כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

תוכן שיווקי  //  צמר בתוך הקיר: החומר הטבעי שיבודד לכם את הבית

צמר בתוך הקיר: החומר הטבעי שיבודד לכם את הבית

כולם רוצים שהבית שלהם לא יושפע מחום או מקור או מרעשים אבל מעוניינים גם לשמור על הבריאות. הפתרון נמצא ממש כאן

מאת: צילום:


בידוד תרמי הוא אחד האלמנטים החשובים בבניה, השפעתו על צריכת האנרגיה של המבנה היא גבוהה גם בחורף וגם בקיץ ולכן חשיבותו עולה. בבידוד תרמי אפקטיבי אנו מחויבים להתייחס למעטפת המבנה: קירות, גג, חלונות ופתחים, כל אלה משמשים כחוצץ לנטרול השפעותיו של מזג אוויר קיצוני, מניעת חדירת מים ורטיבות והקניית בידוד תרמי אפקטיבי ויעיל .
 
בידוד תרמי מתאים משפר את הרגשת הנוחות גם בימים בהם אין כלל צורך לחמם או לקרר את הבית או הדירה. בידוד תרמי תקני מקצר את משך הזמן בו נדרש חימום או קירור הבית או הדירה, ומקטין הסבירות להתהוות העיבוי והופעת העובש. גם חשיבתו של הבידוד אקוסטי בבניה היא גבוהה. מניעת קולות לא רצויים במבנה ממקור חיצוני או פנימי הוא אלמנט בסיסי של נוחות השהייה במבנה ורעשים מהסביבה החיצונית כמו גם מהסביבה הפנימית, בין חדרים למשל, יכולים להיות מטרד כאשר אין באפשרותך למנוע אותם. כל אלה ניתנים להשגה על ידי חומרים ומערכות לבידוד המבנה. חומרי הבידוד מצטיינים בכך, שלמרות עוביים הקטן יחסית שלא עולה על סנטימטרים אחדים, התנגדותם למעבר חום וקול גדולה. 
 

ישום בידוד צמר מינראלי בגג המבנה
 

דירת מגורים מבודדת בבידוד מינראלי. תכנון אדריכל גיא וליקסון וי סטודיו 
 
שני חומרי בידוד שכאלה הם הצמר המינראלי סלעים והצמר המינראלי זכוכית של חברת קנאוף אורבונד. צמר מינראלי עשוי חומרים מינרלים העוברים תהליך חיתוך ועיבוד לסיבים דקים מאוד. החומרים אינם דליקים, הצמר אינו פולט גזים או חומרים רעילים אחרים ואינם נתקף על ידי חרקים ובקטריות.
 
הבידוד המינראלי של חברת אורבונד המיוצר בטכנולוגיית ה- ECOSE הוא הבידוד היחידי הטבעי לחלוטין, הוא מגיע בצבעו המקורי של חומר הגלם – צבע אדמה, הוא אינו מגרד, נעים ורך למגע, בעל זיכרון מכני שמאפשר לחזור לצורתו המקורית, נטול ריח לחלוטין, קל ונוח לטיפול וחיתוך, בעל ערכי בידוד תרמי ואקוסטי גבוהים במיוחד ובנוסף מוצר בר קיימא ידידותי לסביבה. כל חומרי הבידוד המינראלים עוברים בדיקות של מכון התקנים. 
 

חלל פנים. נוחות מקסימאלית עם בידוד מינראלי. תכנון אדריכל גיא וליקסון וי סטודיו
 
החומר משווק בגלילים, לוחות, בכל סוגי העוביים והצפיפויות , כל סוגי החיפויים – גיזה שחורה, גיזה לבנה, אלומניום משוריין ועוד. שילובם של חומרי בידוד אלה במערכות לבידוד המבנה הוא הכרחי. ישנם מערכות כגון מערכת חיפוי בלוחות אקווה הפאנל או מערכת מרמוריט של חברת אורבונד שניתן לשלב בהן את הצמר המינראלי ולהגיע לבידוד מושלם של המבנה.
 

חלל פנים. נוחות מקסימאלית עם בידוד מינראלי. תכנון אדריכל גיא וליקסון וי סטודיו
 
 

חלל פנים. נוחות מקסימאלית עם בידוד מינראלי. תכנון אדריכל גיא וליקסון וי סטודיו
 
 

חלל פנים. הנמכות תקרה מגבס אורבונד בתוספת בידוד מינראלי עם טכנולוגיית הECOSE להבטחת בידוד מקסימלי
 

גלילי צמר מינראלי קנאוף אורבוד. הצמר אינו מגרד. נטול ריח. עשוי חומר טבעי לחלוטין.
 
 

דירת מגורים. מבודדת בצמר מינראלי קנאוף אורבונד. תכנון אדריכל גיא וליקסון וי סטודיו
 
 

צמר מינראלי קנאוף אורבונד עם טכנולוגיית הECOSE. בעל זיכרון מכני השומר על נפחו בפתיחת הגליל
 
 

בית פרטי מבודד בצמד מינראלי קנאוף אורבונד עם טכנולוגיית הECOSE. תכנון אדריכל אבי שטרנפלד
 
 

יישום צמר מינראלי קנאוף אורבונד עם טכנולוגיית הECOSE. החומר אינו מגרד לחלוטין. ניתן לחיתוך ועבודה ללא כל הגנה. אינו מכיל חומרים מסוכנים. לא מכיל צבע.
 

יישום צמר מינראלי קנאוף אורבונד עם טכנולוגיית הECOSE. החומר אינו מגרד לחלוטין. ניתן לחיתוך ועבודה ללא כל הגנה. אינו מכיל חומרים מסוכנים. לא מכיל צבע.

 

עוד בנושא

תוכן שיווקי

חם בקהילת השיווק: המוצרים הביתיים שהחליפו זהות


להציץ ל"מזרקה" מתוך השירותים, להתחבא מתחת שולחן ענק במטבח ולשבת על ספה בהשראת דאלי. בפעם הראשונה בעולם נחשפים פריטים של אומנים פורצי דרך, שלקחו מוצרים ביתיים וסטנדרטים, והוציאו אותם מהקשרם. בואו לראות

תוכן שיווקי

חם בעיצוב: ב-22 לינואר מתקיים האירוע המסקרן בעולם העיצוב


אירוע ייחודי יתקיים לראשונה במוזאון תל אביב עם האנשים המסקרנים ביותר בסצנת התרבות התל אביבית, כחלק ממהלך עולמי, בו תל אביב נבחרה להיות היעד הראשון לאירוע. אנחנו נהיה שם כדי לספר לכם

תוכן שיווקי

שלא ימרחו אתכם: החברה שתכניס אתכם לבית בזמן ולא דקה אחרי


אמרו לכם שהבית שבניתם יהיה מוכן ב-1 לחודש, אבל ברגע האחרון ספק הבריז, פרויקט נדחה, חומר לא הגיע והכל מתעכב ועולה לכם ים כסף? לא עוד – הכירו את Building Time, החברה שמבטיחה לעמוד בלו"ז שלכם

תוכן שיווקי

פורשים כנף: פתרונות הצללה וקירוי איכותיים


פרגולות חשמליות, סוככים, חניות לרכב, ומפרשי צל יתנו פתרונות מצוינים לקירוי והצללה מפני הגשם והשמש. חברת קשתות המובילה בתחום מציעה מגוון רחב של מוצרים המותאמים לכל עונות השנה

תגובות

כתיבת תגובה