כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

בטוב טעם: מעצבים עם אריק דיזיין  //  בטוב טעם: דירה אביבית בתל אביב

בטוב טעם: דירה אביבית בתל אביב

12 פרויקטים נבחרים בליווי 12 מעצבים אשר יצקו סטייל בחללי הבית, בשילוב הרהיטים של אריק דיזיין. בכתבה השלישית בסדרה – דירה יוקרתית אך עם זאת חמימה

מאת: תוכן שיווקי צילום:


מבט על החלל הציבורי: הדירה משדרת מרחב, יוקרה והרמוניה 

 

הדיירים: זוג + שני ילדים
המיקום: תל אביב
השטח: 275 מ"ר
התקציב: מיליון וחצי ש"ח     
אדריכלות ועיצוב פנים: מרטין קסל אדריכליות                                      
 
הדיירים ביקשו בית רחב ידיים שישדר יוקרה ומרחב. "התוכנית הייתה ליצור אזור ציבורי פתוח וחדרי שינה גדולים מהרגיל", מספרות המעצבות מיכל קסל וענבל מרטין. "מבחינת העיצוב, הוחלט ללכת על סגנון נקי וסקאלת צבעים רכה ונעימה".
 
החלל הציבורי

הסלון והמטבח מהווים חלל אחד גדול ופתוח. הצבעים שנבחרו לאזור זה הם אביביים ויש שימוש בטקסטורות שונות שמוסיפות לתחושת החמימות וההרמוניה. "הספה המרכזית היא אלמנט חשוב מאד כיוון שהיא זאת שמחלקת את השטח בין הסלון לפינת האוכל", מסבירות המעצבות. "בשביל שהיא לא תיצור הפרדה גסה בין האזורים, בחרנו בספה נמוכת גב שמעוצבת מכל הכיוונים".
 
הצבעים והטקסטורות שנבחרו לסלון יוצרים תחושה חמימה
 
הספה מגדירה את פינת האוכל והסלון מבלי להפריד בין שני החללים
 
המטבח הפתוח

המטבח פונה אל הסלון ומאובזר במדפים גלויים שמוסיפים לתחושת הפתיחות. במקום לשים תמונות, השיש דקורטיבי במטבח והאי שעשוי פורצלן איטלקי משמשים כפריטים אמנותיים שמעצבים את החלל. "מצד אחד המטבח נקי ויוקרתי אבל מצד שני יש בו משהו קז'ואל כיוון שהמשפחה רצתה להשיג תחושה יומיומית", מסבירות קסל ומטרין. 
 
מטבח יוקרתי ויומיומי כאחד
 
השיש והאי משמשים כפריטי אמנות
 
חדרי השינה

הדיירים ביקשו חדרים גדולים יותר מכפי שנהוג בארץ, וגם רצו להצמיד לכל אחד מהם חדר רחצה. חדרי הילדים נעים בין 20-25 מ"ר, ומהווים סוויטה של ממש. "גם בחדרי הילדים רואים את ההרמוניה, שבאה לידי ביטוי בבחירת הריהוט והצבעים", מתארות המעצבות. "באופן דומה, חדרי הרחצה שלהם מעוצבים בחומרים בהירים ומשרים תחושה נקיה ומודרנית". 
 
ההרמוניה ממשיכה: אחד מחדרי השינה של הילדים
 
 
חדרי הרחצה משדרים ניקיון ומודרניות
 
סוויטת ההורים

בעלי הדירה ביקשו להפריד בין החדר שלהם לחדרי הילדים, ולכן הסוויטה שלהם ממוקמת בקצה אחר של הבית. "חדר השינה של הורים מרווח אף יותר מחדרי הילדים", אומרות מרטין וקסל. "החדר רוצף בפרקט פיש בון, שמשרה אוירה יוקרתית אך מאופקת".
 
סוויטת ההורים: הפרקט מקרין יוקרה מאופקת
 
עוד מהסוויטה: אמבט פרי סטנדינג במיקום מפתיע
 
מאירים את הבית

בעיצוב הבית הושם דגש חשוב על התאורה. "השתמשנו בתעלות תאורה שקועות בגבס שניתן ממש לטייל איתן בדירה ולהדגיש באמצעותן חללים שונים", מסבירות מעצבות הפרויקט. "כך למשל התאורה במסדרונות מדגישה את החיבור לחדרי השינה, והתאורה במטבח מבליטה את הלינאריות שלו ומקשרת אותו לפינת האוכל וליתר חלקי הבית". 
 
התאורה במסדרון מדגישה את הקשר לחדרים
 
התאורה במטבח מחברת אותו לשאר חלקי הבית
 
על המעצבות

מעצבת הפנים ענבל מרטין והאדריכלית מיכל קסל מנהלות את המשרד 'מרטין קסל אדריכליות'. "אנחנו משרד עם ותק של 15 שנה, שמתמחה גם באדריכלות וגם בעיצוב פנים", אומרות השתיים. "כשלקוח בוחר בנו הוא מקבל בעצם את כל החבילה – גם עבודה מול העירייה להשגת אישורים שונים, וגם עיצוב מדוקדק עד לרמת הנעליים שמונחות ליד המיטה".
 
המעצבות ענבל מרטין ומיכל קסל. מספקות את כל החבילה
 
העבודה שלנו עם אריק דיזיין

"כשאנחנו רוצים לרהט את הבית חשוב לראות את התמונה כולה. ברגע שאנחנו עובדות עם אריק מאוד נוח וקל לתת מענה לעיצוב הכולל הבית, וזה חוסך ריצות ממקום אחד לאחר וקשיים בהתאמה של הפריטים השונים. באריק דיזיין גם ניתן לעצב פרטי נגרות וריהוט בהזמנה אישית שמתאימים בדיוק לצרכי הלקוח".  
 
באריק דיזיין מקבלים מענה כולל לעיצוב הבית
 

 
רשימת ספקים:
ריהוט ואקססוריז – אריק דיזיין
מטבח –קליינ'ס מטבחים
תאורה – לוצ'ה תאורה
פרקט, ריצוף וחיפויי אמבטיות – מודי קרמיקה

 

עוד בנושא

בטוב טעם: מעצבים עם אריק דיזיין

בטוב טעם: לופט ניו יורקי במרכז באר שבע


12 פרויקטים נבחרים בליווי 12 מעצבים אשר יצקו סטייל בחללי הבית, בשילוב הרהיטים של אריק דיזיין. בכתבה השישית בסדרה – דירה בבאר שבע שמעוצבת בהשראת הלופטים בניו יורק

בטוב טעם: מעצבים עם אריק דיזיין

בטוב טעם: דירה לדוגמה בפתח תקווה


12 פרויקטים נבחרים בליווי 12 מעצבים אשר יצקו סטייל בחללי הבית, בשילוב הרהיטים של אריק דיזיין. בכתבה החמישית בסדרה – דירה לדוגמה שמתאימה לכולם

בטוב טעם: מעצבים עם אריק דיזיין

עם הפנים לים: דירת נופש בנתניה


12 פרויקטים נבחרים בליווי 12 מעצבים אשר יצקו סטייל בחללי הבית, בשילוב הרהיטים של אריק דיזיין. בכתבה השלישית בסדרה – דירה שמשדרת חופש

בטוב טעם: מעצבים עם אריק דיזיין

בטוב טעם: דירה אביבית בתל אביב


12 פרויקטים נבחרים בליווי 12 מעצבים אשר יצקו סטייל בחללי הבית, בשילוב הרהיטים של אריק דיזיין. בכתבה השלישית בסדרה – דירה יוקרתית אך עם זאת חמימה

תגובות

כתיבת תגובה