פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

הנבחרת שלנו למונדיאל: איך להפוך אזור חיצוני בבית לחלל פנימי מעוצב

הדרך המעוצבת והבטוחה להפוך את האזור החיצוני בבית לחלל פנים אקסקלוסיבי, היא ללא ספק כיום בעזרת סנטק מבית חברת צללית סוככים, אשר תיתן מענה מקצועי, איכותי ועיצובי כאחד ללא פשרות!

מאת: תוכן שיווקי

01/07/2018
צילום באדיבות" חברת צללית סוככית בע"מ
מותג המשקיע במערכי פיתוח, איכות ושירות הוא מותג ששמו הולך לפניו.  במקרים רבים מספיק לראות את שם המותג כדי לקבל את המסר החשוב הזה. תחושת הבטחון שבחרת נכון, שלא התפשרת. זו ההרגשה המתקבלת גם כשנכנסים לחלל חוץ מקורה באחת מהפרגולות החשמליות מבית היוצר של: צללית סוככים הכולל את מותג האיכות סנטק.
 
סנטק, שמו של מוצר בינלאומי מתקדם ובאיכות עילית המהווה פתרון שלם לסגירת חללי חוץ בכל עונות השנה ולאורך שנים רבות. הסנטק עשוי קונסטרוקציית אלומיניום עם בד שמשונית PVC  עמיד במיוחד בכל תנאי מזג האויר, דוחה אבק ולכלוך ומגן מפני קרינת UV. מאחר והסנטק הינו מערכת ממונעת, התפעול ידידותי וקל ומציע סגירה ופתיחה בלחיצת כפתור כאשר הבד נע על המסילות עד לפתיחה או סגירה מלאה. 
בין אם מדובר בבית פרטי או מבנה מסחרי הסנטק הוא ערך מוסף לכל חלל אירוח מפואר. עיצובו היוקרתי בא לידי ביטוי על ידי התאורה המובנית בחלקה הפנימי של הפרגולה וכיוון את האווירה הרצויה באמצעות דימר. קטלוג עשיר ומגוון מאפשר לבחור את צבעי הגג והשלד. הסנטק הוא מוצר CUSTOM MADE  ומיוצר לפי מידה עבור הלקוח כשאפשרויות הביצוע גם הן מגוונות ומבין שלל הדגמים ניתן אף לבחור דגם ללא עמודים הנתמך באמצעות קיר אחורי בלבד. הסנטק הוא מופת של דייקנות ואיכות בלתי מתפשרת. כשבוחרים נכון אין צורך להתפשר לא על הגודל, ולא על העיצוב, האיכות או הפונקציונליות. כל אלה הם חלק אינטגרלי מהמוצר וממעטפת השירות התומכת אותו.  
 
 
נבחרת המוצרים של חברת צללית סוככים למונדיאל:
 
פתרון שלם לסגירת חללי חוץ בכל עונות השנה ולאורך שנים רבות.
 
הסנטק הוא מופת של דייקנות ואיכות בלתי מתפשרת.
 
הסנטק הוא ערך מוסף שהופך כל חלל למפואר. 
 
הסנטק משפר את מראה הבית ונותן נגיעה יוקרתית.
 
כשבוחרים נכון, אין צורך להתפשר לא על הגודל, ולא על העיצוב או האיכות.
 

סנטק מספק הגנה מושלמת משמש ומגשם.
 
 חברת צללית סוככים בע"מ, היא היבואנית הבלעדית של הסנטק והיא מביאה עמה 30 שנה של ניסיון בייצור יבוא והתקנה של מוצרי הצללה איכותיים ומתקדמים. כחברה שאינה מתפשרת על שום שלב בדרך, בצללית סוככים בע"מ מאמינים כי גם ללקוחותיה אסור להתפשר והם זכאים לפתרון/ למוצר הטוב ביותר. 
 
צללית סוככים בע"מ
מפעל ואולם תצוגה: רחוב אבן גבירול 7 יהוד
1-800-22-1640  | 03-5362955 |     | tzlalit@zahav.net.il