כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

תוכן שיווקי  //  מדריך פרביטל לבחירת משטח למטבח ולאמבטיה

מדריך פרביטל לבחירת משטח למטבח ולאמבטיה

המומחים של פרביטל נותנים מספר כללי אצבע לבחירה וקנייה נבונה של משטחים למטבח ולאמבטיה

מאת: צילום:


מי שעומדים לבחור משטחים למטבח או לאמבטיה מגלים כי בשוק קיימיים כיום סוגים רבים של חומרים, גוונים וטקסטורות ותוהים איך בוחרים ביניהם בצורה נבונה. התשובה לפי פרביטל כוללת שילוב נכון של פרקטיקה, צרכים, מודעות למגבלות החומר וטעם אישי.

כמה פעיל המטבח שלכם?
משטח המטבח, משמש בעיקר כמקום הכנה והגשה. בשל היותו אחד המקומות הבולטים במטבח, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה פרקטית, יש לבחור אותו במשנה זהירות. בעת תכנון המשטחים, נהוג לברר מהו אופי השימוש במטבח ולהבדיל בין מטבח פעיל ומטבח שאינו פעיל.
מטבח פעיל יהיה בדרך כלל מטבח של משפחה הנוהגת להכין בדרך קבע את האוכל שהיא צורכת, נוהגת לארח באופן קבוע ובדרך כלל תהיה זו משפחה עם ילדים שגרים בבית.

מטבח שאינו פעיל יהיה בדרך כלל מטבח של משפחה המתבססת בעיקר על הזמנות וקניית אוכל מוכן, נוהגת לאכול בחוץ יותר מפעמיים בשבוע ובדרך כלל תהיה זו משפחה ללא ילדים המתגוררים דרך קבע בבית. למטבחים מסוג זה מומלץ חומר חזק ועמיד כמו גרניט.
כל אחד מסוגי המטבחים, מתאר קיצוניות בתחומו. כדי לתכנן אילו חומרים באים בחשבון, עם הגישה לבחירת המטבח, תוכלו להעזר בסקלה הבאה ולמקם עצמכם עליה. המיקום יסייע לכם לקבל כלים לבחירה נכונה. למטבחים מסוג זה מתאימים רוב החומרים: גרניט, שיש, אוניקס או אבן קיסר.

האמבטיה: יותר גמישות בבחירת חומרים
בשונה מהמטבח, משטחי האמבט, רגישים הרבה פחות, בשל הפונקציות אותם הם ממלאים. משטחי האמבט משמשים בעיקר כמשטחים מסביב לכיור, לצורך הנחת מוצרי טיפוח, כחיפוי לקירות האמבט וחיפוי לדפנות האמבט או הג'קוזי. מקומות אלו אינם שריטים ואינם חשופים להבדלי טמפרטורות קיצוניים ומכאן שרוב רובם של החומרים הטבעיים וכמובן הקיסר, מתאימים כמשטחי אמבט.
נתון זה, פותח אפשרויות כמעט אינסופיות בתכנון חלל זה, כמו לדוגמא שימוש באוניקס ובסוגי שיש שונים. ככלל אצבע ניתן לומר שכל חומר המתאים כמשטח מטבח, יתאים בהכרח כמשטח אמבט.

מקפידים על קנייה נבונה
בעת בחירת משטח למטבח או לאמבטיה שימו לב לפרטים הבאים:
• בדקו כי האבן שבחרתם אכן קיימת במלאי.
• וודאו כי אתם מקבלים אחריות על החומר ועל העבודה.
• דרשו לדעת מה לוחות הזמנים מרגע בחירת המשטח ועד להתקנתו.
• אל תוותרו בשום פנים ואופן על צוות מדידה והתקנה מקצועי, השייך לחברה ממנה הזמנתם את החומר ועל ביקור במקום – אולם תצוגה, מפעל וכדומה – לצורך התרשמות ובחירה. גם אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, אל תתפתו לערוך הזמנות טלפוניות.
• הקפידו על ליקוט מידע מוקדם ועריכת שעורי בית על החברה ממנה אתם עומדים להזמין חומר וודאו שאתם עובדים עם חברה גדולה ומבוססת, התעניינו וקבלו חוות דעת אצל מי שכבר קיבל שירות בחברה.
• זכרו! טווח המחירים רחב. תמיד, תוכלו למצוא את המחיר הרצוי. יידעו את איש המכירות במסגרת התקציב שלכם כדי שיידע להתאים לכם את החומרים האופטימליים לפרוייקט, אך אל תתפתו למחירי התאבדות, כי הם בסופו של תהליך המחירים הגבוהים ביותר.
• שימו לב, שהמחיר הניתן לכם, כולל את העסקה כולה, ולא מחיר למטר.

פרביטל (1956), יבואנית, יצרנית ומשווקת משטחי אבן ושיש למטבח ולאמבט. לחברה, מפעל יצרני ( 3.5 דונם) מהמתקדמים בעולם, 3 אולמות תצוגה,  צוותי מדידה והתקנה, מערך שירות לקוחות רחב ואנשי מכירות מקצועיים העומדים לרשותכם.
כיבואנית המובילה בישראל, מחזיקה פרביטל, מלאי של מעל ל-200 סוגי חומר טבעי המיובאים ממקומות שונים ברחבי העולם וכמובן אבן קיסר. באולמות התצוגה המעוצבים על טהרת החומר, ממתינים לכם אנשי מכירות מקצועיים, שישמחו לענות על כל שאלה ולסייע לכם בבחירה.

עוד בנושא

תוכן שיווקי

חם בקהילת השיווק: המוצרים הביתיים שהחליפו זהות


להציץ ל"מזרקה" מתוך השירותים, להתחבא מתחת שולחן ענק במטבח ולשבת על ספה בהשראת דאלי. בפעם הראשונה בעולם נחשפים פריטים של אומנים פורצי דרך, שלקחו מוצרים ביתיים וסטנדרטים, והוציאו אותם מהקשרם. בואו לראות

תוכן שיווקי

חם בעיצוב: ב-22 לינואר מתקיים האירוע המסקרן בעולם העיצוב


אירוע ייחודי יתקיים לראשונה במוזאון תל אביב עם האנשים המסקרנים ביותר בסצנת התרבות התל אביבית, כחלק ממהלך עולמי, בו תל אביב נבחרה להיות היעד הראשון לאירוע. אנחנו נהיה שם כדי לספר לכם

תוכן שיווקי

שלא ימרחו אתכם: החברה שתכניס אתכם לבית בזמן ולא דקה אחרי


אמרו לכם שהבית שבניתם יהיה מוכן ב-1 לחודש, אבל ברגע האחרון ספק הבריז, פרויקט נדחה, חומר לא הגיע והכל מתעכב ועולה לכם ים כסף? לא עוד – הכירו את Building Time, החברה שמבטיחה לעמוד בלו"ז שלכם

תוכן שיווקי

פורשים כנף: פתרונות הצללה וקירוי איכותיים


פרגולות חשמליות, סוככים, חניות לרכב, ומפרשי צל יתנו פתרונות מצוינים לקירוי והצללה מפני הגשם והשמש. חברת קשתות המובילה בתחום מציעה מגוון רחב של מוצרים המותאמים לכל עונות השנה

תגובות

כתיבת תגובה