.
פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות
.

נבחרי השנה: על התחרות

מאות בתים ופרויקטים מעוצבים פורסמו באתר בניין ודיור במהלך שנת 2014. בואו לבחור את היפים ביותר

למעלה מ- 400 בתים, דירות, דופלקסים, פנטהאוזים, מסעדות, מלונות ועסקים מעוצבים זוכים לחשיפה ראשונית באתר בניין ודיור מדי שנה. גם בשנת 2014 פרסמה מערכת אתר בניין ודיור מאות פרויקטים מעוצבים של מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים בישראל ובעולם, החל מהשמות הגדולים והמוכרים ועד לצעירים ומבטיחים בניסיון להציג בפניכם, הקוראים, תמהיל מעניין, נרחב ומייצג עד כמה שניתן של עולם העיצוב והאדריכלות העכשווי.  

עכשיו, כששנה אחת מסתיימת ושנה חדשה עומדת בפתח, מגיע - כמו תמיד - זמן הסיכומים ואנחנו מזמינים אתכם לעזור לנו להחליט ולהכתיר מי מהפרויקטים שפורסמו אצלנו במהלך השנה הוא המוצלח ביותר. לאורך החודש האחרון ישבנו כאן במערכת האתר ועברנו שוב ושוב על כל הפרויקטים שפרסמנו ב- 2014 כדי למצוא את החמישייה הפותחת בכל קטגוריה וקטגוריה. זה לא היה קל, אבל זה קרה. 

ועכשיו מה? אנחנו ממשיכים להתווכח עד שנחליט בינינו מהי בחירת המערכת הסופית בכל קטגוריה וגם אתם מוזמנים לסייע לנו ולהכתיר את הבחירה שלכם. במהלך חודש דצמבר יועמדו הפרויקטים בקטגוריות השונות להצבעת הקהל ובמקביל אנחנו ממשיכים כאן בדיונים שלנו. בסיום התחרות, נכריז בקולי קולות על המנצחים בכל קטגוריה - גם בחירת המערכת וגם בחירת הגולשים והמעצבים והאדריכלים שניצחו יזכו בתואר הנכסף ובתעודה מכובדת. 

תוצאות נבחרי השנה יפורסמו באתר ביום חמישי, 1 בינואר 2015, ועד אז אתם מוזמנים להצביע ולהשפיע על בחירת הקהל ועל הדרך גם לזכות בפרסים. אז למה אתם מחכים?