פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

מעשה במעצבת, אמא וילדה בת 12

רכישה משותפת עם ילדים תמיד דורשת נשימה עמוקה, אבל הילדה המיוחדת הזאת הצליחה לאתגר את העניין עוד יותר. מיומנה של אמא גאה ועייפה

מאת: תוכן שיווקי

10/07/2019
צילום: באדיבות זולה
קניות עם הילדים דורשות אורך רוח | תמונה מתוך shutterstock
 
חדר ילדות מדגם אנגליה
 
בשבוע שעבר יצאתי עם בעלי, מעצבת הפנים שלנו ועם בתי בת ה-12, לחפש חדר ילדים לביתנו שנמצא כעת בשלבי שיפוץ מתקדמים. העניין עם בנות 12 הוא שהן לא בדיוק – הן לא בדיוק ילדות והן לא בדיוק נערות, הן לא בדיוק גבוהות ולא בדיוק נמוכות, לא בדיוק ממושמעות ולא בדיוק שובבות. הבת שלי מוסיפה לכל זה אתגר נוסף שכן היא חובבת עיצוב מושבעת. 
 
כשאני אומרת 'חובבת עיצוב', אני לא מדברת על ילדה שמבקשת קיר ורוד, אלא ממש על מעצבת בהתהוות. בשעות הפנאי היא קוראת 'בניין ודיור', צופה בסרטונים של מעצבים מכל העולם, ולאחרונה היא גם למדה למדל ולתכנן במחשב וכך היא מעבירה את זמנה ביצירת בתים דמיוניים תוך ירידה לפרטים הקטנים כמו סגנון הרהיטים, סוג הברזים ומרקמי הטפטים.
 
חדר מדגם אביב
 
חדר מדגם אוריה
 
לצד היופי שבדבר, התשוקה של הילדה הביאה לא פעם לחיכוך בינה לבין המעצבת המקצועית ששכרנו. במטרה לרכך את ההתנגשות בין השתיים, החלטנו שאת חדרי הילדים תעצב הילדה בשיתוף מלא עם מעצבת הפנים, זאת כדי להתחשב בתקציב ולהצליח להביא את התכנון היפה לידי ביצוע. המעצבת והילדה הסתגרו לישיבה צפופה ביניהן ויצאו עם תכניות לחדר בנות מושלם ומסוגנן, בדיוק כמו שבתי רצתה. עכשיו נשאר רק למצוא את חברת הרהיטים שתוכל להגשים את החלום הזה. 
 
חדר מדגם בן
 
חדר מדגם בר
 
המסע שלנו התחיל בחנות מטריפה בשם 'זולה'. מדובר במתחם גדול ומרשים שמציג מגוון רחב של חדרי ילדים בסגנונות שונים. החנות כולה מעוצבת כמו שילדים, נערים ואפילו מבוגרים אוהבים – היא מלאת צבע אבל לא ילדותית מידי, מגוונת אבל לא מתפזרת. בחנות קיבלנו עזרה מנציגה אדיבה במיוחד שהצליחה לאזן, במיומנות של מגשרת, בין דעתה של בתי לבין דעתה של המעצבת. לאחר שעה ורבע של תכניות ואחרי שמעצבת החברה הקדישה לנו הרבה יותר סבלנות ממה שחשבתי שיש, מצאנו את עצמנו מתלבטים בין שלושה סוגי חדרים בלבד.
 
חדר מדגם פאר
 
חדר מדגם רומי
 
חושבים שבזאת זה הסתיים? בהיותנו ישראלים החלטנו לא לקנות ב'מכה הראשונה'. הודנו לנציגה על זמנה, והמשכנו במסע מפרך בארבע חנויות נוספות. בשונה מהיחס לו זכינו בקלוס, יתר נציגי מכירות שפגשנו פשוט לא הבינו את המצב הרגיש. אני לא מאשימה אותם כי באמת לא קל לתווך בין מעצבת, אמא וילדה בת 12. בסופו של דבר, אחרי רצף אי הבנות חזרנו אל 'זולה', ויצאנו עם חדר החלומות שהיום מעטר את חדרה של בתי.
 
אז מה היה לנו שם? מוכרת אדיבה ומקצועית באופן יוצא מן הכלל, חדרי ילדים במגוון רחב מאד, היצע גדול של מוצרים נלווים כמו מזרנים וכוורות, ואפילו מוצרים מעץ מלא כמו שאני אוהבת - כך שהחדר קלע גם לטעמי. 
 
חדר מדגם שי
 
חדר מדגם אופיר
 
חדר מדגם פסים
 

לאתר של חברת זולה >>