כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  המשפיעים הגדולים: זרם הגולף

המשפיעים הגדולים: זרם הגולף

את הרשת גולף & קו אין צורך להציג, שכן מוצריה מקשטים כמעט על כל בית בישראל. דרך טקסטיל, כלי בית ופרטי נוי – החברה מקפידה לרענן כל הזמן את העיצוב המקומי.

מאת: תוכן שיווקי צילום:


גולף & קו מביאה לצרכן המקומי את הטרנדים העולמיים

 

רשת גולף & קו פועלת בשוק הישראלי כבר למעלה משלושה עשורים, ומחזיקה בפריסת חנויות ארצית וגם באתר e-commerce, המאפשר רכישה אינטרנטית. סיגל כספי, המנהלת המסחרית של מחלקת כלי הבית, מספרת על כוחה של הרשת. 

 

באיזה אופן גולף & קו השפיעה על העיצוב בישראל?
"במשך כל השנים גולף & קו מביאה ומנגישה לצרכן המקומי את הטרנדים העולמיים באופנת הבית, כמו גם חידושים טכנולוגיים בתחום, תוך הקפדה על איכות המוצרים במחירים הוגנים (VFM). התייחסות זו תרמה לפיתוח הטעם הישראלי, ולהסתכלות על עיצוב הבית כעל אופנה לכל דבר. מגוון המוצרים והפתרונות שאנו מציעים מביאים את הלקוחות לראות בטקסטיל ובאביזרים השונים כלי לביטוי אישי, ולהשתמש בהם באופן שיתרום לטוטאל לוק של ביתם". 
 
היום מבינים – עיצוב הבית הוא אופנה לכל דבר
 
מהו תהליך ההתמקצעות והערך המוסף של החברה?
"סטודיו העיצוב של גולף & קו כולל 12 מעצבות ונשות רכש שחושבות כל העת על הדבר הגדול הבא. הסטודיו 'תופר' פריטים ומוצרים המתאימים לקהל הישראלי ולדרישותיו מבחינת החגים והמועדים, עונות השנה, הגוונים המובילים, והצרכים משתנים. כחברה גדולה יש לנו יכולת לדרוש ולקבל מהספקים שלנו איכויות גבוהות במחירים טובים, ולהציג חדשנות בחומרים, בעיצוב ובטכנולוגית המוצר. אנחנו עומדים מאחורי כל המוצרים שלנו, והלקוחות מרגישים ביטחון ברכישה".
 
הסטודיו 'תופר' פריטים המתאימים לקהל הישראלי  
 
מכלל סגנונות העיצוב בחברתך, מהו הסגנון המועדף עליך?
"אני מחוברת במיוחד לסגנון הטבעי ששם דגש על חומריות, איכות ופלטה צבעונית רגועה ורכה".
 
פלטה צבעונית רגועה ורכה
 
איך את רואה את העיצוב בישראל בעתיד הקרוב והרחוק יותר?
"העניין בתחום העיצוב בארץ הולך ומתרחב. נגישות המידע והתחזקות הוויזואליות שהביאו הרשתות החברתיות גורמים לכך שהקהל רוצה להיות מעודכן גם בתחום עיצוב הבית – ואני צופה שהמגמה הזו תתחזק. כמו כן, המודעות לסביבה הולכת ומתפתחת וגם אנחנו שמנו לנו למטרה ליצור יותר ויותר מוצרים המתחשבים באיכות הסביבה, ומספקים פתרונות לאורח חיים בריא".
 
הרשתות החברתיות מעלות מודעות לעיצוב
 
מהם השינויים שהחברה שואפת להוביל?
"גולף & קו מציעה מגוון מוצרים עצום הנוגע לתחומים שונים: מוצרי טקסטיל, כלי הגשה, דקורציה ועוד. כל תחום בנפרד עובר שיפורים ושינויים כל העת. במקביל לכך, אנחנו שואפים להתמקד בחיזוק הנוכחות בזירה הדיגיטלית, וחיזוק מעמדה של גולף & קו כשחקנית עיקרית באתרי הסחר בקטגוריית עיצוב הבית. בנוסף, אנחנו מעוניינים לקדם טכנולוגיות חדשות שמטרתן להמשיך ולהגיע למוצרים באיכות טובה ובמחירים נגישים, מבלי לוותר על עיצוב עדכני וארגונומי".
 
שחקנית מרכזית בקטגוריית עיצוב הבית
 
איזה טיפ את מעוניינת לתת לקוראים, למעצבים ולאדריכלים?
"הטקסטיל שבו אנו מלבישים את הבית והכלים והאביזרים עמם אנו מקשטים את סביבתנו, מקיפים אותנו מדי יום ביומו. רכשו דברים שאתם אוהבים באמת, שיהיו נוחים לכם ויהפכו את השהות בבית לנעימה. כדאי גם לבחור פלטת צבעים בסיסית, אותה תוכלו לרענן ולעדכן מידי פעם בפריטים מתאימים. לאחר מכן הוסיפו את הטאץ' המיוחד שיעשה לכם שמח, ושאותו ניתן לשנות בהתאם לצורך".
 
אלה הדברים שמקיפים אותנו כל יום
 

לאתר של גולף&קו >>
 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה