כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  המשפיעים הגדולים: בשקט בשקט

המשפיעים הגדולים: בשקט בשקט

חברת דלתות חמדיה מעצבת שקט לאינספור בתים בישראל כבר 70 שנה, אך לא מפסיקה להתחדש. "בדלתות חמדיה מקפידים על פיתוחים שנותנים מענה לצרכים הפונקציונאליים והרגשיים", מספרים בחברה

מאת: תוכן שיווקי צילום:


דלתות חמדיה, יצרנית דלתות הפנים הגדולה והוותיקה בישראל, נחשבת כבר שנים לחלוצה בתחום ומספקת דלתות לאלפי פרויקטים ברחבי המדינה, פרטיים וציבוריים כאחד. בנייני מגורים, וילות יוקרתיות, משרדים, מלונות ובתי חולים הם רק חלק מהמקומות בהם ניתן לפתוח דלת מבית חמדיה.  

חרטנו על דגלנו לפתח דלתות שקטות

מה הופך את דלתות חמדיה לחברה מובילה?
"דלתות חמדיה היא החברה הראשונה בישראל שמייצרת מגוון כל כך גדול של דלתות וגם הראשונה להעלות את עניין השקט. לדלתות חמדיה יש את הציוד הטוב והמתקדם בעולם בתחום הדלתות, והיא עושה שימוש בחומרים איכותיים ובדבקים פואולוריטנים חדשים".
 
מה מייחד אתכם כחברה?
"מחלקת הפיתוח של דלתות חמדיה שוקדת על פיתוח ובקרת איכות. חרטנו על דגלנו לפתח דלתות שקטות –  ואכן, בבדיקות מעבדה בהן נבדקו הדלתות שלנו למול דלתות של המתחרה העיקרי, התברר מעבר לכל ספק שהדלתות שלנו מבודדות רעשים פי 2 מהמתחרה".
 
הדלת מקדמת את פני הנכנס והיוצא 
 
מהו הערך המנחה שלכם?
"אנחנו בדלתות חמדיה מאמינים שהדלת היא הרבה יותר מפתח לכניסה ויציאה מחדר. הדלת מקדמת את פני הנכנס והיוצא, והיא למעשה הרהיט היחיד שרואים גם אלה שבתוך החדר וגם אלה שמחוצה לו. לפיכך, אנו נוהגים בדלתות שלנו בכבוד הראוי להן –  אנו משתמשים במעצבים המוכשרים ביותר, בפסי ייצור מתקדמים ובחומרי גלם איכותיים".
 
מהם המוצרים המובילים של החברה?
"בין היתר ניתן למצוא אצלנו דלתות אקוסטיות, דלתות גבוהות ודלת הזזה על קיר . דלת ההזזה על הקיר היא גם פרקטית וגם יפה, ומגיעה במגוון דגמים. היא כוללת מנגנון מסילות חדיש המאפשר טריקה, איטום משופר ובידוד מפני נזקי מים, וניתן להשיגה במחיר שווה לכל כיס. הדלת האוקסטית שלנו היא מוצר ייחודי בארץ בעל פטנט בינלאומי רשום. במבט ראשון הדלת נראית כדלת רגילה לחלוטין, אך בפועל היא מציעה בליעת רעשים ברמה של 34 דציבלים. עוד בבידוד הרעשים, בולטת סדרת Aquadoor+. סדרה זו מבודדות רעשים פי 2 מדלת הפנים של המתחרה שנבדק, ומשלבת נראות מרהיבה וצבעוניות התואמת את מניפת צבעי טמבור. לצד הדלתות בגובה הסטנדרטי, מציעה חמדיה דלתות גבוהות שנעות בין 2.15-2.40 מטר. דלתות אלה מיועדות למבנים עם חללים גדולים ותקרות גבוהות, ומאפשרות מיצוי פוטנציאל עיצובי ופרקטי. כל המוצרים האלה ואחרים, מיוצרים בארץ ומאופיינים במודעות גבוהה לסביבה". 
 
 
דלתות חמדיה תואמות את מניפת צבעי טמבור
 
לאן דלתות חמדיה שואפת בעתיד?
"דלתות חמדיה מקפידה לאורך כל השנים לפרוץ דרך, להתאים פתרונות לצרכים המשתנים בשוק, ולהוביל את תחום הדלתות הן מבחינה עיצובית והן מבחינה טכנולוגית. אנחנו שואפים להמשיך ולפתח פתרונות לעיצוב משקופים, פריצות דרך נוספות בתחום הבידוד האקוסטי ועוד. המטרה שלנו היא להעניק ללקוחות אפשרויות מדהימות שיספקו להם איכות, נוחות עמידות, לצד מראה מעוצב וחדשני".
 
איזה טיפ אתם מעוניינים לתת לקוראים, למעצבים ולאדריכלים?
"רעשים משפיעים על כל אחד ואחת מאתנו, ויכולים לגרום לאי נחת. חשיבות בידוד הרעש בדלתות פנים נובעת בין היתר מהצורך בפרטיות –  אחרי הכול, מדובר בחוצץ היחידי העומד בפני החיים שבתוך החדר לבין אלו המתרחשים מסביבו. הצורך בפרטיות משתקף כמעט בכל פעולות שיגרת החיים, החל מהרצון לפרטיות בחדרי המקלחת והשירותים ועד לצורך בשקט סביבתי כאשר הולכים לישון או לנוח. דלת מונעת רעשים מאפשרת ליהנות מפרטיות ואינטימיות, ובכך מספקת לבני המשפחה את הצורך הבסיסי ביותר".
 
דלת מונעת רעשים מאפשרת ליהנות מפרטיות
 
לאתר של חברת דלתות חמדיה >>

 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

אצלי בבית בחרתי חמדיה
גם אני שמעתי שהמתחרה של חמדיה זה פנדור . וידוע לי שהדלת של פנדור נבדקה מול הדלת של חמדיה במעבדה והתוצאות היו שהדלת של חמדיה מבודדת רעשים פי 2. לכן בחרתי בחמדיה והיה שווה! יש לי שקט בבית!

בחרתי חמדיה לבית
באמת שמעתי שהמתחרה העיקרי של חמדיה זה פנדור אבל כשבדקו את שתי הדלתות דל חמדיה ופיגור במעבדה אקוסטית יצא שהדלת של חמדיה מבודדת רעשים פי 2

רק פנדור
רק פנדור אתם פרסום בלבד

כתיבת תגובה