלו שבישול הוא לא בדיוק כוס התה שלהם, קיימת בכיריים פונקצית  iQuick Boiling שמקלה בבישול פסטה, אורז וביצים ובאופן כללי בהרתחה של כל סוג תבשיל אחר, מעין פונקציה המציעה "בישול אוטומטי" שלב אחר שלב. רגע לפני הרתיחה מופק אות קולי המודיע שיש להתכונן ולאחר 30 שניות מושמע צליל שני שמודיע על כך שזה הזמן להכניס את האוכל לסיר. לאחר מכן, המערכת תפעיל את הטיימר ככרונומטר כך שניתן לשלוט במשך הזמן שבו האוכל ירתח ולאחר סיומו של שלב זה יושמע צליל שלישי שיצביע על כך שמרגע זה ואילך, המערכת תפחית את אספקת האנרגיה על מנת לשמור על רתיחה מתונה ויציבה עד לתום תהליך הבישול.

 

פונקציה נוספת היא "סטופ אנד גו" שתמנע מהתבשיל להישרף בהיסח הדעת, שבאמצעותה ניתן לעצור את תהליך הבישול בלי לאתחל את הכיריים. ברגע שלוחצים על חיישן הפונקציה, אזור הבישול נכבה וכאשר רוצים לשוב למלאכת הבישול, בנגיעה פשוטה הוא יחזור לטמפרטורה המקורית שלו.

 

גם לרגע שאחרי דאגו אנשי המותג, בפיתוחן של כיריים עם פונקצית Low temp שבזכותה אזורי הבישול מתפקדים כ"מגירת חימום" המאפשרת להשאיר את המנות שהכנו בצלחת חמימות רגע לפני שמוגשות לשולחן. הטמפרטורה מגיעה ל-60-70 מעלות והיא זמינה במשך מקסימום שעתיים, אחריהן יכבו אזורי הבישול אוטומטית.

 
 
 
ה- iHood– קטגוריית קולטי אדים חדשה
 

גם בתחום קולטי האדים שנראה כי קשה לחדש, מציג המותג חדשנות עם ה-iHood, סדרת קולטי אדים המהווה קטגוריה חדשה לחלוטין בתחום המצויידת במערכת מולטימדיה שכוללת תחנת עגינה לאייפון ולאייפוד. על מנת לאפשר שימוש נוח ויעיל בחלל המטבח בין אם לשם שיחה בנייד או לשם האזנה למוזיקה, מבלי לחשוש שמא האייפון יבוא במגע עם מים או מזון, אבזרו אנשי החברה את קולטי האדים שבסדרה במערכת זו המותירה את הידיים פנויות.

 

לנוחות שימוש, לצד מערכת ייחודית זו הכוללת שני רמקולים צידיים מובנים ושלט אלחוטי, ניחנים קולטי האדים בשלל פונקציות טכנולוגיות מתקדמות נוספות. ביניהן, פאנל הפעלה דיגיטלי במגע טאצ', אינדיקטור לרוויה של מסנן השומן, פונקציית stop delay timer המאפשרת למשתמש לשלוט בקלות בזמן הפליטה בהתאם למהירות הרצויה, ולקבוע למעשה ניתוק אוטומטי של קולט האדים ברגע שאורך הזמן שבחר חולף ובעוצמת רעש נמוכה של 45 דציבלים.

 
 
לראשונה מקרר שמתחלף בלחיצה
 

Teka  משיקה את MODULAR,סדרת מקררים שפותחה מתוך תפיסה "ירוקה". בסדרה מקררי 4 דלתות המתהדרים בפונקציות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, כשהבולטת שבהן המהווה את גולת הכותרת היא האפשרות  בלחיצה על גבי מסך המגע, להפוך את שני תאי ההקפאה או אחד מהם על פי בחירה לתא קירור ולהיפך. פונקציה שאידיאלית לחיסכון באנרגיה בשל גמישות השימוש וההתאמה לצרכים המשתנים.  

שתי פונקציות ירוקות וחסכוניות נוספות אשר שולובו במקרר הן פונקצית Eco  שבוחרת באופן אוטומטי את הטמפרטורה הנכונה לשימור המזון ומפחיתה למינימום את צריכת החשמל, ופונקצית Holiday mode שנועדה לחסוך באנרגיה בזמן שיוצאים לסופ"ש ולא נמצאים בבית, בלחיצת כפתור טמפרטורת הקירור יורדת לאפס מעלות . 

 

 

 
 
מיקרו עם שימושי מקרו
 

על מנת "למתוח" את שימושי מכשיר המיקרוגל שבקרב רובנו מסתכם בחימום ארוחת הצהריים, צוידו מכשירי הסדרה החדשה בפונקציות המזוהות עם התנורים של Teka. בין הבולטות שבהן, 3-6 תוכניות בישול, פונקצית טורבו, צלחת המאפשרת את השחמתו של המזון טרם הבישול או האפייה שאידיאלית לבישול עוף, לטיגון ביצים או המבורגר ואפיית עוגה תוך 10 דקות או פיצה קריספית, תוכנית הפשרה אוטומטית לפי סוג המזון והמשקל, טיימר עד 90 דקות, ובארבע שלבי בישול.

 

 
ברז אדריכלי
 

גם את תחום הברזים, שהינו חלק בלתי נפרד מחלל המטבח, מחדש ומרענן המותג. לראשונה, נעשה שיתוף פעולה עם הארכיטקטית Sara de la Mata, וביחד הם מציגים עיצוב חדשני ומקורי בנוף הברזים עם   Icon – סדרת ברזים חדשה ה"מצניעה" את הידית שהופכת לחלק אינטגרלי מגוף הברז שאף זכתה בפרס העיצוב היוקרתי iPlus.

 

עוד בנושא

תוכן שיווקי

חם בקהילת השיווק: המוצרים הביתיים שהחליפו זהות


להציץ ל"מזרקה" מתוך השירותים, להתחבא מתחת שולחן ענק במטבח ולשבת על ספה בהשראת דאלי. בפעם הראשונה בעולם נחשפים פריטים של אומנים פורצי דרך, שלקחו מוצרים ביתיים וסטנדרטים, והוציאו אותם מהקשרם. בואו לראות

תוכן שיווקי

חם בעיצוב: ב-22 לינואר מתקיים האירוע המסקרן בעולם העיצוב


אירוע ייחודי יתקיים לראשונה במוזאון תל אביב עם האנשים המסקרנים ביותר בסצנת התרבות התל אביבית, כחלק ממהלך עולמי, בו תל אביב נבחרה להיות היעד הראשון לאירוע. אנחנו נהיה שם כדי לספר לכם

תוכן שיווקי

שלא ימרחו אתכם: החברה שתכניס אתכם לבית בזמן ולא דקה אחרי


אמרו לכם שהבית שבניתם יהיה מוכן ב-1 לחודש, אבל ברגע האחרון ספק הבריז, פרויקט נדחה, חומר לא הגיע והכל מתעכב ועולה לכם ים כסף? לא עוד – הכירו את Building Time, החברה שמבטיחה לעמוד בלו"ז שלכם

תוכן שיווקי

פורשים כנף: פתרונות הצללה וקירוי איכותיים


פרגולות חשמליות, סוככים, חניות לרכב, ומפרשי צל יתנו פתרונות מצוינים לקירוי והצללה מפני הגשם והשמש. חברת קשתות המובילה בתחום מציעה מגוון רחב של מוצרים המותאמים לכל עונות השנה

תגובות

כתיבת תגובה