כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

תוכן שיווקי  //  המדריך לרכישת הדלת הבאה שלכם

המדריך לרכישת הדלת הבאה שלכם

מאילו חומרים על דלת הבית להיות עשויה? מה ימנע ממנה רטיבות ועל מה כדאי להקפיד בבחירת המשקופים והצירים? לגזור ולשמור

מאת: צילום:


לא הרבה פעמים בחיים יוצא לנו לבחור דלת חדשה לבית, אבל כשניגשים למשימה מורכבת כזו כדאי לדעת איך לגשת אליה נכון. הקפדה על כמה כללים וטיפים לאורך התהליך, אותם מנדב משה הרוש, הבעלים של חברת "דלתות המושב", תעזור לכם לעשות את הצעד הנכון בלי טעויות:
 
רוחב וגובה: רוחב דלת צריך תמיד להיות 90 סנטימטרים כדי שבעתיד יהיה אפשרי להכנס תמיד אל החדר. בניגוד לפעם, לגבי גובה הדלת – בניגוד לעבר, היום אין דפוסים מובנים לבחירה של גובה הדלת וההחלטה תלויה בגודל הבית כאשר לרוב דלת גבוהה תתאים לבית גבוה ודלת נמוכה, של כ- 2.10 מטרים, תתאים לתקרה נמוכה.
בחירת המשקוף: כדי שהדלת החדשה שלכם תאריך ימים ותעמוד בתנאי מזג אויר משתנים כדאי לבחור במשקוף מעץ ללא "עיניים" כדי שהצבע ישתמר עליו בצורה טובה. 
 
החומרים: ציפוי העץ צריך להיות עשוי MDF  ירוק, עמיד בלחות, ואילו הצביעה צריכה להיעשות פעמיים: פעם אחת בצבע יסוד ואחר כך בצבע. על החומר עצמו להיות במילוי פלקסבורד (חומר הדומה לנסורת דחוסה עם חורים) וצירי הדלת צריכים להיות צירי ספר מנירוסטה כדי שלא יתפסו חלודה בהמשך.
 
מנעול איכותי: למנעול הבית עצמו יש חלק בלתי נפרד מאיכות הדלת והוא צריך להיות באיכות טובה של AGB , מגנטי או לשוני, כדי שלא יהיה צורך להחליף אותו בעתיד הקרוב.  
 
 
דעו לבחור בעל מקצוע: במשך תהליך הרכישה מומלץ לבחון את בעל המקצוע, לשאול את השאלות הנכונות, מאילו חומרים עשויה הדלת, כיצד הוא מקפיד על מניעה של לחות ובליה, לבדוק האם קיימת תעודת אחריות (בדלתות המושב מקפידים על תעודת אחריות ל- 3 שנים), מאילו חומרים עשויים הצירים והמשקופים ולא פחות מכך לעקוב מקרוב על התקנת הדלת וה"פינישים" האחרונים.  
 
איך להמנע ממים: הלבשות הדלת דורשות גם הן בדיקה מדוקדקת וכדאי שתהיינה מסנדוויץ' בירץ, כשצד אחד פורמייקה ושני הצדדים  P.V.C על מנת שלא תתגלה בעיה של מים ורטיבות. כדאי אפילו להגיע לפני הצביעה ולבדוק את החומרים בעצמכם.
 
ומה עם ניקיון?: דלת שצבועה היטב ועשויה חומרים איכותיים אמורה לשרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות וניקוי עם סמרטוט לח מדי פעם יחזיר לדלת את הברק שלה. 
 
 
דלתות המושב: לכל הפרטים וכרטיס העסק

עוד בנושא

תוכן שיווקי

חם בקהילת השיווק: המוצרים הביתיים שהחליפו זהות


להציץ ל"מזרקה" מתוך השירותים, להתחבא מתחת שולחן ענק במטבח ולשבת על ספה בהשראת דאלי. בפעם הראשונה בעולם נחשפים פריטים של אומנים פורצי דרך, שלקחו מוצרים ביתיים וסטנדרטים, והוציאו אותם מהקשרם. בואו לראות

תוכן שיווקי

חם בעיצוב: ב-22 לינואר מתקיים האירוע המסקרן בעולם העיצוב


אירוע ייחודי יתקיים לראשונה במוזאון תל אביב עם האנשים המסקרנים ביותר בסצנת התרבות התל אביבית, כחלק ממהלך עולמי, בו תל אביב נבחרה להיות היעד הראשון לאירוע. אנחנו נהיה שם כדי לספר לכם

תוכן שיווקי

שלא ימרחו אתכם: החברה שתכניס אתכם לבית בזמן ולא דקה אחרי


אמרו לכם שהבית שבניתם יהיה מוכן ב-1 לחודש, אבל ברגע האחרון ספק הבריז, פרויקט נדחה, חומר לא הגיע והכל מתעכב ועולה לכם ים כסף? לא עוד – הכירו את Building Time, החברה שמבטיחה לעמוד בלו"ז שלכם

תוכן שיווקי

פורשים כנף: פתרונות הצללה וקירוי איכותיים


פרגולות חשמליות, סוככים, חניות לרכב, ומפרשי צל יתנו פתרונות מצוינים לקירוי והצללה מפני הגשם והשמש. חברת קשתות המובילה בתחום מציעה מגוון רחב של מוצרים המותאמים לכל עונות השנה

תגובות

כתיבת תגובה