כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך

כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

מאת: תוכן שיווקי צילום:


מובילה בתחום ההצללה, סוככי השרון 

 

חברת סוככי השרון סוגרת בקרוב עשור רביעי של פעילות, ונחשבת למובילה בתחום הסוככים והצללת החוץ. החברה מתגאה הן בחדשנות והן במבחר המוצרים שהיא מציעה, ומחזיקה באולם בתצוגה הגדול ביותר בתחום זה בישראל.

 

באיזה אופן חברת סוככי השרון משפיעה על העיצוב בישראל?
"החברה מייבאת לארץ מוצרים מובילים. היא הראשונה שהכניסה לשוק הישראלי את מסכי הזיפ – רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, אשר חוסמת קרינת UV אך מאפשרת חדירת אור ונראות של הנוף. בנוסף, החברה מספקת פרגולה מתקדמת מאלומיניום בשילוב תאורה אשר אטומה לחלוטין לגשם ועומדת בכל תנאי מזג האוויר. השלבים של פרגולה זו ניתנים להזזה, כך שאפשר לכוונן את חדירה האור, ואף להזיזם לגמרי ולחשוף את כל כיפת השמים. אפשרות נוספת היא לוותר על השלבים ולסגור את הפרגולה עם זכוכית או עם זיפ" .
 
האור נכנס, הקרינה לא
 
מהו הערך המוסף של החברה?
"אנחנו מחזיקים במגוון מוצרים של מספר חברות אירופאיות המובילות בעולם, ומציעים מבחר רב של דוגמאות ועיצובים. בנוסף, אנשי המקצוע והסוכנים שלנו הם בעלי ניסיון רב ביותר בתחום ההצללה".
 
מחזיקים את מיטב החברות העולמיות
 
כמשפיעים, איך אתם רואים את העיצוב בישראל בעתיד הקרוב והרחוק יותר? 
"מאחר וכיום הטרנד הוא אנרגיה ירוקה, כל נושא ההצללה מחוץ לבית הוא חשוב ביותר. החברה שלנו מציעה את כל סוגי פתרונות ההצללה הקיימים בשוק, בין אם מדובר בהצללה של חלון, מרפסת או חניה, ובין אם נדרש להקים מערכת צל מורכבת מעל חצרות או גגות".
 
מתחברים למגמה הירוקה
 
איזה טיפ אתם מעוניינים לתת לקוראים, למעצבים ולאדריכלים?
"במקום אחד תוכלו ליהנות מאולם תצוגה שאין כדוגמתו בארץ, להתרשם ממגוון מוצרים ולקבל שירות אישי מבעלי מקצוע שהתמחו בארץ ובחו"ל. המוצרים שתקבלו יותאמו במדויק עבורכם, על פי דרישה ומידות".  
 
הסוד הוא באיכות ובאנשי המקצוע
 

לאתר של חברת סוככי השרון >>

 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה