כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

תוכן שיווקי  //  כל מה שרציתם לדעת על חברת קו נבון

כל מה שרציתם לדעת על חברת קו נבון

איך בוחרים חברה אמינה לייצור והתקנת מדרגות לבית, וגם הסיפור מאחורי חברת "קו נבון" שהוקמה לפני 35 שנה

מאת: צילום:


למה לבחור במדרגות קו נבון?

הנה התשובה:

קו נבון מדרגות הוקם לפני 35 שנה על ידי אילן נבון 1978 אשר למד בבית ספר מסודר (אורט חולון) את מקצוע עיבוד המתכת. הלימודים הקיפו את החומר העיוני, פלוס 4 שעות סדנא מעשית בכל יום (מכאניקה מדויקת, מבלטנות ריתוך). טכנולוגית המתכת נלמדה מראשיתה, "תכונות","עמידות בלחץ","יכולות כיפוף","ערגול","ריתוך" (אוטוגני וחשמלי) + ריתוך "ארגון" וריתוכי נירוסטה, חוזק חומרים וחישובי עמידות היוו חלק בלתי נפרד מהחומר הלימודי.

 שתי קורות צד מדורגות באדיבות אדריכל יגאל יקיר

 

אילן נבון החל לבנות מוצרים מברזל כבר בהיותו בן 16 בחופשות מהתיכון, בנה מדרגות, מעקות, גדרות בשכונתו ברחוב ארלוזורוב בחולון – בחצר האחורית בבית הוריו שרה ועובדיה. צמיחתו בתוך עולם מדרגות הברזל הייתה טבעית ביותר אחרי שחרורו מהצבא.

 

אילן נבון מדבר עם הברזל בשפתו, מבין ביכולותיו (מתוך לימוד – ולא אלתור) וכך התקדם ובנה את הענף המיוחד הזה נקרא "מדרגות עץ" , "ברזל פנימיות", "מדרגות לולייניות", "מדרגות מרחפות", "מדרגות לעליית גג", "לחצר אנגלית" או "מדרגות לחנות פאר".

 

מדרגות מרחפות בשילוב עץ אלון במבנה קופסא ומעקה זכוכית

 

מאחר ומקצוע שכזה "מדרגות", חייב להיות נתמך בהרבה כח איכותי ומקצועי, "קו נבון מדרגות" אספו באיטיות וחיפוש מדוייק ועיקבי את המסגרים והמרכיבים הטובים ביותר שנמצאו וקיימים בארץ.

 

הייטק יפעת – באדיבות שדה דגן אדריכלים

 

אילן נבון לימד אותם לאט את דפוסי הבניה, שיטות המיוחדות שהמציא ופיתח במשך השנים ובנה מערכת מאוד "צבאית", מדוייקת ומשומנת המייצרת מדרגות איכות מיוחדות לצד מדרגות פשוטות , כשהמוטו היה – לא להתפשר לעולם על טיב חומרי הגלם (80% מהחומרים – כמו עץ, צבע וחלקי הברזל, מיובאים ביבוא עצמי של קו נבון מדרגות מאזורים שונים באירופה.

 

הייטק דק בשילוב עץ – רום ושלח עיצוב, אדריכלית דלית ונגרובסקי

 

קו נבון מדרגות הינו המפעל היחיד בישראל שבשרותיו 2 אדריכלי מדרגות מוסמכים שסיימו בהצטיינות מגמת אדריכלות.

 

הייטק מקבילים בשילוב עץ

 

רותם סיני הינו אדריכל מודד, בעל שיעור קומה. תראו לנו בבקשה, עוד מסגריה או "מפעל בוטיק" שהמודד הינו אדריכל מוסמך הרואה בעין ארכיטקטונית את עיצוב המדרגות מברזל או מעץ בתוך חלל נתון? אין כאלה.

 

מדרגות מרחפות בשילוב עץ על בטון

קו נבון מעסיק את אירית טורקניץ' שסיימה בהצטיינות מגמת עיצוב פנים במכון הטכנולוגי לעיצוב המוצר בחולון, ומתמחתה במדרגות פנים וחוץ. 

 

מדרגות מרחפות עץ במבנה קופסה

בקו נבון, הנמצא ברחוב האורגים 3 בחולון כבר 35 שנה, בונים מדרגות ומרכיבים מדרגות במפעל על כל חלקיהם. זהו מפעל המדרגות היחידי העונה להגדרה "מפעל מדרגות עץ ומתכת – בישראל".

 

מערכת הייטק בשילוב שיש

קו נבון מדרגות, נהנים מיתרון ענק על כל המתיימרים להיות "מתחרים" בסביבה – זהו מפעל המדרגות היחידי המחזיק ניידת שירות מדיית עם אומן עץ ומתכת (בן זאב) לשירות מידיי בתקלות או תיקונים במסגרת אחריות, ללא חיוב הלקוח גם שהתקלה נגרמה בזדון או באחריות הלקוח! אין דברים כאלה, בישראל.

 

הייטק מקבילים כפול דופן בשילוב זכוכית באדיבות סאמט אדריכלים

הכל מתחיל ונגמר בראש, אילן נבון העומד בראש המפעל המיוחד היחידי והנדיר הזה בישראל, הניח דפוסי התנהגות וטיפול שונים בלקוחות: נותנים ללקוח כבוד והערכה, מספקים מדרגות טובות ותקניות בזמן וממזערים טעויות אנוש – מאחר ובקו נבון פועלת מערכת ביקורת איכות מסודרת, העוקבת אחרי כל שלב ביצור או בהרכבה באמצעות מפקח בודק, החותם על כל שלב ואחראי לו.

 

מערכת סיבובית דגם ארז

 

מחירים: קו נבון מדרגות מציגים בכ- 40 מודלים שונים של מדרגות שחלקן בבלעדיות רק באולם תצוגה בחולון. ריבוי האפשרויות והבחירה של עשרות סוגי עץ ועשרות דגמי מעקות לא נוצרו על מנת "לבלבל" את הלקוחות. הרבה מודלים מאפשרים ליצור קשת מחירים נוחה גם למסגרות תקציב נמוכות. 

 

קורה מרכזית דגם סכין בשילוב עץ מרחף

מומלץ להגיע לאולם התצוגה שקיים 35 שנה ברחוב האורגים 3 בחולון , אין צורך לתאם פגישה – תמיד תמצאו שם יועץ מוסמך שמוכן לעזור.

 

עוד על חברת קו נבון>>

עוד בנושא

תוכן שיווקי

חם בקהילת השיווק: המוצרים הביתיים שהחליפו זהות


להציץ ל"מזרקה" מתוך השירותים, להתחבא מתחת שולחן ענק במטבח ולשבת על ספה בהשראת דאלי. בפעם הראשונה בעולם נחשפים פריטים של אומנים פורצי דרך, שלקחו מוצרים ביתיים וסטנדרטים, והוציאו אותם מהקשרם. בואו לראות

תוכן שיווקי

חם בעיצוב: ב-22 לינואר מתקיים האירוע המסקרן בעולם העיצוב


אירוע ייחודי יתקיים לראשונה במוזאון תל אביב עם האנשים המסקרנים ביותר בסצנת התרבות התל אביבית, כחלק ממהלך עולמי, בו תל אביב נבחרה להיות היעד הראשון לאירוע. אנחנו נהיה שם כדי לספר לכם

תוכן שיווקי

שלא ימרחו אתכם: החברה שתכניס אתכם לבית בזמן ולא דקה אחרי


אמרו לכם שהבית שבניתם יהיה מוכן ב-1 לחודש, אבל ברגע האחרון ספק הבריז, פרויקט נדחה, חומר לא הגיע והכל מתעכב ועולה לכם ים כסף? לא עוד – הכירו את Building Time, החברה שמבטיחה לעמוד בלו"ז שלכם

תוכן שיווקי

פורשים כנף: פתרונות הצללה וקירוי איכותיים


פרגולות חשמליות, סוככים, חניות לרכב, ומפרשי צל יתנו פתרונות מצוינים לקירוי והצללה מפני הגשם והשמש. חברת קשתות המובילה בתחום מציעה מגוון רחב של מוצרים המותאמים לכל עונות השנה

תגובות

כתיבת תגובה