פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

מזול ועד יקר: מתנות מעוצבות לראש השנה

מחפשים מתנה מעוצבת לראש השנה? רוצים להרשים את המארחים שלכם הפעם? אספנו עבורכם הצעות למתנות מעוצבות לפי דרגות מחיר. לגזור ולשמור

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

04/09/2012

עד 100 שקלים - הצעות למתנות חג זולות:


רק לפני חודש הסתיים מסע הקניות עם הילדים, לרגל החזרה לספסל הלימודים וכבר אתם מחזיקים בידכם רשימה מכובדת של קרובי משפחה וחברים שאתם צריכים לפנק עם מתנה לקראת החג. אז לפני שאתם מתקשרים לפקידה מהבנק ומבקשים הלוואה, כדאי לבדוק את 5 המתנות הבאות, שפרט למחיר הזול שלהן, הן יתקבלו בברכה אצל כל אחד. רק אל תשכחו את הברכה! 

 

דפדפו בתמונות:

 

עד 200 שקלים - מתנות חג במחיר בינוני:


כבר אישרתם הגעתכם לארוחת החג, קניתם בגדים חדשים, קבעתם תור למספרה ואפילו הוצאתם מתכון שווה במיוחד לקינוח שתביאו אתכם, אבל, שכחתם לבחור מתנה למארחת החרוצה שהזמינה וחסכה לכם את העבודה שבהכנת החג ואירוח הקרובים-רחוקים.הנה חמש המלצות למתנות שישמחו כל מארח ומארחת בחגים הקרובים בלי שתקרעו את הכיס יותר מדי אבל גם בלי שיחשבו שאתם קמצנים:

 

דפדפו בתמונות:

 

מעל 500 שקלים - מתנות חג מעוצבות ויקרות במיוחד:


השנה הבטחתם לעצמכם שאתם מביאים את המתנה הכי מיוחדת למארחים בחג? ולא באמת משנה לכם כמה זה יעלה? בדיוק בשבילכם אספנו את 5 המתנות הכי יוקרתיות שכל מארח ומארחת ישמחו לאמץ לחיכם. הבעיה היחידה, היא שאולי כדאי שתבדקו את מסגרת האשראי שלכם לפני, כי חבל שתתאכזבו. 

 

דפדפו בתמונות:

 

 

עוד על ראש השנה 2012: