פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

מגנים על הבית: פתרונות ההצללה שאתם מוכרחים להכיר

העונה החמה מתקרבת וזה הזמן המושלם לצייד את הבית בפתרונות הצללה שייצרו את החיבור בין הבית לחוץ בצורה האופטימלית ביותר. עם הסוככים ופרגולות האלומיניום האיכותיים של "סולריס" אפשר להיות בטוחים שמדובר בפתרון האיכותי ביותר

31/03/2016
תוכן שיווקי | צילום: יח"צ חו"ל

הקיץ בפתח וכולנו מחפשים פתרונות הצללה טובים לבתים שייצרו ממשק טוב יותר בין הבית לחוץ. חברת סולריס מייצרת את פתרונות הצללה האלו ומאפשרת ניצול טוב יותר של שטח הגינות והמרפסות, כשהיא הופכת אותם לחלק בלתי נפרד מהבית לאורך כל עונות השנה.

 

 

"אחד המעברים הבולטים והחשובים של שוק הפרגולות בעולם היה המעבר מעץ לאלומיניום",  מספר רמי בכר, סמנכ"ל שיווק ומכירות של סולריס. "פרגולות אלומיניום, בניגוד לאלו העשויות מעץ, מאפשרות את ההגנה הטובה ביותר מפני גשם באמצעות גגות חשמליים. עמידותם לאורך שנים בכל תנאי מזג האוויר מעניקה לצרכן אחריות ארוכת טווח. האלומיניום אינו דורש תחזוקה מתמדת וניתן לקבלו בעיצובים שונים, מודרניים ומינימליסטיים והוא מותאם לבניה בפנטהאוזים ובנייה רוויה".

 

 

 

 

חברת סולריס הוותיקה והגדולה בישראל משווקת סוככים ופרגולות במיטב העיצוב האיטלקי, ומציעה פתרונות הצללה מאלומיניום למעלה מ-30 שנה. סולריס היא המייצגת הבלעדית בישראל של חברת BAT האיטלקית המובילה בעולם בתחום הפרגולות ופתרונות ההצללה מאלומיניום.

 

קבלו הצצה למגוון פתרונות ההצללה של סולריס: