פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

נבחרי השנה 2016 של בניין ודיור בחסות Fervital: על התחרות

מאות בתים ופרויקטים מעוצבים פורסמו באתר בניין ודיור במהלך שנת 2016. בואו לבחור את היפים ביותר

 

למעלה מ- 400 בתים, דירות, דופלקסים, פנטהאוזים, מסעדות, מלונות ועסקים מעוצבים זוכים לחשיפה ראשונית באתר בניין ודיור מדי שנה. גם בשנת 2016 פרסמה מערכת אתר בניין ודיור מאות פרויקטים מעוצבים של מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים בישראל ובעולם, החל מהשמות הגדולים והמוכרים ועד לצעירים ומבטיחים - בניסיון להציג בפניכם, הקוראים, תמהיל מעניין, נרחב ומייצג עד כמה שניתן של עולם העיצוב והאדריכלות העכשווי.  

עכשיו, כששנה אחת מסתיימת ושנה חדשה עומדת בפתח, מגיע, כמו תמיד, זמן הסיכומים, ואנחנו מזמינים אתכם לעזור לנו לבחור מבין הפרויקטים שפורסמו אצלנו במהלך השנה, ולהכתיר את המוצלחים ביותר. לאורך החודש האחרון ישבנו כאן במערכת האתר ועברנו שוב ושוב על כל הפרויקטים שפרסמנו ב-2016 כדי למצוא את הטובים ביותר בכל קטגוריה וקטגוריה. זה לא היה קל, אבל זה קרה. 

ועכשיו מה? אנחנו ממשיכים להתווכח עד שנחליט בינינו מהי בחירת המערכת הסופית בכל קטגוריה, וגם אתם מוזמנים לסייע לנו ולבחור את הפייבוריט שלכם בכל קטגוריה. בסיום התחרות (ב-28.2.16), נכריז בקולי קולות על המנצחים בכל קטגוריה - בחירת המערכת לצד בחירת הגולשים. המעצבים והאדריכלים שינצחו יזכו בתואר הנכסף ובתעודה מכובדת. 

תוצאות נבחרי השנה יפורסמו באתר לאחר תום ההצבעה, ועד אז אתם מוזמנים להצביע ולהשפיע, ואולי תזכו באחד מהפרסים השווים שמחכים לכם. אז קדימה, מתחילים.